توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491976
مخالفت شبکه الجزیره با هرگونه دیکته خارجی درمورد عملکرد این شبکه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۲
شبکه ماهواره ای الجزیره اعلام کرد که با هر گونه دیکته و دخالت خارجی در مورد ساختار یا فعالیت این شبکه مخالف است.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، شبکه الجزیره ضمن مخالفت با هر گونه دخالت در عملکرد این شبکه بر پایبندی اش به رویکرد خبری خود تاکید کرد.

الجزیره در بیانیه ای که پایگاه خبری این شبکه منتشر شد، اعلام کرده است که به همبستگی اش با روزنامه نگاران و نهادهای اطلاع رسانی در اقصی نقاط جهان ادامه خواهد داد و بدون هیچگونه ترس و نگرانی به رسالت رسانه ای خود ادامه خواهد داد.

پیش از این نوره الکعبی وزیر مشاور امارات در امور شورای ملی فدرال گفته بود: شبکه الجزیره به محلی برای برخی از خطرناکترین تروریستها در دنیا تبدیل شده است این شبکه محتوایی نیست بلکه ویرانگر است. فعالیت شبکه قطری با همه تعهدات و توافقات امضا شده از سوی دوحه برای عدم حمایت از تروریسم در تضاد است.

وی افزود: عدم پایبندی قطر به توافقاتش موجب بی اعتمادی شده است. قطر هیچکدام از توافقات امضا شده از جمله یادداشت تفاهم امضا شده با آمریکا درباره کمک به افراطی ها را اجرا نکرده است. شکستن توافقات دارای تبعات است.

وزیر اماراتی اعلام کرد: ما به قطر اعتماد نداریم. آزمون واقعی به امضای توافقات نیست بلکه به اجرای آن است و توافقی که وفا به آن نباشد که توافق نیست.
 
کلمات کلیدی : الجزیره+امارات+قطر+اعراب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.