نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492777
جزئیات جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸
رئیس هیات مؤسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات جلسه امروز هیات امنای این دانشگاه را تشریح کرد.

به گزارش مهر، علی اکبر ولایتی در ارتباط تلفنی با خبر نیمروزی سیما گفت: امروز با در خواست قبلی ۴ نفر از دانشگاه آزاد نیازمند تحولات اساسی در زمینه کمی و کیفی اعضای هیات امنا جلسه فوق العاده این هیات تشکیل و درباره رئیس آینده دانشگاه آزاد اسلامی بحث شد.

وی ادامه داد: افراد مختلفی مورد گفتگو قرار گرفتند و در نهایت بر اساس اتفاق آرا فرهاد رهبر به عنوان رئیس پیشنهادی به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شد و با توجه به توانمندی هایی که وی دارد امیدواریم شاهد تحولات مثبتی در دانشگاه آزاد اسلامی باشیم.

رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد عنوان کرد: فرهاد رهبر استاد تمام اقتصاد است و ۶ سال به عنوان رئیس دانشگاه تهران فعالیت کرده است.

ولایتی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به اینکه بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از نظر علم و فناوری است و انتظارات زیادی از آن می رود، به لحاظ کمی و کیفی نیازمند تحولات اساسی است، باید تمام رشته ها و بخش های دانشگاه به سمتی که از آن توقع می رود حرکت کند.

وی گفت: ما تمام تلاش خود را برای گسترش پژوهش در راستای اثرگذاری بیشتر در اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان می کنیم.

سرپرست هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد گفت: امیدواریم در نقاط محروم نیز برنامه های ما در زمینه تخفیف در شهریه تحقق یابد و در عین حال بخشی از بودجه پژوهشی که ۴۰۰ میلیارد تومان می شود صرف جذب نخبگان کنیم.

ولایتی گفت: در این زمینه نخبگان دانشگاه آزاد در اولویت و نخبگان دانشگاه های شریف، امیرکبیر و... در رده های بعدی هستند.
کلمات کلیدی : هیات امنای دانشگاه آزاد
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۲۲:۵۰:۰۳
كودتا در دانشگاه آزاديا به عبارت ديگر اشارت آزادي (4477106) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۲۲:۵۲:۰۱
به جان هر کس دوست دارید، محیط های علمی رو نسپرید به دست امثال آقای رهبر، فاجعه دانشگاه تهران دوباره تکرار می شه ... حالا خوشبختانه دانشگاه تهران پولی نداشت و این آقا نتونست چیز زیادی رو به باد بده، اما دانشگاه آزاد ... (4477111) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۲۳:۲۱:۱۲
هاشمی زدایی. از ولایتی بعید بود. (4477137) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۲:۱۸:۱۷
متاسفم (4477261) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۴:۲۷:۵۶
اقای دکتر ولایتی
از شما انتظار بسیار بیشتری بود دیگر شما چرا ؟ (4477291) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته