نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505169
پاشازاده: منصوریان برود تا حلالش کنیم!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۰
با اینکه به قول خودش همیشه یکی از حامیان علیرضا منصوریان بوده اما حالا ماندن او و ادامه فعالیتش در استقلال را به صلاح نمی‌داند.

به گزارش ایلنا، مهدی پاشازاده، معتقد است ماندن او نه به سود خودش است نه هواداران. او در این رابطه می‌گوید: بعضی وقت‌ها هر کاری می‌کنی و هر برنامه‌ای که می‌ریزی به بن بست می‌خورد. با اصرار منصوریان به ماندن، هم خودش بیشتر در باتلاق ناکامی فرو می‌رود و هم هواداران استقلال بیشتر عذاب خواهند کشید. به نظر من این وضعیت خطرناک است. باید مدیریت استقلال بالاخره تصمیم درستی بگیرد و اشتباه نکند.

او از منصوریان بابت عذرخواهی نکردن از هواداران اینطور انتقاد می‌کند: پس از پایان بازی منتظر عذرخواهی علیرضا منصوریان از هواداران بودم اما چنین اتفاقی نیفتاد و او مثل یک سال گذشته رفتارهایی احساسی و حتی نمایشی انجام داد که واکنش منفی تماشاگران را به دنبال داشت.

کاپیتان سابق استقلال همچنین می‌گوید: شنیدم منصوریان از علیرضا فغانی و رضا مهاجری حلالیت خواسته است در حالی که باید از هواداران و پیشکسوتان استقلال حلالیت می‌طلبید. مطمئن هم باشد حلالش می‌کنند ولی اگر در استقلال بماند شاید حلالش نکنند! معتقدم اگر این وضعیت ادامه داشته باشد هر چه در تاریخ استقلال ساخته‌ایم هدر می‌رود و دیگر چیزی از اسم این تیم بزرگ و مردمی باقی نخواهد ماند.

 
 
کلمات کلیدی : استقلال+منصوریان+پاشازاده
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۱:۵۲:۰۶
دعوای خونوادگی نباید رسانه ای بشه این به نفع استقلال نیست (4533811) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.