نظر منتشر شده
۱۴۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 351674
شایسته ی زرشک طلایی
بخش فرهنگی الف، 20 اردیبهشت 95
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰
فرزاد حسنی با برنامه ی نیمرخ کارش را در صداوسیما آغاز کرد و به مرور با داشتن شمایل یک جوان امروزی و استفاده از ادبیاتی با مایه ی مذهبی اسم ورسمی برای خود دست وپا کرد. شاهد این حرف اجراهای متعدد در برنامه های مختلف تلوزیونی اعم از ترکیبی و مناسبتی است.

ادبیاتی که فرزاد حسنی عموماً در اجرای آن سالهای خود استفاده میکرد ابراز احترام و اظهار ادب به بینندگان در مقابل دوربین بود که گاهی بیشتر به لفاظی و تلملق های غلو آمیز و ظاهری میماند و نه ارادت و احترام خالص.نوع رفتارهای او به مرور با تغییری محسوس تغییر کرد و از پس شهرت کم کم ادبیات او به نوعی بی ادبی ناشی از تکبر و اعتماد به نفس کاذب تبدیل گشت. این نوع رفتار در پوزخند ها و حالات صورت او در جواب میهمانان برنامه کاملاً به امری عادی بدل گشت.

نقطه عطف این گونه رفتارهای فرزاد حسنی همان برنامه جنجالی است که او میزبان سردار رادان بود و بخاطر رفتار و صحبتهایش چند سال ممنوع التصویر شد.

موضع گیری ها نسبت به فرزاد حسنی متفاوت بود و هرکس بنا به جریان متبوع خود و یا غرض ورزی حق را به یکی ازطرفین ماجرا دادند اما آنچه در آنروزها کمی مغفول ماند اصول رفتار یک مجری در رسانه ملی بود. اینکه یک مجری به خود اجازه بدهد حرفها و نقدهایش را با بی ادبی تمام و لحنی زشت روی آتن رسانه ملی نثار یک مقام مسئول کند مسئله ای بود که انتقاد بسیاری را در پی داشت.

دلیل آنکه اتفاقات و سوابق فرزاد حسنی امروز بازگو شد رفتار اخیر وی در رسانه ملی در غالب یک برنامه تلوزیونی است. این شاهکار جدید نشان از ادامه روند او در رسانه در پیش چشم دیدگان مردم دارد. در روز پنج شنبه مورخه ۱۶ اردیبهشت در برنامه ای با نام اکسیر باز هم بینندگان شاهد رفتارهایی زشت و توهین آمیز آنهم نه در قالب انتقاد از یک مدیر بلکه تحقیر یک شهروند عادی بودند. این بار ادبیات مجری برنامه مرزهای ادب و احترام را به کلی به چالش کشید به نحوی که کمتر انسانی پیدا میشود از تماشای آن خشنود و خرسند گردد.

رفتار مجری با یک شرکت کننده در برنامه ای تلویزیونی که قرار است اطلاعات پزشکی بینندگانش را افزایش دهد تبدیل به نمایش های تلویزیونی پیش پا افتاده غربی میشود.بطوریکه هدف برنامه و مجری آن تحقیر یک شهروند آنهم با مطرح کردن سوالی انحرافی با گزینه هایی بی ربط به عنوان جواب است.مطرح شدن نام یک بیمای گوارشی در کنار اسامی مشاهیر علمی و اسطوره ای ورزشی به عنوان گزینه ها و سوالی که همراه باعکس پیرزنی کهنسال است شاید در ابتدا یک شوخی قلمداد شود اما رفتار فرزاد حسنی مسئله را دگرگون میکند و چند سوال را به وجود می آورد:

۱.به کاربردن ادبیات سراسر تحقیر مجری در لحظه طرح سوال و استفاده از کلمات زشتی نظیر (پخمه،خنگ، نخالگی و ..) روی آنتن تلوزیون چه سود و منفعتی برای مخاطبان می تواند داشته باشد؟

۲. سرکار گذاشتن یک مرد میانسال و دروغ گفتن به او مبنی بر برنده شدن مبلغ ۵۰ میلیون تومان و اهدای زرشک به او حاوی چه پیامی است؟

۳.به استهزاء کشیدن مردم در مقابل یکدیگر آنهم نه مقابل تشویق حضار در استودیو بلکه در یک برنامه تلویزیونی آیا جزو رسالت های رسانه ا ی اخلاق مدار میتواند باشد؟

پس از واکنش های منفی مردم نسبت به برنامه اکسیر امروز تصویر پشت صحنه برنامه در راستای رفع سوء تفاهم( بزعم سازندگان برنامه) منتشر شد و تمام صحبت ها و عکس العمل های آن شهروند را از پیش برنامه ریزی شده خواند. انتشار این ویدئو در واقع عذر بدتر از گناه است چرا که استفاده از یک نابازیگر برای رسیدن به هدف برنامه حاصلش تحقیر یک انسان در جلوی دوربین است و نمی تواند صورت مسئله را پاک کند.

حالا پس از این توجیه رسانه ای به نظر می رسد این فرزاد حسنی است که مستحق واقعی دریافت زرشک طلایی است.
 
کلمات کلیدی : فرزاد حسنی
 
Canada
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۰۲:۲۱
اصولا صدا و سیمای که با این همه بودجه توانسته میزان استفاده از ماهواره را به ۹۰ درصد برسند ، شایسته زرشک طلایی است (3693523) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۰۷:۵۳
یا رب روا مدار که .... معتبر شود گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود (3693548) (alef-13)
 
میلاد حمیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۵۹:۱۸
نمی دانم چرا ما ایرانی ها اینقدر بد شده ایم. نگاشتن این مطالب به شکل وسیع در اینترنت هم آبروی آن شخص را بیشتر برد و هم فرزاد حسنی را مورد هجوم قرار داد.
انگار همه منتظریم خطا یا شبه خطایی از کسی سر بزند و عقده هایمان را بر سر آن فرد خالی کنیم. چرا این گونه شده ایم؟ چرا اینقدر نظرات خشن؟ چرا بخشندگی نداریم؟ خودش شخص شکایتی ندارد چرا کاسه داغتر از آش شده ایم؟ فقط یک لحظه خودتان را جای فرزاد حسنی یا اشخاص دیگر مانند او بگذارید. برادران عزیزان انسان جایز الخطاست. چرا اینقدر بی رحم شده ایم؟ واقعا این صلح دوستی و مهربانی ایرانی هاست؟ چرا اینقدر دشمنی؟ چرا همیشه دوست داریم جگر هم دیگر را در بیاوریم؟ شما از تحقیر آن مرد ناراحتید؟ !!!! پس چرا فرزاد حسنی را آماج تحقیر و هجوم قرار داده اید؟ او که معروفتر است. او هم زحمت کشیده که به آن کار و جایگاه رسیده. چرا همیشه دوست داریم همدیگر را سرنگون کرده و با کوچکترین خطایی نابود کرده و به زیر بکشیم؟ هم وطن مهربان تر و بخشنده تر باشید. (3693837) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۱:۱۱:۲۷
با احترام به نظر شما آقای میلاد حمیدی و اینکه شما قلب مهربانی دارید. ولی با این وجود رفتار های ناشایست باید مورد توجه قرار گیرد. بخصوص در رسانه ملی. در غیر این صورت این رفتار ها افسار گسیخه در جامعه رواج پیدا میکند. بله گذشت و بخشندگی خوب است ولی خود طرف مقابل هم باید ظرفیت این گذشت را داشته باشد. بعضی از افراد با وجود داشتن پیش زمینه رفتار های ناشایست دوباره خطا کرده و دوباره به کار گیری می شوند که این را از صدا و سیما باید پرسید. (3696686) (alef-13)
 
یاسر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۱۶:۳۸
بعضی ها هم که به لحاظ سیاسی با صدا و سیما مشکل دارند,فرصت خوبی یافته اند که ان را بکوبند,احترام میهمان برنامه هم بهانه است,!!! (3693888) (alef-13)
 
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۰:۱۲:۴۱
اصل کار خطا رو ول کردی و بهانه ی مشکلدار بودن با صدا و سیما رو چسبیدی؟
اولا صدا و سیما عاقل باشه کاری نکنه که بشه بهش حمله کرد

ثانیا برنامه ها و همه چیز ما باید فرهنگ سازی مثبت باشه یعنی رویکرد حفظ کرامت همه ی انسانها و دوری از تحقیر و اهانت به شخصیت.

بنا بر این حتی اگه با کسی هماهنگ هم کنی نمیتونی به صورت مستندوار و واقعی رفتار زننده و تحقیرآمیز باهش داشته باشی (3696484) (alef-13)
 
علی
Germany
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۱۸:۳۶
مردم دیگه اینقد ساده لوح نیستن با یه پشت صحنه ساختگی و آوردن اون شخص به ازای مبلغی متوجه بی احترامی فرزاد حسنی نشن (3693897) (alef-13)
 
جمشید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۰:۳۵
من جای جمشید بودم 200 میلیون از حسنی و ایناش میگرفتم بگم تحقیر نشدم:))))) (3693991) (alef-3)
 
