توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442772
آخرین مهلت ثبت درخواست عودت وجوه ثبت‌نام داوطلبان ارشد و دکتری آزاد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۲
آخرین مهلت زمان ثبت درخواست برای عودت وجوه داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۲۴ دوشنبه ۱۸ بهمن ماه است.

به گزارش ایسنا، آن دسته از داوطلبانی که در مرحله قبل نسبت به ثبت نام خود در سامانه عودت وجوه اقدام و به دلیل ثبت نادرست اطلاعات، موفق به دریافت وجه کارت اعتباری ثبت نام خود نشده و همچنین داوطلبانی که در مرحله قبل موفق به ثبت اطلاعات خود نشده اند، می‌توانند برای ثبت اطلاعات حساب خود به سامانه www.azmoon.org مراجعه کنند.

داوطلبان لازم است با شناسه ثبت نام و رمزی که در اختیار دارند، با مراجعه به سامانه فوق نسبت به ثبت اطلاعات حساب خود اقدام نمایند.

همچنین اطلاعات حساب شامل نام و نام خانوادگی صاحب حساب و شماره شبای حساب لازم است که باید به نام شخص داوطلب آزمون باشد.نکته مهم اینکه داوطلبان لازم است در وارد نمودن شماره شبای حساب خود دقت نمایند زیرا در صورت عدم ثبت اطلاعات صحیح امکان عودت وجه ثبت نام وجود ندارد .

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، از آنجایی که برای هر کارت اعتباری خریداری شده تنها یکبار امکان ثبت نام وجود دارد، لازم است داوطلبان در وارد نمودن اطلاعات دقت نمایند زیرا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود ندارد.
 
کلمات کلیدی : ثبت‌نام داوطلبان + ارشد و دکتری + دانشگاه آزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.