توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495477
واگذاری تلفن ثابت در تهران بار دیگر به روز می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۴
مدیر مخابرات منطقه تهران گفت: هر درخواست تلفن ثابت که از طریق پورتال شرکت مخابرات ایران به آدرس TCI.IR وارد شود، صد درصد دایر می‌شود و اولویت با درخواست‌های ارائه شده در پورتال است.

غلامرضا عرب‌هاشمی در گفت وگو با فارس، اظهارداشت: در گذشته پیش‌ثبت‌نام تلفن ثابت انجام می‌شد و پس از بررسی امکانات اگر نتیجه بررسی مثبت بود، منجر به ثبت‌نام می‌شد. امسال با راه‌اندازی پورتال جامع TCI.IR تمامی ثبت‌نام‌های تلفن ثابت در شهر تهران را به روز اجابت می‌کنیم و از پیش‌ثبت‌نام خارج می‌شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به درخواست های اینترنتی زودتر از درخواست‌های حضوری رسیدگی می شود، گفت: درخواست‌هایی که به صورت حضوری در شهر تهران در مراکز مخابراتی ثبت می‌شوند نیز پاسخ مثبت می‌گیرند اما اولویت با درخواست‌های ارائه شده در پورتال است.

وی گفت: پشت این درخواست مراکز تجاری شرکت مخابرات هستند که امکانات را بررسی می‌کنند و حتی با فرض اینکه نتیجه بررسی امکانات منفی باشد نیز امکانات را فراهم خواهیم کرد و متعهد به اجابت درخواست‌ها هستیم.

 
 
کلمات کلیدی : تلفن ثابت، مخابرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.