علیمحمد
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۶:۰۹:۱۵
""نقطه عطف این گونه رفتارهای فرزاد حسنی همان برنامه جنجالی است که او میزبان سردار رادان بود"
بنده به عنوان یک مخاطب بیطرف که حتی از طرفداران مجری مذکور نیز نمیباشم چند نکته را لازم میدانم ذکر کنم و قضاوت نهایی را به خواننده واگذار میکنم:
1- به نظر بنده هدف نویسنده ی متن فوق فقط انتقاد از رفتار فرزاد حسنی در مورد مصاحبه ی جنجالی اش با سردار رادان است در حالی که نقطه اوج کار ایشان همان مصاحبه ی معروف است و آن مصاحبه یک نمونه ی بارز از کار های درخشان ایشان در نقش یک مجری و منتقد و به واقع مدعی العموم بود که گویی سخن و حرف دل بیننده را به عینه و کمال و تمام به مقام مسئول انتقال داد و این شجاعت و شهامتش قابل تحسین بود.
2- هر چند، بی شک اقای حسنی مانند هر انسان دیگری جایز الخطاس و نقاط ضعف بسیاری در کار خود دارد که در جای خود قابل بحث و تحلیل است. اما متن فوق به هیچ وجه مصداق یک نقد منصفانه نیست زیرا نقاط ضعف و قوت مجری مذکور را به خوبی نمایان نساخته است و در واقع به مغالطه ای برای بیان انتقاد از رفتار تند و صریح و شجاعانه ی مجری با رئیس پلیس وقت است. که این نمونه ی بارز ماهی گیری از آب گل آلود و فضا و جو کنونی علیه ایشان است.
3- زبان تند و گزنده و کنایه آمیز ایشان در برنامه های تلویزیونی در مقابل عده ای از شخصیت ها از جمله در برنامه ی اکسیر یا کوله پشتی، قابل انتقاداست و اما به شخصه زبان تند و حق به جانب مجریان را در مواجهه با بعضی مسئولین بیشتر می پسندم.
4-از نکات منفی اجرای ایشان میتوان به علاقه به پیروزی در تمام مناظرات و یکه تاز بودن در تمام گفتگو ها اشاره کرد به طوری که به هیچ وجه ملاحظه ی طرف مقابل را نکرده و هیچ پاسخی را بی پاسخ نمیگذارند. و این امر شائبه ی تفاخر و نگاه از بالا به پایین ایشان را ایجاد می نماید.
5-از دیگر نکات منفی گاه استفاده از ادبیات و عبارات نزدیک به تملق ، گاه تکلف در بیان و تفریط در استفاده از عبارات عربی است.
6-از نکات مثبت و موثر ایشان دانش عمومی نسبتا خوب و حاضرجوابی و تسلط خوب بر بیان و کنترل موقعیت ها مخصوصا در برنامه ی زنده است به طوری که وقتی برنامه ی زنده را در دست میگیرند خیال بیننده و برنامه ساز از کنترل برنامه راحت است و با مهارت تمام بحث را به سمت مورد نظر سوق داده و منظور را به خوبی منتقل میکند.
7- از دیگر نکات مثبت ایشان که گاه به شمشیر دو لبه ای می ماند، اعتماد بنفس ایشان در اجراست . این اعتماد بنفس صرف نظر از اینکه واقعی باشد یا کاذب،شجاعت و صراحت کلام ایشان را دوچندن نموده است که به نظرم در مناظره با مقامات مسئول بسیار موثر می افتد هرچند در صحبت با سایر افراد و شخصیت ها، بیم توهین یا تضیع حق یا وارد آمدن خدشه به وجهه ی اجتماعی شخص را به دل راه میدهد. مخصوصا که در موارد اخیر، بر خلاف موارد مشابه با سردار رادان، بیننده با میهمان همزاد پنداری کرده و انتظار تاختن به وی با مواضع تند را ندارد. (3694725) (alef-13)
 
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۰:۲۷:۳۴
مشکل خیلیا در دفاع از مصاحبه ی مشهور فرزاد حسنی با سردار رادان همین چیزیه که در بند آخر خودتون بهش اشاره کردین. یعنی به علت گرایشها و دیدگاههای سیاسی و اجتماعیتون در اون مصاحبه با حسنی و مخالف سردار هم سلیقه و هم گرایش بودین و میگین خیلی نقطه ی مثبتی بود.

اما خیلیای دیگه در اون مصاحبه با سردار رادان هم نظر بودن و کاملا نظر مغایر شما رو دارن.

اون سلیقه ی شما مال درصد خاصی از جامعه است که گاهی اکثریت هم میشه گاهی اقلیت. نگاه به نتایج انتخابات ها هم نشون میده در این دوره ی طولانی چقدر درصدها بالا پایین شده
این نباشه که هر کی به نفع سلیقه ی شما کاری کرد ازش دفاع کنین.
پس ملاکتون برای قضاوت ذات خودتون نباشه.
سلیقه و ذات رو بذارین کنار بعد قضاوت کنین.
باید حفظ حرمت مهمان اصلا حفظ کرامت انسان در هرجایی تبلیغ بشه.

یعنی هر انسانی و مخاطب تلویزیون باید آموزش بگیره باید درک کنه که اصلا نمیشه به کرامت هیچ کس حمله کرد والسلام (3696516) (alef-13)
 
علیمحمد
United States
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۱:۴۵:۴۱
البته ببخشید منظورم از همهزاد پنداری، sympathy بود که نوشتار درست آن درواقع "همذات پنداری" است که به دلیل شباهت آوایی این دو واژه اشتباها به کار رفته است که از خواننده محترم عذرخواهی میکنم. (3696796) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۸:۰۷:۰۸
یعنی خودت خودت رو تحقیر می کردی؟ (3695081) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۱۹:۳۹
فرزاد حسنی یکی از افرادیست که میتونه مخاطب رو به پای تلوزیون بکشه . شک نکنین. استعداد خیلی زیادی داره
کافیه یه امار گیری کنن مشخص میشه چقد بیننده داره. (3694421) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۰۱:۵۹:۲۰
از مثبتهای این کامنت معلومه (3695966) (alef-13)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۳ ۱۰:۲۶:۳۳
خداییش خیلی با اطلاعاته و خیلی حاضرجواب
ولی بی نهایت بی تربیته (3700677) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۳۴:۵۰
از اینجا میشه نتیجه گرفت رفتارش با همسر سابقش هم چطوری بوده (3694476) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۰۸:۲۳
نشان دادن پشت صحنه و قلمداد کردن برنامه ریزی برای این آیتم نشان می دهند که نه تنها فرزاد حسنی بلکه تمام عوامل تهیه کننده این برنامه من جمله مدیر گروه اجتماعی شبکه سه بیاید ممنوع الکار شوند. ترویج بی شعوری در گفتمان رسانه اسلامی جایگاهی ندارد،تشریف ببرید همون جایی که این آیتمها رو ازشون کپی دست چندم می کنید (3693554) (alef-13)
 
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۰:۲۹:۰۶
عالی بود.

اگر واقعا هم هماهنگ شده بوده باز هم بد بوده اون برنامه یعنی ترویج بی شخصیتی (3696518) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۱۱:۱۱
بعید هم نیست این پشت صحنه هم در اصل یک برنامه ضبط شده دیگر بوده باشد که پس از انتقادهای فراوان مردم برای ماست مالی کردن قضیه ضبط شده باشد (3693566) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۱۳:۲۷
بچه های اون آقا چقدر خرد شدن که این رفتار رو با پدرشون دیدند، حتی اگر به قول خود حسنی نمایش بوده باشه (3693572) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۱۷:۰۶
تحقیر افراد کار همیشگی فرزاد حسنی بوده وخواهد بود اون شخصیتش اینجوریه (3693587) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۲:۳۸
كجا رفتند آن مجريان اديب و با شخصيت كه با گفتار فاخر باعث فخر صدا و سيما ميشدند
برنامه هاى تفريحى با ابتذال خيلى فرق دارد ، و متاسفانه صدا و سيما بسمت ابتذال حركت ميكند . (3693995) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۰۶:۲۸
سعید جان این تنها فرزاد حسنی نیست که مخاطب را تحقیر می کند بلکه این تفکر حاکم بر صدا سیما است که بارها مخاطبین خودرا اشخاصی نادان بی خبر وساده اندیش تصور کرده وآنها را تحقیر می کند شما از بیان یک خبر ساده در شبکه های خبریش که با تفسیر وتحریف وسانسور خبر رسانی می کند بگیر تا برنامه های اجتماعی وسرگرمی همه نشانگر بی احترامی به شعور مخاطب است !!! در حقیقت امثال حسنی ها مورد پسند و محصول صدا سیما هستند ! (3694374) (alef-13)
 
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۷:۱۴:۲۷
ایشون در برنامه زنده تحویل سال نو در نوروز 94 همسر سابق و خانواده اش رو بار ها تحقیر کرد و هیچ عکس العملی از سوی سازمان صورت نگرفت و حالا دوباره او را دعوت به کار کردند.
من پیش نهاد میکنم هر کس با اینکه ایشان به ساحت مردم در برنامه تلوزیونی توهین کرده است با ارسال اظهار نامه رسمی به رییس صدا و سیما تقاضای مجازات اقای حسنی را بکنند.شاید امثال او ادب شوند. (3694908) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۲۲:۲۹
کاملا مشخص بود اون قضیه پشت صحنه و تمرین ساختگیه و عذربدتر از گناه. (3693601) (alef-13)
 
هوتو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۲۶:۳۱
عذر بدتر از گناه بود.
1- از کجا معلوم تصاویر پشت صحنه واقعی باشد و ساختگی نباشد؟ از کی تا حالا از اتاق فکر فیلمبرداری و آرشیو می شود؟ آیا پیش بینی اتفاقی را می کردید؟
2- چرا هر اعتراض شهروندی که در شبکه های اجتماعی و یا فضای مجازی شکل می گیرد در نهایت با بی سروپا خواندن و اراذل و اوباش نسبت دادن معترضین ختم می شود؟
3- چرا احساسات مردم را جریحه دار کرده و از مذهب آنها سوء استفاده می کنید؟
4- چرا از مولا علی و پیامبر خرج می کنید برای بدست آوردن آبرو و اعتبار؛ اما با الفاظ زشت با مردم سخن می گویید؟
5- چرا در اتاق فکر رسانه ملی، خط فکری مردم را به سمت تحقیر یکدیگر و بکارگیری الفاظ رکیک سوق می دهید؟ چه سودی دارد؟
6- حالا که از یک برنامه ساختگی و تصنعی رونمایی کردید، فکر می کنید مردم از این پس به رسانه ملی اعتماد خواهند کرد؟
.
.
.
- چقدر می دهید تا بیایم جلوی آنتن زنده، بد و بیراه بگویید؟!!! (3693614) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۳۵:۱۲
حال آدم به هم میخوره وقتی هر کسی زودی برای توجیه خود و مموجه نشان دادن خود از خدا پیغمبر شهدا امامان و مقدسات استفاده میکنه (3693945) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۶:۴۱:۴۷
شک نکن ساختگیه
اینقدر آش شور شد که خود حسنی و تهیه کنندشون هم دفاع نکردن از این قضیه (3694805) (alef-13)
 
ممد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۲۷:۵۳
جداي از اخلاق خاص اين مجري بايد بگم احتمالاً همان جرياني كه دنبال حذف فيتيله اي ها بود، دنبال اين بيچاره افتادن تا اين رو هم حذف كنند.
بهر حال دنيا دنياي رقابته،سالم يا ناسالمش مهم نيست. (3693618) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۵۴:۴۹
تو خیلی سالمی که داری اینگونه اظهار نظر میکنی؟ اتفاقا سالم نا سالم بودن خیلی مهمه. اونوقت باید بگیم داعش هم داره برا قدرت رقابت میکنه، و مهم نیست چگونه مهم اینه که هست. این چه اراجیفی است، روشنفکر گرامی. (3693829) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۲۸:۰۲
اقای حسنی بر اساس کدام تجربه و کدام پشتوانه علمی بعنوان مجری اجازه فعالیت پیدا کرده است ؟ اگر کاسه وزینی را بدست طفلی دادید وافتاد وشکست ، بچه مقصر نیست ، تهیه کننده مقصر است.
در این مورد صدا و سیما مقصر است ، نه اقای حسنی . (3693620) (alef-13)
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۰۳:۱۸
اینرو درواقع باید اوج و انتهای شیوع ویروس رایج "رانت-خواری" از آنتن تلویزیون!!! توصیف کرد ؛
این ویروس که کم و بیش همۀ مجریان تلویزیون رو مبتلا کرده ، باعث میشه که بخودشون اجازه بدهند در رفتار با مخاطب همه گونه موارد از کم-اخلاقی و بی-اخلاقی در قطع سخنان وی و متلک گوئی گرفته تا توهین مستقیم رو بویژه در برنامۀ زنده، بی محابا و آشکارا بدون هرگونه ترمزی !!! مرتکب شوند ؛ (3694033) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۳۱:۰۱
سوال :

