نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 271376
تصمیم نظام وظیفه درباره معافیت ۳ برادری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۰
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گفت: قانون معافیت سه برادری از سال ۹۱ ملغی شده و این سازمان تصمیمی درباره اجرای دوباره این معافیت ندارد.

 به گزارش خبرآنلاین، در سال اخیر قرار بود سازمان نظام وظیفه تکلیف معافیت سه برادری را مشخص کند اما هنوز بلاتکلیف مانده . از شما تقاضا دارم این موضوع را پیگیری کنید و اگر این قانون کاملا لغو شده حتی الامکان به این مشمولین چند ماه کسری از خدمت بدهند.

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در این باره می گوید که سازمان تصمیمی درباره معافیت سه برادری در سالجاری ندارد.

وی می گوید: معافیت‌های سه برادری از پایان سال ۹۱ ملغی شده و از آن سال تا کنون کسی را که مشمول این معافیت قرار گرفته باشد نداریم.

سردار کریمی گفت: برخی کسر خدمت ها ممکن است شامل حال این افراد شود که باید شرط سال تولد پیش از سال ۷۲ و استفاده نکردن برادر از معافیت را داشته باشند تا بتوانند از برخی معافیت ها استفاده کنند.
کلمات کلیدی : معافیت ۳ برادری
 
ali
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۱۳:۴۴:۲۸
تنها قانون سربازی که کمی با عدالت همراه بود یعنی کاهش خدمت با افزایش مدرک تحصیلی رو لغو کردند شما چه انتظاراتی دارید (2893097) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۱۴:۱۴:۱۴
برای چه باید معاف شوند. اینم فقط یکی از طرحهای عجیب و غریب دولت قبلی بود. (2893163) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۱۴:۲۱:۰۳
نظام وظیفه ! (2893178) (alef-11)
 
پیمان
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۲۱:۳۵:۲۰
سلام لطفا هر خبری از معافیت دو برادری یا سه برادری یاکسر خدمت به این افراد تعلق گرفت خبر بهم بدین ممنون تشکر (3173472) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.