توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505376
پیشکسوت استقلال:نقش فریبا روی نیمکت استقلال چیست؟
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۰
پیشکسوت تیم استقلال با انتقاد از دستیاران علیرضا منصوریان گفت که آنها پشت سرمربی استقلال نبوده و حمایتش نکردند.

رضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، درباره شرایط بحرانی این روزهای استقلال اظهار داشت: امروز همه نگاه‌ها به سمت علیرضا منصوریان است، در صورتی که کادر فنی متشکل از سرمربی، دستیاران و سرپرست تیم است. یک نفر به من بگوید نقش بهتاش فریبا در استقلال چیست؟ او روی نیمکت می‌نشیند و چه کار می‌کند؟ چرا یک نفر نبود به منصوریان بگوید وقتی استقلال عقب است، تیم نیاز به بازیکن باتجربه دارد که بازی را در بیاورد، نه اینکه قائدی کم تجربه به زمین برود.

وی افزود: زمانی که علیه منصوریان شعار سر می‌دادند، منصوریان مانده بود چه کار کند. نقش محمد خرمگاه، علی چینی، بهتاش فریبا و نصرالله عبدالله چیست؟ چرا نقش دیوار را داشتند؟ چرا نرفتند سمت منصوریان تا با او صحبت کنند؟ چرا کاری کردند که منصوریان به رضا مهاجری پناه آورده و دست او را بگیرد؟ کادر فنی فقط بلد است بله قربان و چمش بگوید. بله قربان به چه دردی می‌خورد؟ همه چیز که منصوریان نیست. نقش عبداللهی در استقلال چیست؟ آیا فقط وظیفه دارد برگه تعویض را بنویسد؟ یک نفر چرا نمی‌گوید نقش فریبا در استقلال چیست؟

مدافع پیشین استقلال با ناراحتی از وضعیت موجود در استقلال خاطرنشان کرد: سال گذشته منصوریان اشتباه کرد، اما شعار نشنید. امسال که شعار دادند، نمی‌دانست چه کار کند. این همه منصوریان پشت خرمگاه و چینی ایستاد و از آنها حمایت کرد، اما این دو نفر بازی با پدیده کجا بودند؟ چرا دست منصوریان را نگرفتند؟ بدبخت منصوریان که به مهاجری پناه آورده بود. چرا فریبا می‌خواهد روی نیمکت بنشیند و بگوید من مدیرفنی هستم. فقط نباید حقوق بگیرند و نظاره‌گر باشند.

حسن‌زاده با بیان اینکه «چرا همه به منصویان گیر داده‌اند؟» ادامه داد: کادر فنی باید با هم بحث کنند و به سرمربی بگویند که کجای کارش اشتباه است. وقتی تیم عقب افتاده، باید مشورتی بدهند که چطور جا بجایی‌ها صورت بگیرد.
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.