آیا واقعا یک مجزی حرفه ای که حتما به این شغل خود نیاز هم دارد به این وضوح گاف میدهد ؟ به نظر من خیر. احتمال ظنز بودن برنامه بسیار زیاد است. اینقدر دنبال نقص های اینگونه بودن و انسانها را از نفع رسانی محروم کردن کار درستی نیست. البته حتما اگر از حد خارج شده است تذکر ضروری است. (3693631) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۵:۰۶
سوال :
از کجا می دونی به این شغل نیازمند است؟ (3693781) (alef-3)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۱۹:۳۸
با سلام
یه لحظه شما پدر خودت رو تصور کن جای اون آقایی که اونجا زرشک طلایی رو برد که مایه مضحکه همه شده. با این توضیحی که شما قطعا باید خوشحال بشی، که اگه نشی نشون میده از روی منطق نیومدی بنویسی و اصلا شرایط رو درک نمیکنی. اگر هم که خوشحال میشی از مضحکه پدرت، اونوقت برو یه فکر اساسی به حال خودت بکن چون بعید میدونم به اندازه طفل صغیر نه غیرت داشته باشی، نه احترام، نه شخصیت و نه هیچ چیز دیگه ای که بشه براش احترام قائل شد.
این آدم در تمامی برنامه هاش چیزی جز فخرفروشی و توهین و وراجی دیده نمیشه. این دفعه اولش نیست که همچین برخوردی میکنه. من موندم کسانی که از این آدم حمایت میکنن قطعا شخصیت منزجر کننده ای مثل خود این دارن که میتونن باهاش همزادپنداری هم بکنن. (3693901) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۸:۳۵:۰۳
اين چه توجيهيه؟ اين چه طنزيه؟ با تحقير و مسخره كردن گيرم نمايشي يه نفر طنزي اتفاق ميافتد؟؟؟ (3695147) (alef-13)
 
سيد محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۳۵:۲۸
متاسفانه كرامت انساني در كشور ما، در خيلي جاها زير سوال ميره، از تحقير مردم در ادارات، دريافت سبد كالا تا برنامه هاي تلويزيون و ... اين يك روند خطرناكه. انسان اشرف مخلوقاته و حتي يك آدم بزهكار هم نبايد حرمتش شكسته بشه. اما اين كار انجام گرفته و جامعه رو به يك دو قطبي "بالا دستي" و "پايين دستي" تقسيم كرده. (3693639) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۳۷:۰۸
نادان آمد گند كارى اش را درست كند اما پرده از چند فاجعه برداشت! ١ سواستفاده از اعتماد مردم و رواج دروغ ،٢ سو استفاده از يك شخص ميان سال كم درآمد براى توهين و مزه پرانى اين مجرى سبك ٣ رواج توهين و بى حرمتى به ريش سفيدان توسط جوانتر ها ٤ بى اعتماد كردن مردم به صدا وسيما (3693644) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۰۴:۵۲
منم دیدم ویدئویی که برای توجیه داده بود واقعا عذر بدتر از گناه بود (3694370) (alef-13)
 
عزتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۳۹:۰۸
بد تر از این نمیشد که صدا و سیما مردم رو تحقیر کنه.فقط نشستیم میگیم چرا فلان کشور شان ما ایرانیها رو پایین آورد و به ما توهین کرد.در داخل کشور صدا و سیما با این مجری مردم رو تحقیر می کنه و آب از آب تکون نمیخوره. (3693652) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۰:۵۱
صدا و سيما فقط و فقط قصد تلقين و تبليغ مذهبي و حكومتي دارد و بقيه برنامه هايش در حاشيه اين چاپلوسي ها و مداحي ها است بنابراين انتظار زيادي ازش نميرود. فقط خرج روي دست كشور ميگذارد و تبليغاتش هم هميشه نتيجه عكس دارد (3694055) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۵۹:۵۳
-- ميگم آقا رضا ! بعضي از اين برنامه ها واقعا چيه !!.. تو يكي اش الكي ميگن پنجاه ميليون برنده شدي ، بعد هم ميگن دروغ گفتيم !!! ، تو برنامه ديگري طرف سوار الاغ ميشه و ارد صحنه ميشه تا . ..
-- آقا مهدي ، شور نزن ، جوش هم نزن ! ... بابا اين كارا مي كنن كه شوخي بكنن ، مردم بخندن!!
-- اما آقا رضا ! مردم كه الكي نميخندن ! ... بي خود و بي جهت هم حتي يك تبسم نمي كنن !!
مگر خداي نخواسته مردم عقل شون گم كردن كه بي خود و بي جهت بخندن !! مخصوصا با اين
همه گروني و تورم و بدهكاري و بيكاري و ... عجب حرفي ميزني مخلصتم !!! (3694194) (alef-13)
 
گفت رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۱:۳۸
الف جان !
یه روز شمار برای عذر خواهی صدا و سیما بابت اهانت آشکار به مردم بذار.ببینیم چن روز طول میکشه تا عذر خواهی کنند. (3693660) (alef-13)
 
هوتو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۲۸:۱۹
ما منتظر عذرخواهی و استعفای جناب حسنی، تهیه کننده برنامه و مدیر شبکه هستیم. (3694453) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۲:۳۰
از سوالات برنامه و شواهد بسیار دیگر مشخص است که همانند 20 سال پیش افراد با مطالعه یا نابغه و خاص در مسابقه شرکت نمی کنند و این مسابقات بیشتر ساختگی است.

علت آن هم رویه تنگ نظرانه صدا و سیما در این چند سال بوده که باعث شده ذوق هنرمندان و افراد خاص و نیز مردم از بین برود و این ها مجبور باشند با یک سری آدم دست سوم برنامه های دست سوم بسازند. (3693666) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۳:۲۱
به عوض اينكه از فرزاد حسني معذرت خواهي كنيد به خاطر شانتاژ خبري اي كه انجام داديد باز داريد مقصرش ميكنيد. حسادت باعث چه كارا كه نميشه!!! (3693667) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۳۳:۵۸
اتفاقا رسانه ها باید تذکر دهنده باشند، همه فرق طنز و توهین، و برنامه ی طنز و برنامه پزشکی را میدانیم. ایشان خوش سر و زبان هست اما به نطر من مجری نیست بهره بره همون خوانندگی و بازیگری که میگفت (3693942) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۲۸:۵۹
کمی فکر کنید بد نیست به خدا (3694118) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۵:۰۲
- جعفر آقا ! شما اين برنامه آقاي حسني ديدين ! ... واقعا آدم چي بگه !! پنجاه ميليون پول كمي
نيست !... خيليه كه مهمان محترم صحيح و سالم از برنامه بيرون رفت ! من بودم سه بار" پس " مي افتادم ، يكي اول كه گفت پنجاه ميليون برنده شدي ، يكي آخرش كه گفت : زرشك ! ما اين پول ها رابه كسي نميديم !! .. و سومين بار هم موقعي پس مي افتادم كه او جملات و كلمات دوراز .... چي عرض كنم والله ! هيچي نگم بهتره !! .... ميگم پنجااااااه مييييييلليييون !!! پول خيلي خوبيه ! مفته !
-- چه عرض كنم محمد آقا ! ... انگار بايد به خودم حق بدهم كه ديگر مدت هاست اصلاً تلويزيون
نگاه نمي كنم !! ... مثل اين كه اشتباه نكرده ام !! ... فكرم درست بوده !! ... خوبه ! عاليه !! (3693669) (alef-13)
 
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۶:۲۷
.سلام
این آدم دچار خودشیفتگی آنهم از نوع وحشتناکش است چرا می گذارند این آدم به حضورش در سیما به شعور ملتی توهین کند (3693673) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۳:۵۲
چرا نگذارند به حضورش در صداوسيما ادامه بدهد؟ اين سازمان خودش هم همينجور است :پرگو، پرمدعا و كم بازده و دروغگو (3694065) (alef-13)
 
محمدحسين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۸:۴۲
آفرين حرف دل خيلي ها بود (3693679) (alef-13)
 
فرناز
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۹:۵۲
آیا از همه پشت صحنه های اکسیر فیلمبرداری شده است یا دست برقضا، از همین یک بخش کوچک که «بعداً» جنجالی شد، «قبلاً» فیلمبرداری کرده بودند و عجب خوش شانسی بزرگی آوردند که این فیلم را گرفته بودند؟! (3693683) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۳۷:۴۱
واقعا یووووووووووووول راس گفتی (3693954) (alef-3)
 
فرناز
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۵۰:۴۲
اگر ماجرا آن گونه که در فرزاد حسنی و تهیه کننده اش می گوید، بوده است چرا از بامداد جمعه که اعتراضات شکل گرفت تا ظهر روز یکشنبه واکنشی بدان نشان ندادند و واقعیت را نگفتند؟ برنامه پنجشنبه شب (16 اردیبهشت) روی آنتن رفته و سه روز بعد (19 اردیبشهت)، در ساعت 15:46 باشگاه خبرنگاران فیلم پشت صحنه ادعایی را منتشر کرده و در ساعت 19:24 نیز مصاحبه فرزاد حسنی را در توجیه ماجرا منتشر کرده است؟ در این سه روز چه می کرده اند؟ واقعاً چه می کرده اند؟ آیا این فاصله زمانی برای انتشار فیلمی که مدعی اند از قبل وجود داشته و بعداً درست نشده، منطقی است یا در این مدت در حال تدارکات بوده اند؟! (3693684) (alef-13)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۰۹:۵۸:۲۵
اين مجري و اين اتفاق ، آيينه تمام نماي جامعه ماست كه در اون دروغ و ريا و تزوير نهادينه شده
حتي براي توجيه رفتار زشتشون هم دوباره به دروغ متوسل ميشن و از براي ماستمالي كردن از حربه دين وارد ميشن كه خودشون رو تبرئه كنند
واقعا حرف هاي ديشب اين مجريه دورو ، تهوع آور بود (3693700) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۰:۲۸
به حدی از این مجری متنفرم که حد و حساب نداره
فقط موندم این چه صدا و سیمایی هست که با وجود این همه مجریان توانمند بازم اصرار داره از ایشون استفاده کنه
غرور و کبر و پستی هم حد و حسابی داره (3693705) (alef-13)
 
