توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 380276
جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی شنبه برگزار می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۶
بدنبال انتصاب رییس جدید صندوق توسعه ملی و انتقادات مطرح شده درباره این انتصاب شنیده شد جلسه هیات امنای این صندوق به منظور رای گیری درباره رییس جدید صندوق شنبه با حضور ۵ عضو هیات امنا تشکیل می گردد.
به گزارش الف احمد توکلی امروز در بیان غیر قانونی بودن معرفی رییس جدید صندوق(دوست حسینی) گفته بود:ابتدا باید ابتدا تماما ۵ عضو هیات عامل را تعیین می‌کردند سپس از بین این ۵ نفر رئیس هیات عامل را برگزیدند ولی این کار برعکس انجام شده و بدون اینکه اعضای ۵ نفره انتخاب شوند ابتدا رئیس هیات عامل صندوق برگزیده شد.
وی با با تاکید براینکه دوست حسینی یک مدیر پاکدست، کاملا آشنا به عرصه تولید صنعتی است گفت: آقای دوست حسینی فردی موجه و بسیار بزرگواری هستند .
توکلی در بیان راه حل موضوع گفت: حل این موضوع هم مشکل نیست و آقای رئیس جمهور باید جلسه هیات امنا را با حضور همه اعضا به سرعت تشکیل دهند و پنج نفر را برای هیات امنا انتخاب کنند که یکی از آنها آقای دوست‌حسینی باشد و به نظر می رسد اعضای هیات امنا قانع خواهند شد به دلیل تجربه، سلامت و تخصص آقای دوست حسینی وی را به ریاست هیات عامل برگزینند.

دادستان انقلاب و رییس سازمان بازرسی کل کشور نیز روش انتخاب مدیر عامل جدید صندوق بدون تشکیل جلسه هیات امنا را نادرست و غیر قانونی دانسته اند.
به گزارش الف هنوز اسامی ۵ عضو هیات عامل اعلام نشده است.
 
کلمات کلیدی : صندوق توسعه ملی +احمد توکلی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.