نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398961
بی‌توجهی مردم رودبار به حضور احمدی‌نژاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۸
حضور احمدی نژاد در رودبار موضوع چندان عجیب و قابل توجهی نبود اما در تصاویر منتشر شده موضوع قابل تاملی وجود داشت و آن هم عدم استقبال از او بود. در این عکس‌ها در نهایت چند نفر در اطراف احمدی‌نژاد هستند که محافظانش هم در این گستره جمعیت انگشت شمار حضور دارند.

 

 منبع: روزنامه آرمان

 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+انتخابات ۹۶
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۳:۳۶:۴۶
حالا که قرار نیست رییس جمهور بشه کسی تحویلش نمیگیره این طبیعت قدرته شما فکر کردید آنهایی که دورش جمع میشدند برای چی بود؟؟؟ (3962216) (alef-3)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۳:۴۳:۲۴
دنیا همین است!
واقعا دنیا محل عبرت است ! فاعتبرو یا اوللابصار!
مقامات دنیایی با یک تلنگر و این ور و آن ور شدن کن فیکون می شود. (3962228) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۴:۱۴:۵۲
پس یاران گرمابه و گلستانش کجایند؟ (3962293) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۴:۲۵:۲۷
نکنه فکر کرده برای خودش دورش جمع می شدن من تو یکی از شهرستان هایی هستم که ایشون امسال سر زدن دیدم مردم با شوق دارن استقبال می رن گفتم برا چی می رین گفت مگه نمی دونی یارانه رو 10 برابر قراره کنه !! حالا که هیچ کاری از دستش برنمیاد کسی کاری بهش نداره (3962303) (alef-13)
 
Europe
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۴:۴۱:۱۰
سلا و عرض ادب و احترام.واقعا رسالت رسانه اینقدر پایین اومده که خیلی به جوانب اخبار که منتشر میکنه توجه نکنه.من نه به اقای احمدی نژاد رای دادم و نه تفکرم با جناح به اصطلاح‌ اصولگرایی یکی هست اما اینکه منصف باشیم ی وظیفه اخلاقی هست.اقای احمدی نژاد از سفر شمال ایران شهر استانه اشرفیه بر میگشت که در مسیر برگشت جهت خرید زیتون توقف کوتاهی در شهر رودبار داشت. با توجه داشت که ایشون در شهرستان های کوچک نسبتا طرفداران زیادی داره و شهرستان رودبار هم یکی از این مناطق هست.من خودم اهل شهرستان رودبار هستم (3962328) (alef-13)
 
فرهنگی
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۴:۴۲:۴۱
سلام
منطقه ای که تیم رییس جمهور سابق توقف کردند مکان خلوتی هست و معمولا رفت وآمدی کمی هست. دکتر احمدی نژاد جای خلوتی را برای کارشخصی توقف کردند.
دوستان لطف کنند بی جهت غلو نکنند.. (3962333) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۴:۵۰:۴۵
کارنامه افتضاح باعث این بی اعتنایی است و مردم به این امر کاملا واقفند. (3962343) (alef-13)
 
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۵:۲۱:۴۰
خیلی آسمون ریسمون نبافید،آقای احمدی نژاد کلا یکساعت تا دوساعت در رودباربیشتر نبود وفقط برای نماز و ناهار در این شهر توقف کرده بودند از مقصد سفرش خبری ندارم ولی تا ما بیاییم متوجه بشیم گفتند از شهر رفته اند،وگرنه رودباری ها از دوران ریاست ایشان خاطرات خوبی دارند البته من خودم به شخصه انتقادهایی به ایشان دارم ،در حد خودم وسوادم، ادعایی ندارم (3962384) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۸:۰۴:۳۰
شاید بدونه آنکه از قبل به مردم اطلاع داده باشد ودر این مورد تبلیغی شده باشد به این سر رفته. (3962640) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۸:۳۰:۴۳
حالا جشن بگیرید این برای شما از همه چیز مهم تر است راستی فقط یک نکته مگر این سفر را اطلاع رسانی کرده بودند یا برای مراسم خاصی بوده است؟؟ شرم کنید البته برای تشفی قلوب مریضتان خوب است ادامه بدهید عکس وی را در خیابان های تهران هم بزنیدو بگویید کسی به او توجهی نکرد این قلبتان را شفا می دهد (3962670) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۲۱:۵۳:۲۴
شما انگار خیلی ناراحت شدید؟ (3962941) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.