دلسوز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۱۸:۴۹
سلام سوال اينجاست كه آيا براي يك برنامه آموزشي - پزشكي نمي توان از مجرياني با تحربه در خصوص علم پزشكي استفاده كرد و اساسا" چه لزومي به وجود چنين مجريان بي ادب در رسانه ملي وجود دارد ؟؟؟؟ (3694600) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۰:۳۷
دمت گرم عالی گفتی! مردمو چی فرض کردن اینا!! خیلی پر رو هستند به جای عذرخواهی دارن صورت مسئله رو پاک میکنند! اگه قراره فیلم بازی کنید چرا از یک هنرپیشیه استفاده نمیکنید؟ مثل بقیه برنامه های طنز. از طرفی کبر و غرور این مجری تنها به این برنامه محدود نمیشه.سال هاست این شخصیت شو تو تلوزیون نشون داده! یادم میاد یه بار تو برنامه هاش نفرات برتر کنکور دعوت کرده بود و مدام با سوالاتی که می پرسید میخواست به طرف بگه هیچی حالیت نیست و الکی نفر اول کنکور شدی (3693706) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۲:۰۱
ممنون از نکته سنجی شما. در واقع حتی با وجود برنامه ریزی قبل از برنامه هم نمیشه اجازه استفاده از اون کلمات زشت با اون لحن زشت تر رو داد. متاسفانه آنتن تلویزیون محلی شده برای تخلیه عقده های درونی برخی مجریان. (3693710) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۲:۱۱
برای صدا و سیما و نیز ترویج بداخلاقی که قرار بود دانشگاه اخلاق باشد متاسفم . بیچاره کودکان و نوجوانان که مجبورند چنین برنامه هایی را ببینند. (3693711) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۲:۳۸
واقعا مشمئز کنندست برخوردهاشون . بعد انتظار دارن مردم هم فقط این رسانه میلی رو ببینن (3693713) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۲:۵۰
از کوزه همان تراود که در اوست.از صدا و سیما چیزی بیشتر از این انتظار نمی رفت. (3693714) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۱:۳۴:۵۶
این بهترین کامنت واسه این موضوع بود (3696764) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۳:۰۲
خوب مثلا که چی؟ کدوم تمسخر؟ مثل اینکه عادت کرده اید صدا و سیمای خشک و نظامی داشته باشید. ممنوع التصویری حسنی چطوره؟ بابا رها کنید این بازی ها رو. توی همه جای دنیا از مردم عادی تا رئیس جمهور را باشوخی و سربه سر گذاشتند و تهیه فیلم بامزه برای مردم به چالش میکشند و هیچ اتفاقی نمی افته و همه هم استقبال میکنند اما ما داریم در دوران دوهزار سال قبل از میلاد زندگی میکنیم. جنبه و ظرفیت صفر البته عصر ایران نگران نباش به زودی از حسنی گرفته تا رامبد جوان همه ممنوع التصویر و ممنوع کار میشند و شما هم آرام میشی. تا همین جاهم صدا و سیمای حزبی ما نا پرهیزی کرده (3693715) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۶:۴۴
شما اول فرق طنز و شوخی رو با تمسخر یاد بگیر بعد بیا نظر کارشناسی‌تو بده (3693783) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۸:۵۳
یعنی واقعا تو این مملکت قحط المجری هست که این رو باید بیارند تلویزیون با این ادبیات توهین‌آمیزش؟
من موندم این آدم چی داره که اینهمه تکبر و غرور بی‌جا احاطه‌اش کرده؟
به نظرم ایشون باید برن مدل لوازم آرایش بشن، چون لوازم آرایش خوب رو چهره‌ش جواب می‌ده.. (3693788) (alef-13)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۱:۵۳
با سلام
یه لحظه شما پدر خودت رو تصور کن جای اون آقایی که اونجا زرشک طلایی رو برد که مایه مضحکه همه شده. با این توضیحی که شما قطعا باید خوشحال بشی، که اگه نشی نشون میده از روی منطق نیومدی بنویسی و اصلا شرایط رو درک نمیکنی. اگر هم که خوشحال میشی از مضحکه پدرت، اونوقت برو یه فکر اساسی به حال خودت بکن چون بعید میدونم به اندازه طفل صغیر نه غیرت داشته باشی، نه احترام، نه شخصیت و نه هیچ چیز دیگه ای که بشه براش احترام قائل شد.
این آدم در تمامی برنامه هاش چیزی جز فخرفروشی و توهین و وراجی دیده نمیشه. این دفعه اولش نیست که همچین برخوردی میکنه. من موندم کسانی که از این آدم حمایت میکنن قطعا شخصیت منزجر کننده ای مثل خود این دارن که میتونن باهاش همزادپنداری هم بکنن. (3693907) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۳۲:۰۹
دوست عزیر، این برنامه طنز نبوده آخه، مگه خندوانه و دورهمی و سه شو بوده؟ برنامه پزشکی بوده
شما برنامه دکتر آز که پزشکی هست رو ببین، آمریکایی هم هست، ببین چه با ادب و نزاکت و در کمال ادب و احترام برنامه اجرا میشه، فضای بنامه خشک نیست شوخی هم میشه اما این ادبیات هرگز وجود ندارد. (3693935) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۳:۲۶
من که فیلم پشت صحنه و ادعای هماهنگی رواباور نکردم چون هم آقای جمشید برخورد غیر بازیگرانه دارد و هم اینکه اگر پشت صحنه واقعی بود همه آن را پخش می کردند نه فقط همین بخش را! (3693716) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۴۳:۰۶
اگر برای هر چیز کوچکی و برای هر تمرینی، اینها فیلم برداری می کنند باید خواست بقیه پشت صحنه ها و تمرین تک تک پلان ها و نمایش ها را هم پخش کنند، حتما دارند دیگه.
ای کاش به جای دروغ و ماست مالی، عذرخواهی می کرد فقط و فقط، و میگفت من اشتباه کردم این آیتم بی ربط را بازی کردم و مردم را فریب دادم که این فرد مهمان هست، او خودی هم بوده و از عوامل پشت صحنه.
همان کاری که رضارشید پور کرد و قط عذرخواهی از دروغ سیزده ش (3693799) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۳:۳۸
فقط فقط تاسف (3693717) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۹:۲۰
یرمردی ضعیف و رنجور تصمیم گرفت با پسر و عروس و نوه ی چهارساله اش زندگی کند. دستان پیرمرد میلرزید،چشمانش تار شده بودو گام هایش مردد و لرزان بود.
اعضای خانواده هر شب برای خوردن شام دور هم جمع میشدند،اما دستان لرزان پدربزرگ و ضعف چشمانش خوردن غذا را تقریبا برایش مشکل می ساخت. نخود فرنگی ها از توی قاشقش قل می خوردند و روی زمین می ریختند، یا وقتی لیوان را می گرفت غالبا شیر از داخل آن به روی رومیزی می ریخت.پسر و عروسش از آن همه ریخت و پاش کلافه شدند.
پسر گفت: ” باید فکری برای پدربزرگ کرد. به قدر کافی ریختن شیر و غذا خوردن پر سر و صدا و ریختن غذا بر روی زمین را تحمل کرده ام.‌” پس زن و شوهر برای پیرمرد، در گوشه ای از اتاق میز کوچکی قرار دادند. در آنجا پیرمرد به تنهایی غذایش را میخورد،در حالی که سایر اعضای خانواده سر میز از غذایشان لذت میبردند و از آنجا که پیرمرد یکی دو ظرف راشکسته بود حالا درکاسه ای چوبی به او غذا میدادند.
گهگاه آنها چشمشان به پیرمرد می افتاد و آن وقت متوجه می شدند هم چنان که در تنهایی غذایش را می خورد چشمانش پر از اشک است.اما تنها چیزی که این پسر و عروس به زبان می آوردند تذکرهای تند و گزنده ای بود که موقع افتادن چنگال یا ریختن غذا به او میدادند.
اما کودک چهارساله اشان در سکوت شاهد تمام آن رفتارها بود.
یک شب قبل از شام مرد جوان پسرش را سرگرم بازی با تکه های چوبی دید که روی زمین ریخته بود. با مهربانی از او پرسید: ” پسرم ، داری چی میسازی ؟‌” پسرک هم با ملایمت جواب داد : ” یک کاسه چوبی کوچک ، تا وقتی بزرگ شدم با اون به تو و مامان غذا بدهم.” و بعد لبخندی زد و به کارش ادامه داد.
این سخن کودک آن چنان پدر و مادرش را تکان داد که زبانشان بند آمد و سپس اشک از چشمانشان جاری شد.
آن شب مرد جوان دست پدر را گرفت و با مهربانی او را به سمت میز شام برد.

قدرت درک کودکان فوق العاده است . چشمان آنها پیوسته در حال مشاهده ، گوشهایشان در حال شنیدن . ذهنشان در حال پردازش پیام های دریافت شده است. (3693725) (alef-13)
 
امیر دمیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۱۴:۲۰
با سلام
حتی اگر حرف های تهیه کنندگان برنامه صحت داشته باشد که این از قبل برنامه ریزی شده باشه، یک سوال پیش میاد؟ هدف چه بود؟
در بسیاری از برنامه ها شاهد این هستیم که خیلی از صحنه ها از قبل برنامه ریزی شده اند ولی با هدف خاص (غافلگیری، خنداندن، و ...) امادر این مورد هر چقدر فکر میکنم هدف برای واضح نیست بغیر از خرد کردن شخصیت یک شهروند متوسط.
یکبار دیگه شاهد این هستیم که صدا و سیما به نقطه پایین جدیدی نزول کرده. تبریک به مدیران ارشد این سازمان (3693736) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۸:۲۱:۰۳
اگر بخواهیم خوشبین باشیم باید بگوئیم که هدف از این اجراء این بوده که قول جایزه دادن در تلویزیون زرشک است منتهی مجری برای بیان این هدف از قالبهای ناهنجار و بی ادبانه استفاده کرده است (3695117) (alef-13)
 
