توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 309860
اعلام همبستگی دنیای فوتبال با کشته شدگان پاریس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۷
 بعد از فاجعه وحشتناک شهر پاریس، واکنش اهالی فوتبال به این اتفاق مثال زدنی بود.

به گزارش خبر آنلاین؛ عمق فاجعه انقدر زیاد بوده که خیلی ها را در خود غرق کرده است. ورود جنایت های وحشیانه داعش به فرانسه در حین بازی آلمان و فرانسه در این کشور باعث شده تا رنگ ظلم در فوتبال هم پخش شود. بعد از این فاجعه بسیاری از چهره های سرشناس دنیای فوتبال با مردم کشور فرانسه همدردی کردند. با مردم بی گناهی که اسیر تنش بین دولت ها شده اند. از دیوید بکام اسطوره فوتبال انگلیس گرفته تا خود بازیکنان تیم ملی فرانسه که بعد از مسابقه بهت زده وحشت هموطنانشان را تماشا می کردند.

یوفا بعد از این اتفاق فجیع اعلام کرد که همه بازی های اروپایی این هفته با ۱ دقیقه سکوت آغاز می شود. اقدامی در عین حال نمادین که می تواند تسکینی برای درد های مردم شهر پاریس و کشور فرانسه باشد. البته همین امروز هم این کار انجام شد. در ابتدای تمرین رئال مادرید و همچنین قبل از شروع بازی دوستانه پرتغال و روسیه ۱ دقیقه سکوت به احترام قربانیان فاجعه پاریس انجام شد. همچنین اتحادیه فوتبال انگلیس آمادگی خود برای برگزاری بازی دوستانه روز سه شنبه تیم ملی این کشور با فرانسه در ورزشگاه ومبلی را اعلام کرده است. پیش از این قرار بود بازی دو تیم در فرانسه برگزار شود.
 
کلمات کلیدی : رئال مادرید+فوتبال اروپا+فرانسه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.