نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 354572
از خیابان «شیخ نمر» چه خبر؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۳
رئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران آخرین جزئیات نام گذاری خیابانی به نام « شیخ نمر» را بیان کرد.

مجتبی شاکری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه پس از اقدام دولت عربستان در اعدام این عالم شیعه، شورای شهر تهران دو فوریت نام گذاری خیابانی به نام شیخ نمر را تصویب کرد گفت: نظر برخی از دوستان این بود که اگر خیابانی در نزدیکی سفارت عربستان به نام این عالم جهان شیعه شود، بهتر است اما نهایتا جانمایی خیابان را برعهده کمیسیون نامگذاری شورا گذاشتند.

وی با بیان اینکه دو فوریت این طرح در شورای شهر تصویب شد و بر همین اساس بررسی‌ها برای نامگذاری خیابانی به نام "شیخ نمر" آغاز شد، اما عصر همان روز مردمی که جلوی سفارت عربستان تجمع کرده بودند، به صورت خودجوش نام خیابان را تغییر دادند و برخی از معترضین به این اقدام دولت عربستان، تابلوی خودساخته‌ای به نام شیخ نمر را در خیابانی که سفارت عربستان در آنجا قرار داشت (خیابان بوستان) نصب کردند گفت: در نامگذاری معابر به نام افرد خارجی، نظر وزرت امور خارجه نیز استعلام می‌شود که با اعتراض وزارتخانه مربوطه به این نامگذاری خودجوش، مجددا تابلو جعلی تغییر نام از این خیابان برداشته شد.

شاکری با بیان اینکه سرانجام وزارت امورخارجه در یک نامه دیگر اعلام کرد که نامگذاری به نام شیخ نمر درخیابان یا معبری که در نزدیکی سفارت عربستان نباشد بلامانع است گفت: بررسی‌ها برای یافتن خیابانی که نام شیخ نمر بر آن گذشته شود ادامه دارد و هنو جانمایی صورت نگرفته است.
 
کلمات کلیدی : شوراي شهر تهران ، شیخ نمر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۰:۱۱:۵۵
اما عصر همان روز مردمی که جلوی سفارت عربستان تجمع کرده بودند، به صورت خودجوش نام خیابان را تغییر دادند و برخی از معترضین به این اقدام دولت عربستان، تابلوی خودساخته‌ای به نام شیخ نمر را در خیابانی که سفارت عربستان در آنجا قرار داشت (خیابان بوستان) نصب کردند
کلا هر کی هر کیه میترسم این خودجوش شدن ها باعث بشه همش ته دیگ شه بسوزه وا (3713561) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۱:۵۸:۱۲
یعنی در شورای شهر هیچ موضوع و مطلب مهمی که دو فوریت آن تصویب شود وجود نداشت الا نامگذاری یک حیابان بنام شیخ نمر ؟؟؟!!! (3713694) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۲:۱۶:۱۹
بازم وزارت خارجه مراقب باشه یهو به این حاجی کشهای مهمان کش برنخوره یهو اینا (3713716) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۲۰:۲۳:۴۳
حالا بزارید خسارت های پیشین جبران بشه بعد به انتخاب خیابان هم می رسیم. (3714351) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.