Hamvatan
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۱۵:۵۳
ما اصلا این آقای جمشید را نمیشناسیم آمدند تو تلویزیون دارند برای مردم توجیح میکنند ،،ما رفتار مجری برنامه در قبال میهمان را غیر اخلاقی میدانیم حالا آقای جمشید نه آقای منوچهر نه آقای فرامرز اسامی مهم نیستند مهم اینه که این آقای مجری رعایت ادب را نمیکنند بعد هم فقط این یک مورد نیست ایشون در مقابل همه میمانان برنامه بی ادبی میکنند در چند برنامه اخیر افرادی که اضافه وزن داشتند را آوردند و این آقا تا تونست بی ادبی کرد به این افراد ،این برنامه اکسیر کپی برداری از روی برنامه دکتر آز هست ،آیا دکتر آز به میهمانانش بی احترامی میکنه ؟
در هر صورت تندیس زرشک طلایی مبارک آقای حسنی،آقای جمشید و مابقی دست اندکاران برنامه اکسیر باشد. (3693738) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۳۵:۵۲
دکتر آز به حدی مواظب برخورد محترمانه با میهمان است که هر بار برای موضوع پزشکی مرتبط با آنها قبل از بیان آن موضوع از آنها اجازه می گیرد !! (3694482) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۱۷:۲۸
آقا ببندین در این صداو سیما رو. این بودجه کلان رو هر سال میگیره ضایع میکنه با یه مشت مجری معلوم الحال هجویات تحویل مردم میده (3693741) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۱۹:۴۷
بعد واکنشهای مردمی یک فیلم منتشر کردند بعنوان پشت صحنه که یعنی این فرآیند هماهنگ شده بوده، قضاوت در مورد صحت و سقم این مطلب به جای خود ولی دونکته قابل ذکر است:
1- بفرض که هماهنگ شده باشد و پشت صحنه واقعیت داشته باشد در اینصورت برای گردانندگان این برنامه باید تاسف خورد و اینگونه علاوه بر اطلاعات اشتباه به مردم دادن، مردم را سرکار گذاشتن شایسته برخورد مناسب است.
2- آقای فرزاد حسنی کلا امر به ایشان مشتبه شده و برخورد های توهین آمیز و دید از بالا در ذات ایشان است، بلافاصله بعد این سوال و جواب و جایزه 50 میلیونی و زرشک و .... پزشک متخصصی را دعوت کردند تا به روی صحنه بیاید، طرز ایستادن (یکدست به کمر زدن و یه وری ایستادن جلوی متخصصی که به اذعان خودشان حرفی برای خود دارد و متخصص است، نشان از ادب و رعایت رفتار مناسب اجتماعی ندارد) ایشان هم نشان کامل از تحقیر دارد مگر اینکه بگویند با این پزشک متخصص هم هماهنگ شده بوده!!!!! (3693746) (alef-13)
 
هروی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۲۱:۳۵
با برنامه ی دیشب چی رو میخواست اثبات کنه، جز با توهین مجدد به بینندگان، گیریم که اون رفتارها از پیش تعیین شده باشه، اصلا در اصل موضوع تغییری ایجاد نمیکنه. چون نفس کار زشت هست و عایدی برای بیننده نداره.
مثل اینکه من و مجری توافق کنیم سر صحنه به هم فحش بدیم، آیا این مجوز میشه واقعا؟؟؟ (3693752) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۲۴:۰۳
ببخشید شما یک مجری بی تربیت از خود راضی تحویل صدا و سیما دادید چرا غرب را وارد بازی بی مورد خودتان میکنید. کدام شوی تلوزیون غربی چینن گستاخی با بیننده برنامه یا بازیگران میکند و همچنان به کار ادامه میدهد. اگر نمی دانید بدانید در غرب اگر مجموعه بی مخاطب باشد محال است از قسمت اول به قسمت دوم برسد. اینجاست که صدا سیما با پول بی زبان بیت المال گردن کلفت های بی ادبی چون فرزاد حسنی تحویل میدهد. حالا نخواستم بگم زن ستیز بخاطر اون بد رفتاری های خشونت امیز بروی همسر سابقش. (3693761) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۲۴:۳۸
الحق که ایشون و تهیه کننده ایشون و مدیر پخش شبکه باید اخراج شوند (3693762) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۲۵:۰۴
تهیه کننده-حسنی و مدیر شبکه و رییس سازمان باید استعفا بدهند و......اخراج شوند (3693764) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۵۲:۵۹
دوست عزيز اينجا ايرانههمه چيز معامله ميشه (ديالوگ فيلم نفوذي)فكر كردي كره ياژاپنه كه از كسي بازخواست بشه يا شرافت مندانه عذرخواهي بشه فقط شمه مقصريد وما معصوميم (3694339) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۶:۰۲
واقعا تماشای فیلم این توهین و بی ادبی مرا بیمار کرد. این فرزاد حسنی مگر کیست و چه توانمندی خاصی دارد که اینگونه بی مهابا به مردم جلوی دوربین توهین و هتاکی میکند؟ واقعا متاسفم برای رسانه ای که چنین مجری گستاخی دارد.. این توجیه هایی هم که برای لاپوشانی این رفتار ضد اخلاقی دارند انجام میدهند جز توهین بیشتر به شعور مردم و رنجش آنها ثمری ندارد. (3693782) (alef-13)
 
امیراسد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۸:۱۳
فرزاد حسنی و امثالهم هم متاسفانه حاصل همان برره ایسمی هستند که بارها و بارها راجع به خطرات فراگیر شدنش گفته ایم، اما کو گوش شنوا!!؟؟

همه با تندی ما را متهم می کنند به "قومی نگری"، "توهین"!!!!!

اما ما معتقدیم که در همه این کشور پهناور ، اصالت و آدمهای اصیل وجود دارد و محترم است، در شهر ها، روستاها، کلان شهرها.

و در همه این مراکز بخصوص شهرها و کلان شهر ها، پدیده نامطلوب مهاجرت به قصد انجام کار راحت تر و به سرعت به ثروت رسیدن از هر راهی که شد، زمانی که در کنار ماهواره، اینترنت و تهاجم فرهنگی قرار میگیرد، پدیده ای به نام برره ایسم پیدا میشود که تا حدودی می توان آن را معادل "تازه به دوران رسیدگی" دانست.

که این پدیده شوم ، هم اقتصاد و هم فرهنگ و هم بطور کلی ساختار اجتماعی ایران را در معرض خطر قرار داده است. (3693784) (alef-13)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۴۰:۰۰
من کاری ندارم که این یه بازی بوده و مخاطب آقای حسنی هم یه بازیگر . این برنامه حداقل برای خود من خوشایند نبود . نمایش چنین رفتارها و اخلاق ها در یک رسانه ملی که با هزینه بیت المال اداره میشه کار شایسته ای نیست . این موضوع از نظر من یعنی ای جوون می تونی هر نوع بی احترامی به بزرگترت بکنی . می تونی مسخرش کنی تا یه عده که اطرافت هستن بخندند . می تونی بزرگترت رو سرکار بزاری . مسئولین صدا و سیما باید توجه بیشتری به محتوی ویدیو ها داشته باشند . ممنون از الف . (3693789) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۴۰:۰۹
سوال در مورد عذرخواهی ایشان:
1- آیا ماهیت برنامه ایشان طنز و لودگی و ترویج ادبیات قلدرانه و درشت گویی و ترویج بی احترامی به بزرگتر و مهمان و مصاحبه شونده هست یا برنامه ای پزشکی. فرق این برنامه با مثلا دورهمی و خندوانه چیست.
2- آیا همه مصاحبه شوندگان و مهمانان برنامه های صداسیما دروغی هستند و از قبل هماهنگ شده اند یا فقط این برنامه این جوری بوده.
3- به فرض که نمایش دادند، و اون فرد خودی بود، علاوه بر بی اعتمادی بینندگان نسبت به شرکت کنندگان، که چی؟ مثلا چی شد؟ این ادبیات و تو ما رو چی فرض کردی، جایزه ات رو بگیر بدو برو، بزن زیرش باز کن، شد آموزش نکات پزشکی؟ در اون لحظه که این آدم که مثلا خودی بود، مردم نمیدونستند که خودی هست و داره نقش بازی میکنه، آیا حق ندارند فکر کنند این رفتار با این آقا، که مثلا یکی از مردم هست، ونماینده آنها نشان دهنده رفتار با بقیه مردم هست.
4- ای کاش اینقدر برای هر چیز کوچک پای خدا و پیغمبر و امامان و شهدا و .... باز نشود، تا کی سوء استفاده از این ادبیات. وقتی بعض از آدمها این عبارات را برای حقانیت خود به کار می برند، آدم حالش بد میشه.
5- ایشان فرمودند فحاشی به من هدایت شده بوده، پس فحاشی به این هم سلیبریتی و آدم های معروف چه داخلی چه خارجی چه ماهواره ای، هدایت شده نیست فقط مال شما صداوسیمایی ها هدایت شده هست؟ این را نفرمائید، این مشکل جامعه هست و جای کارشناسی دارد.
6- ایشان در مورد قضاوت صحبت کردند و اینکه قضاوت خوب نیست، ای کاش خودشان هم به این مورد احترام گذارند، بسیار دیدم در برنامه هایش که خیلی ها را قضاوت میکرد (3693792) (alef-13)
 
محمدی
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۴۵:۳۲
متاسفانه شما به شکل عجیبی سعی در تایید بحث هایی دارید که این روزها در شبکه های اجتماعی داغ شده که البته از یک طرف جای خوشحالی داره بخاطر تاثیر روز افزون شبکه های اجتماعی و از طرفی هم جای تاسف بخاطر اینکه مطالبی که در این شبکه ها عنوان میشود لزوما صحیح نیست!

شما مسئله رو به این شکل طرح کردید که یک مجری مغرور و بسیار بی ادب با طراحی یک سناریوی مضحک یک شهروند محترم و متشخص رو جلو دوربین با استهزاء و توهین مورد نوازش قرار داده تا مثلا چند تا مخاطب جذب کنه اما این طرز بیان مسئله از اساس اشتباه است. چندین مغالطه در اینجا وجود دارد، تولید این دست برنامه های تلویزیونی به قول شما پیش پا افتاده غربی دقیقا با برنامه ریزی قبلی رسانه ملی و با هدف رقابت با شبکه های اجتماعی و ماهواری ای صورت می گیرد و هدفی جز سرگرمی و جذب مخاطب ندارد و اساسا تلقی توهین از شوخی ها و جک هایی از این دست اشتباه است باید تمرین کنیم اینگونه فکر نکنیم. لابد اقای دکتر در خانه اش مقابل تلویزیون نشسته و بعد از اینکه می بیند اگر او هم در موقعیت مشابهی بود جواب این سوالها رو نمی دانست در حالی که دکترا هم دارد و مدیر و وزیر هم هست سریعا با آن بنده خدا همزادپنداری می کند و واکنش ها شروع می شود غافل از اینکه این فقط یک شوخی است، خیلی نباید جدی گرفت. مثلا شما مدرکتون چیه؟ دکترای فیزیک هسته ای دارم. میشه الفبای فارسی رو به ترتیب از اول تا آخر بگید؟ نه یادم رفته! خاک تو سرت بچه ابتدایی هم بلده. نه نیازی نیست الان برید حفظ کنید میدونم خیلی از شما بلد نیستید این فقط یک مغلاطه بود با هدف تهیه یک برنامه طنز و جالب.

