توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 379971
تکذیب‎ میانجیگری ‎کشوری‎ درباره‎ فاجعه ‎منا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۶
سازمان حج و زیارت کشورمان خبر میانجیگری یکی از کشورها در پیگیری حقوقی فاجعه منا را تکذیب کرد و درباره آن توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش تابناک، روابط عمومی سازمان حج و زیارت در خصوص خبر درج شده از قول ریاست این سازمان مبنی بر میانجیگری یکی از کشورها در پیگیری حقوقی فاجعه منا توضیح داد: سازمان حج و زیارت و دستگاه دیپلماسی کشور به‌منظور تسهیل و تسریع در پیگیری مسائل شهدای مظلوم فاجعه منا و حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام در حج سال گذشته سعی کرده از تمام ظرفیت‌های موجود بین المللی و کشورهای اسلامی استفاده کند.


روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد: خبر درج شده در برخی رسانه‌ها در خصوص میانجیگری یکی از کشورها برداشتی ناصحیح از مصاحبه رئیس سازمان حج و زیارت بوده و میانجیگری و وساطت کشورها در پیگیری حقوقی فاجعه منا تکذیب می‌شود.

روابط عمومی سازمان حج و زیارت تأکید کرد: این سازمان در کنار دیگر دستگاه‌های مسئول کشور با جدیت پیگیر مسائل شهدای حوادث تلخ و غمبار حج سال گذشته است.
 
کلمات کلیدی : ایران+عربستان+فاجعه منا+فرانسه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.