حمله به شخص فرزاد حسنی به جای صدا و سیما، به قول شما همه که شخصیت ایشان را می شناسند و می شناختند پس چرا صدا و سیما باز هم دست به دامن این دست مجریان شده؟ آیا غیر از این است که با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی و ماهواره ای صدا و سیما برای حفظ همین چهار تا بیننده خودش راهی جز این ندارد؟ تعیین خطوط قرمز در صدا و سیما یک مسئله کاملا من در آوردی و بدون هیج گونه پشتوانه قانونی است این که گفتن فلان کلمه خوب است یا بد هیچ ربطی به رسانه ملی بودن ندارد گویی که صدها شبکه غیر ملی هم وجود دارد و حداقل امثال فرزاد حسنی در رسانه ملی نباید از این دست کلمات استفاده کنند.
دیگر اینکه چاره ای جز انعطاف و اصلاح خودمان نداریم چون درست کردن دنیا مطابق میلمان سرابی بیش نیست! من و تو و جم تی وی ها خیلی وقت است که تورشان را برای امثال فرزاد حسنی پهن کرده اند خودمان هم میدانیم اگر برنامه 90 تنها برنامه پر بیننده صدا و سیما است دقیقا دلیلش همان چیزی است که نمایش سبک تلویزون های غربی میخوانیدش.
- (3693803) (alef-13)
 
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۴۵:۴۳
به نام خدا
پیشنهاد میکنم گروهی صحت ماجرا رو پیگیری کنن اگر پشت صحنه واقعی بوده مبلغ 50 میلیون رو از حساب پرداختی به عوامل برنامه کسر کنن تا ادب بشن ، و اگر این هموطن محترم بدون اطلاع توی این بی اخلاقی افتضاح یک بچه ، افتاده حتما و حتما مبلغ 50 میلیون شخص مجری جریمه و از محل پرداختی به ایشون کم بشه و به هموطن محترم پرداخت بشه تا اینجا جنبه شخصی جرم بررسی و مجازات متناسب اعمال شده بعد بدلیل جنبه عمومی جرم حتما و حتما باید شخص مجری سنوات متناسبی رو ممنوع التصویر باشن . شاید احساسات جریحه دار شده مردم در اثر اجرای عدالت کمی تسکین پیدا گنه . در ضمن اجرای عدالت لطف نیست بلکه این حقیه که مردم به گردن حکومت دارن
حسنی ضیا مجری بعدی کیه؟ این داستان نشونه ضعف فاحش رسانه ملی است واقعا جای تاسف داره (3693805) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۰:۴۹:۱۰
ایشون جای پدر شماهست آقای حسنی. چطور با بزرگتر از خودت اونم تو جمع و بدتر از همه جلوی ملت اینجور بر خورد می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی...... (3693813) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۴:۱۷
-- خب قدرت خان ! بگو ببينم ٤تا ،پنج تا ، ميشه چند ؟!
- دوازده تا آقا معلم !
- آفرين ! ... آفرين !
- شش تا سه تا ميشه چند ؟
- چهل و پنج تا ،آقا معلم !!
- احسنت ! آفرين ! خيلي خوبه !!
-- خب ، حالا اگر گفتي ،مربع چند تا ضلع داره ؟!
- هفت تا آقا معلم !!
-- بسيار خوب ، هزار آفرين ! صد هزار آفرين !! ... واقعا كه آينده ات خيلي روشنه ، تبريك ميگم !
-- خب پسر خوب ! حالا كه امروز خوب درس را خوندي بگو ببينيم لوزي چند تا گوشه داره ؟!
-- ده تا آقا معلم !!
-- مر حبا ، آفرين ، احسنت ، واقعا كه آينده ات خيلي روشنه ! ... حالا بيا جلو تا يك جايزه خوب بهت بدهم !! ، بچه ها شما هم ، يك كف بلند براش بزنين ، ... بيا جلو ببينم .... آخه پسره احمق ، خرفت ، كودن ، هيچي نفهم !! اين چه درس خوندنيه !! ... آهاي مبصر ! زود برو چوب و فلك بيار !! ... امروز مي خوام يك جايزه اي بهت بدمتا حظ كني ! تا آخر عمر فراموش نكني ! ... بد بخت ، بي چاره ! خاك توسر ... بچه ها ازش بخندين !! ... مبصر زود ! چوب و فلك ، سريع !!

-------
البته واضح و مسلمه كه اين پرده نمايش مربوط به مدارس قديم است و به حمد الله والمنه ديگر در
مدارس ما از اين اتفاق ها نمي افتد ، چوب و فلك و تركه اناري و تو گوشي مدارس رفت به زباله دان تعليم و تربيت !! اما ممكنه مشابه اين ها هنوز در بعضي جاها ، به صورت ديگري ، طرز ديگري ادامه داشته باشه ! ... هيچ بعيد هم نيست !! ... خدا عالمه !!! (3693917) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۰۱:۵۷:۳۷
خیلی قشنگ بود مرسی (3695963) (alef-13)
 
و
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۶:۰۰
خوب است اين ((ممد)) آقا هم درگفتار و رفتارش تجديد نظر بكنه

قضيه عمو فتيله اي ها خيلي با اين موضوع فرق مي كنه
عمو فتيله اي ها هم اشتباه كردند ولي يكبار و آنهم بر اثر بي فكر ي و حواس پرتي آنهم نه بقصد توهين و خودشان جبران كردند و خودشان خيلي معذب بودند ولي رفتار فرزداد از پايه اش توهين آميز بود و بارها هم تكرار مي شود و عين خيالش هم نيست
خيلي خيلي جو گير مي شود
ايشان يا نمي تواند بد خوب هر مسئله اي را تشخيص بدهد يا اينكه پايبند اصول اجتماعي و اخلاق نيست
در هر دو صورت براي اجراي برنامه هايي كه خود ش بخواد در موردش تصميم بگيرد صلاحيت ندارد يعني در مقام تهيه كنندگي وكارگرداني و نويسندگي نمي تواند براي صدا و سيما مفيد باشد بلكه مضر هست
ولي مي توان از او درمقام يك مجري صرف و بدون اختيارات يا يك گوينده و خواننده متن هاي بدون دخل و تصرف شده استفاده كرد
آن يكي جفتش هم همينجوري هست و بود كه كارشان به درگيري كشيد

تعجب در اين است كه اينهمه جوانان توانمند چرا بايد اصرار باشد كساني اجرا و برنامه داشته باشند كه حاضر نيستند يا نمي توانند در چهار چوب شرعيات و اخلاقيات و خواسته هاي مثبت اجتماعي فعاليت و دغدغه داشته باشند
واقع رفتارش با آن شخص كه انسان محجوبي بود و نتوانست حتي اعتراض بكند زشت بود
هركس كه مسبب آن برنامه بود و آنطوري برنامه ريخته بود بايد تنبيه شود تا به به انسانيت و به شخصيت مردم متكبرانه تعدي نكند
ولي خوب است براي آخرين بار به فرزاد حسني تذكر داده شود كه در كارهايش سنجيده و معقولانه و انساني رفتار و عمل كند
يا به عبارت ديگر همان كاري كه دوست ندارد در موردش انجام شود با ديگران انجام ندد (3693921) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۲:۴۹
گیر دادن به فرزاد حسنی سیاسی (3693969) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۷:۵۵
آقای حسنی فرد بسیار متکبر ی هستند. از وقتی که از اجرای مهران مدیری اونطوری ایرادهای بنی اسراییلی گرفت ارش بدم اومد نحوه صحبت کردنش به آدم حس بدی میده (3693981) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۹:۵۵
این افتضاحاتی برای این رسانه می افتد بخاطر سیاسی بازی هایی است که انجام داده و حالا داره نتیجشو میبینه. (3693989) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۰:۰۷
متاسفم متاسفم متاسفم
دیشب اینا رو آوردین که چی رو توضیح بدن
بی ادبی
واقعا من شرمنده شدم از این کلماتی که این آقا استفاده میکرد
اگر هم ساختگی باشه به قول خودشون این کلمات زشت در صدا و سیما واقعا درسته
همون بهتر که بچه های ما پای ماهواره بشینن تا صدا و سیمای خودمون...
صدا و سیما کجا داره میره...
این آقا اصلا بویی از انسانیت نبرده همه آدما رو کوچیک میبینه
فقط میگم متاسفم متاسفم متاسفم (3693990) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۶:۲۹
هر کجای دنیا این اتفاق بیافته رییس اون شبکه تا آخر هفنه جرات نداره از خونه بیاد بیرون و اگه استعفا نده حتما به خاطر فشار افکار عمومی اخراج میشه. ولی اینجا صدا و سیما یهو روشن فکر میشه و به فرزاد حسنی حق دفاع میده (کاش به همه این حق رو بده) . این افتضاح چه پشت صحنه ساختگی باشد یا نباشد نیاز به عذرخواهی رسمی بالاترین مسئول رو می طلبد. (3694008) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۸:۵۹
متاسفم به سازمان صدا و سيما كه اجازه ميده شخصي مثل فرزاد حسني در سازمان مجري گري كنه . اصلا كل وجود اين شخص كبر و بزرگ بيني هست . و از قيافش بي ادبي سرازير ميشه . از درگاه خداوند متعال براي هدايت فرزاد حسني به خلق و خوي اسلامي دعا مي كنم . (3694017) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۹:۴۸
مگر ادم قحطيه اين رو با تيپا از تلويزيون بيرون كنيد (3694019) (alef-13)
 
امير
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۳:۳۱
آقاي حسني فردي خود شيفته است كه نياز به درمان دارد. در تمام برنامه هايي كه ايشون مجري آن است ديگران را زير دست فرض مي كنه. مشكل از مسئوليني است كه اين فرد معلوم الحال را پر و بال مي دهند. خيالت آور است كه يك فرد با هم وطن خود چنين برخوردي داشته باشد. (3694062) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۸:۴۸
واقعا آدم بی ادب و گستاخی است و قطعا از تربیت خانوادگی بی بهره است. شرکت کننده این برنامه از نظر سنی حکم پدر را برای آقای حسنی داشت. البته در مقام تنبیه نه فقط ایشان بلکه سایر دست اندرکاران اصلی این برنامه نیز باید تنبیه شوند. (3694082) (alef-13)
 
داوود
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۷:۲۱:۵۰
به نظر من اقای حسنی به شعور هشتاد میلیون ایرانی توهین کرده و با ساختن یک پشت صحنه کاملا ساختگی به درک و فهم مخاطب توهین و دهن کجی کرده ٬ایشون پیش خودش چی فکر کرده واقعا عذر بدتر از گناهه ما از رسانه ملی توقع داریم جلوی این جور ادما رو بگیرن تا دیگه با اعصاب و روان مخاطبین بیشتر از این بازی نشه. ممنون (3697556) (alef-13)
 
روستايي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۹:۰۱
به نظرم زياد قضييه را نپيچونيد كسي كه تلويزيون ايران را تماشا نمي كنه همه نسخه دكتر از را از ماهواره مي بينند بنده هم تا يكي از شبكه هاي خارجي اين فيلم را پخش كرد در جريان نبودم در واقع حمله به اين برنامه و انتقاد از ان هم در شبكه هاي ماهواره شروع شد و مخاطبين كم تلويزيون اعتنايي به ان نكرده بودند (3694083) (alef-13)
 
یک نفر
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۲۰:۵۱
نظر شما را به چند نکته جلب می کنم:

1-صدا و سیما شده یک محل برای به نمایش گذاشتن شوی چند عده معدود انگار نه انگار که از بودجه بیت المال داره اداره می شود.
2-در برنامه کاملا نمایشی و به دور ا زاخلاق و برای موجه دانستن خود و بازم دور از تمدن و فحاش دانستن منتقدین باز تکرار توهین ها و از بالا نگاه کردن به ملت
3-در برنامه مردم چه م یگویند کانال 3,معروف شدن سردار اسلام جناب آقای رادان و آقای جمشید را به فرزاد حسنی و توهین هایش نسبت داده و انگار منتظر تشکر اند برای این معروفیت و انگار خود را به نادانی زده اند که جناب رادان به خاطر رشادات هایشان در برخورد با اراذل و قاچاقچیان مواد مخدر در بین عامه مردم ا زمعروفیت و نیک نامی برخوردار بوده اند و هستند و مردم جواب کسانی که به خدمتگزارانشان توهین م یکندد به خوبی م یدهند
4-در برنامه مردم چه م یگویند جناب فرزاد حسنی با کلامی آکنده از نفرت به جناب جمشید می گویند مردم گفتن تو جا ی پدرمی,خودت بگو چند سالته؟متولد 52 .این اقا 4 سال با من اختلاف سنی داره.!این اقا رو حرف های مردم پیر کرده!

حرف های مردم یا کردار و رفتار شماها.آقای فرزاد حسنی کارگری که برای شام خانواده اش مجبور است از صبح زود تا دیر وقت زیر آفتاب سوزان بدون غذا کارهای طاقت فرسا انجام بدهد و شب خجلت زده بچه گرسنه اش باشد زود پیر می شود!فهمیدنش برای امثال شماها سخت است.می دانم .مردم هم خوب می دانند.
پیر بودن به قلب است.به نظر اینجانب شما قلبی پیرتر از پیر دارید.قلبی زنگار گرفته و پر از نخوت و غرو
5-به نگاه های مضطرب آقای جمشید در برنامه دقت کنید.مدام به مجریان برنامه پشت صحنه نگاه م یبکند و منتظر است ببیند باید چه بگوید آیا دارد مطابق به اصطلاح اتاق فکر صحبت می کند که نکند باز هم خجلت زده بچه هایش شود
6-یعنی برنامه سازان ما فکر کرده هاند که مردم فهمشان در چه سطحی می باشد
7-برنامه سازان ما باید این نکته را درک کنند که از مشکلات مالی مردم و .. برای برنامه سازی خود سواستفاده نکنند.

8-من نیز خودم جزو جمشید هایی می دانم که اگر لازم باشد برای تامین شام یگانه فرزندم حاضرم تحقیر و توهین های امثال آقایان فرزاد حسنی ها را بر خود بخرم ولی فرزندم سر گرسنه بر بالین نگذارد.
9-لحظه ای شک کرده اید چرا فرزاد حسن یآقا جمشید را آقا جمشید خطاب نمی کند در یک برنامه به ظاهر عذر خواهی!
10-تمام وقت برنامه به توجیه گذشت و لحظه ا یکوتاه به عذر خواهی به اجبار و نه از صدق
11-مردم را ول ینعمت خود خطاب کرده ولی حاضر به عذر خواهی نیستند.مگر نه که امام خمین یفرمودند میزان ملت است.گیرم که ملت باز به گفته شما زود قضاوت کرده.این قضاوتش بوده و شما ها باید جوابگوی احساسات جریحه دار مردم باشید.عذر خواهی کردن را فرهنگ خود قرار داده و به ملت از بالا ننگرید.
12-حساب مردم روستایی و شهرستانی را جدا کرده اید!این سخن شما ريالای فرزاد حسنی دقیقا این گفته مخاطبان شما که منتقد شما بوده اند را تایید م یکند که شما فردی مغرور بوده و به مردم از بالا نگاه م یکنیدوچه کسی چنین حقی به شما داده است؟
13-فهم مردم ایران .مردم ایران.باز هم تاکید می کنم مردم ایران بالا می باشد .فهم به سطح سواد و پولدار بودن نیست.با استفاده از اینترنت و .... نیست.هر انسان اصل و نسب داری اگر برنامه شما را ببیند به بی ادبی و بی اخترامی شما در برخورد با یک انسان واقف می شود.
14-آقای فرزاد حسنی روستایان که شما خطاب فرمودید .بر عکس شما انسان هایی کاملا مودب و با اخلاقی هستند که هیچپاه طرز برخورد شما را نمی پسندند.
15-آقای فرزاد حسنی استفاده از کلمات سنگین به شما کلاس اجتماعی عطا نمی کند.این طرز برخورد شما و ادب اجتماعیتان است که می تواند به شما کمک کند که به نظر منتقدین شما و با اصطلاح شما فحاش ها در شخص شما فقط باعث سقوط شما می شود.
16-آقای فرزاد حسنی چرا فکر می کنید مردم به مسائل خصوصی شما علاقه مندند که با زهم و باز هم د ریک برنامه تلویزیونی که موضوعش چیز دیگریست از صحبت نکردن در باره زندگی شخصی خود می گویید.
17-تعداد زیاد اتاق فکرتان را به مردم فخر می فروشید.مگر نمی دانید که بسا تعداد زیادی که در گمراهی اند.نمی دانید که مردم خواهند پرسید بودجه این تعداد افراد برای یک برنامه که باعث جریحه دار شدن افکار عموم یشده است را از بیت المال پرداخت کرده اید !چرا؟
18-چرا امر به معروف و نهی ا زمنکری برای عدم اجرای یک برنامه در این حد و سطح پایین و به دو راز معنویات و اخلاق با این هزینه کرد از جیب بیت المال اتفاق نیفتاده است.
19-چرا برنامه ساختن برای مردم شده یک لطف از طرف برنامه سازان.این وظیفه شماست.وظیفه.وظیفه.که آن را نیز به درستی انجام نداده اید.آیا برای وظیفه ا یکه درست انجام نداده اید طلب تشکر دارید؟!
20-قلبم به سختی در سینه ام فشرده شده است.کاش برنامه مردم چه می گویند شبکه 3 در توجیه برنامه مورد بحث اکسیر را نمی دیدم.حالم بد است. (3694090) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۰۲:۰۷:۳۵
حرف دل ما رو زدی، این که از بیت المال این برنامه های ضد اخلاقی ساخته میشه مصیبته.هیچ برنامه با محتوایی وجود ندارد اونوقت میگن ماهواره نگاه نکنید (3695974) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۲۲:۴۸
با نگاه از بالا به مردم وارزش قايل نشدن به راي ونظر وشخصيت مردم نتيجه اش ميشود بي حرمتي وبي ادبي نسبت به مردمي كه امثال حسني مديون انها هستند نظراكثريت مردم اخراج عوامل برنامه اكسير واستعفاي مدير شبكه مي باشد (3694098) (alef-13)
 
ژاله
France
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۳۷:۴۸
غلط إملائي را تصحيح كنيد و بجاي نوشتن : "رفتار اخیر وی در رسانه ملی در غالب یک برنامه تلوزیونی است. " بنويسيد :رفتار اخير وى در قالب يك برنامه تلوزيونى است ... (3694140) (alef-13)
 
روح اله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۰۹:۵۹
حالا شما از آب گل آلود ماهی صید نفرمایید. اتفاقاً اگر یکجا درست و از زبان مردم بحث رو مطرح کرده باشه مصاحبش با سردار رادان هست. اونجا اتفاقاً با زبان محترمانه ولی جدی بحث انتقاد به گشت ارشاد رو مطرح کرده بود که خیلی هم نقد بجایی بود. (3694226) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۱۹:۱۹
حق با خانم نامداری بود (3694257) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۲۴:۱۷
از کجا معلوم که این فیلم بعداً ساخته نشده باشه !؟ (3694271) (alef-13)
 
محمد50
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۲۹:۰۳
سالهاست كه راديو تلويزيون جايگاه افراد كم سواد و كم شعور شده...تازگي ندارد. و جالب اينجاست كه اين موج هتاكي و فضل فروشي و بي ادبي مختص يك مجري و يك شبكه خاص نيست...تمامي شبكه ها شاهدي براين هنر مندي صدا سيما هستند.....در ضمن صدا و سيمايي كه قابلمه و پفك.و گوشت كوب تبليغ كنه بايد هم مجري اش جناب دكتر فرزاد حسني يا دكتر فرزاد جمشيدي باشه... (3694282) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۲۹:۰۴
باسلا م خاییش اگه من به جای میهمان برنامه ویک چنین رفتار وبرخوردی با من میشد همونجا واکنش نشون میدادم برخوردی متنسب با رفتار این انسان بی ادب ومغرور میکردم که دیگه جرات یک چنین رفتار بی ادبانه ای رو نداشته باشه ودر جا صندوق وزرشک رو ت سرش خورد میکردم تا به فهمه جلوی انظار دیگران رو خورد نکنه . بچه پرو ومن متاسفم ازسیمای جمهــــــــــــــــــــــــــــوری اســـــــــــــلامی که یک چنین آدمهای معلوم والحال وامتحان پس داده ای را دعوت به همکاری می کنه وسلام (3694284) (alef-13)
 
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۴۳:۱۹
کاملا مشخصه اون ویدیو منتشر شده به عنوان پشت صحنه، بعد از این قائله ضبط شده است.
این ها سراسر مردم را ... فرض کرده اند. (3694314) (alef-13)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۵۰:۵۷
با سلام
تربیت نا اهل را چون گردکان بر گنبد است.
اصرار برای فعالیت ایشان در سیما از کجا نشات میگیرد.مگر قحط الرجال است؟ (3694332) (alef-13)
 
دارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۵۵:۲۵
دستت درد نکنه ، همه چیز رو خیلی تمیز و بجا گفتی!
من نمیدانم مگر تو این کشور قحطی ادم حسابی اومده که مدیرای صداوسیما بعد ازتکرار چندین اشتباه فاحش باز هم چنین آدم بدزبان و متکبری را برای اجرای برنامه انتخاب میکنند؟ (3694345) (alef-13)
 
Sad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۱۱:۴۳
این اولین بار نیست ک ب عامه مردم توهین میشه... لحظه سال تحویل یکی از آقایون خواص تو حرم امام رضا بعد از تبریک ب شخص خاصی ب صورت کاملا محترمانه ، با بی ادبی تمام گفت هی مردم برین خودتونو درست کنین.... یکی نیست بگه عزیزم اگ این مردم نادرست نبودن شما هم عضو خواص نمیشدین (3694397) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۲۱:۲۰
این نشون میده که ممنوع التصویر بودن ایشان در قبل بی دلیل نبوده (3694427) (alef-13)
 
Ukraine
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۳۵:۴۲
باید از کارش اخراج بشه ....... (3694481) (alef-13)
 
reza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۴:۵۶:۵۸
ادب مرد! به ز دولت اوست
همچین برخوردی را با پدر خودتان اونهم در تلویزیون تحمل میکنید؟ (3694543) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۰۴:۳۰
منم دیدم ویدئویی که برای توجیه داده بود واقعا عذر بدتر از گناه بود (3694558) (alef-13)
 
محسن
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۰۹:۲۵
یعنی بخدا اگه چاقو بزنی تو بدنم تیکه تیکم کنی خونم در نمیاد از بس که ناراحتم از دست این فرزاد حسنی بی ادب پیش خودش چه فکری کرده این ادم.چرا رسانه ملی اجازه کار به این افراد بی ادبو میده (3694576) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۱۲:۲۳
دست به فحش و مسخره کردن دیگران توسط من نمرش بیسته به نظر شما اگه برم تو صدا سیما چقدر حقوق بهم میدن یا اصلا به نظر شما قرارداد رو ماهی چند ببندم (3694588) (alef-13)
 
سید
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۲۱:۱۷
شما قصاص قبل از جنایت میکنید ایشان معذزت خواهی نکردند چون لازم نبود بلکه توضیح کامل دادند که بعضی ها متوجه شوند. (3694607) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۳۰:۴۷
واقعا براي صدا وسيما متاسفيم...ميدان دادن به فرد بي هنر و بي ادبي مثل اقاي فرزاد حسني كه در حد بيمارگونه اي خودشيفته و خودبزرگبين است از توانايي هاي صدا و سيماست (3694627) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۴۲:۰۱
و به همدیگر لقبهاى زشت مدهید چه ناپسندیده است نام زشت پس از ایمان و هر که توبه نکرد آنان خود ستمکارند.
سور مبارکه حجرات (3694654) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۴۴:۵۱
زرشک طلایی شایسته ی فرزاد حسنی است (3694662) (alef-3)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۵۰:۴۹
بسه خود شما با عدم درج کامنتهای بدون عیب از طرفداران و پشتیبانان این اشخاص

هستید.

اصلا" ببینید چه عکسی از او درج کرده اید و مانند قهرمان از او یاد میکنید

این جور افراد از انجا که عقده های بیشمار دارند از جمله حقارت از این جنجالها لذت

هم میبرند

البته معلوم است که درج نمیکنید , برای خوتان نوشتم (3694674) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۵۷:۳۱
حسنی باید اخراج شود.صدا وسیما تا کی می خواهد به این رفتار پر از توهین به مردم ادامه ادامه دهد؟ (3694696) (alef-13)
 
عطا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۷:۱۴:۳۳
حتی اگر فرض بگیریم کل این نمایش از پیش طراحی شده بود که دیگه خیلی بدتر میشه .
یعنی کلی تمرین کردن که به یه انسان جلوی مردم توهین کنن. البته توهین به یه انسان نه،بلکه به همه ی انسانها و مردم.
دروغ شاخدار حسنی هم اینه که تو مصاحبه 19 اردیبهشت میگفت ما به همه کسایی که میرن رو صحنه میکروفون سینه ای وصل میکنیم در صورتی که میکروفون تو دست جمشید بود.
در کل حسنی به خودش توهین کرده و شخصیت خودشو نشون داده. (3694909) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۷:۳۵:۲۱
شنا نوع رفتار فرزاد حسنی را نگاه کنید نمونه کامل انسان متکبر و متملق در بعضی جاها تکبر و هنگامی که دسش رو میشود شروع به تملق شدید و ظاهر سازی دارد. من تاحالا واکنش چندین و چندین نفر ببیننده رو هنگام دیدن برنامه حسنی دیدم بالای 90 درصد همه بر تکبر ایشون صحه گذاشتند خوب این همه ببیننده بوده و یک عکس العمل یکسان من موندم چرا صدا وسیما اسیر زبان بازی و فشار رسانه های مجازی که با حسنی رفاقت دارند شده. ای کاش دوباره از سیما اخراج بشه که دیگه این چهره متکبر رو نببینیم (3694964) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۸:۰۷:۵۷
متاسفانه اين ضعف بزرگ مديران صدا و سيما است ، دليل بوجود اين زعف به اين دليل است كه بايد يك بعدى فكر بكنند ، به طور مثال اگر فردى بخواهد خواننده شود و صدا و تصويرش از رسانه مثلا پخش شود ، حتما در اشعاش بايد نام ، على يا نام معصومين ديگر برده شود در غير اين صورت غير مجاز تلقى و اجازه پخش داده نمى شود ، در رابطه با اكثر مجريان هم اين موضوع صدق مي كند ، حتما بايد به زبان عربى و خاندن احاديث و روايات تبهر داشته باشد تا بتواند مجرى باشد و آقاى فرزاد حسنى از اين فرمول استفاده كرد و مجرى شد ، (3695085) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۸:۰۸:۰۹
سلام . ای بابا حالا طرف یک اشتباهی کرد . معذرت خواهی هم کرد . کار اجرایی کردن و حواست به همه چیز بودن واقعا سخته ... اصل ماجرا را هم که توضیح دادند یک ماجرا و داستان و نمایشنامه بوده ...
از بزرگی انسان های بزرگ همین بس که اگر کسی عذری برای اشتباهی آورد آن را قبول می کنند . بیایید ما هم بزرگی کنیم و اگر واقعا اشتباهی بوده ببخشیم (3695086) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۲۳:۵۴:۳۷
شما ببخش.. (3695777) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۸:۲۱:۳۴
حالا پس از این توجیه رسانه ای به نظر می رسد این فرزاد حسنی است که مستحق واقعی دریافت زرشک طلایی است. (3695119) (alef-13)
 
امت
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۸:۵۲:۴۹
فرزاد بى تقصير است چون وقتى دولت يازدهم به زور نفرات خودش را مثل ايشان يا رشيد پور يا ان خانم خبرنگار يا..... به صدا و سيما تحميل ميكند و ومجبورشان ميكند أدبيات انها را بكار بگيرند بهتر از اين نميشودواين اولش است منتظر از اين بدترها باشيد (3695196) (alef-13)
 
حامد
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۸:۵۵:۰۴
تقصير رسانه هاست كه اينقد به حسينب بها ميدن مكه كيه اخه (3695201) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۹:۱۷:۱۰
موندم به کجا وصله اين که هر غلطي ميکنه يه عده دسته جمعي ميان ماله کشي اونم اينجور رسوا و تابلو ... (3695264) (alef-13)
 
زهرا
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۹:۲۷:۵۴
دوست عزیز
مطلبت و دغدغه ات خوبه
فقط قبلش یه جستجوی کوچک انجام بده
ان برنامه نه، برنامه کوله پشتی
فرزاد حسنی با کوله پشتی شناخته شد. (3695286) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۲۰:۰۰:۲۲
بی ادب . خودشیفته . تهی . مشمئز کننده . بی تربیت . اگر با دقت فیلم را ببینید تمامی این صفات در گفتار و چهره ایشان کاملا واضح است. تاسف تاسف (3695349) (alef-13)
 
سقراظ حکیم
United States
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۲۰:۱۴:۵۴
"که گاهی بیشتر به لفاظی و تلملق های غلو آمیز و ظاهری میماند و نه ارادت و احترام خالص..."
مورد بالا را بدرستی بیان کردید و نه تنها در مورد جناب "حسنی" بلکه در مورد تمام انهایی که غلو و اغراق میکنند صادق است. (3695383) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۲۰:۵۳:۴۷
با تشکر از نویسنده محترم واقعا دیشب که شاهد عذر خواهی آقایان بودم و در برنامه بد بخت فلک زده را آوردند برای نمایشی دیگر متاسف شدم که حسنی و تهیه کننده چقدر مردم را نفهم گیر آوردند که اینطور با ناراحتی اشتباه خود را پوشش می دهند . متاسفم برای شبکه 3 . (3695471) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۲۲:۰۶:۱۲
اگر خوش بینانه تحلیل کنیم : میخواسته بگه جایزه دادن تو تلویزیون الکیه یا زرشکه اما با بیان بی ادبانه این کار را کرده (3695613) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۲۳:۰۳:۰۴
برای این جور برنامه ها که کپی و تقلیدی هست باید ادمش رو هم پیدا کنند، یکی در حد دکتر آز که اولا جدید باشه و مردم ذهنیت قبلی نداشته باشند، خودش دکتر باشه و توانایی اجرا هم داشته باشه،
فرزاد حسنی در سطح و حد و جایگاه توصیه پزشکی نیست (3695711) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۰۹:۱۰:۴۸
چرا همون موقع اعلام نکردن که این برنامه ساختگی بوده ؟؟؟؟ (3696322) (alef-13)
 
روستايي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۰:۳۹:۱۴
مردم عزيز ايران واقعاً موندن كه اين فرد(فرزاد حسني) به كجا وصله كه در رسانه ملي صراحتاً به هموطن هاي عزيز ما توهين و براحترامي ميكنه هم مسؤلين ارشد مملكتي هم شهروند عادي و همچنان به كارش ادامه ميده در حاليكه خيلي از مجريان باسواد و با اخلاق ما ممنوع التصوير شده اند.
آيا صدا وسيما بدنبال ترويج بي اخلاقي در جامعه است، لطفا اين شخص را براي هميشه ممنوع التصوير نماييد. (3696549) (alef-13)
 
alex azadi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۷:۲۳:۱۵
سقوط یک ستاره!!!
راستش به نظر من در ماجرای ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی هم فرزاد حسنی مقصر بود اون سالهاست سقوط کرده البته لجبازی های مدیران سیما هم در این سقوط نقش داشت و جوانی رو به افراط کشوند
این مشکل بزرگ سیماست که نمی تواند درست استعداد هایش را مدیریت کند یا نابودشون می کنه یا حذف (3697560) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۷:۴۷:۴۸
آنقدر مغرور است تمام عوامل صدا و سیما را با خود در این مسخره گی میکشاند. (3697598) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.