توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501677
«ملاصالح» و «آن بیست‌وسه نفر» راهی کتاب‌فروشی‌ها شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷
اولین موج توزیع کتاب‌های هشتمین دوره پویش ملی کتاب‌خوانی روشنا با توزیع ۳۰ هزار جلد کتاب‌های «ملاصالح» و «آن بیست‌وسه نفر» آغاز شد.
 
به گزارش الف کتاب به نقل از ایسنا بر اساس خبر رسیده، طبق پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تاکنون ۲۰ هزار جلد کتاب «ملاصالح» و ۱۰ هزار جلد کتاب «آن بیست‌وسه نفر» از طریق ساختار پخش و توزیع در اختیار کتاب‌فروشی‌های منتخب سراسر کشور قرار گرفته است.

همچنین ۵ هزار جلد از این تعداد به صورت یک بسته تجمیعی شامل هر دو کتاب و یک نسخه لوح فشرده مستند تهیه شده است.

هشتمین دوره پویش ملی مطالعاتی «روشنا» از تیرماه سال جاری با دو کتاب فوق انجام شده است.

این کتاب‌ها برای حضور در پویش کتاب‌خوانی «روشنا»، بازنویسی شده و زیر چاپ رفته‌اند. چاپ مجدد کتاب‌ها با کاهش قیمت پشت جلد همراه بوده است. قیمت چاپ جدید «آن ببست‌وسه نفر» با ۵ هزار تومان کاهش از ۱۵ هزار تومان به ۱۰ هزار تومان و چاپ جدید «ملاصالح» هم با ۴ هزار تومان کاهش از ۱۲ هزار تومان به ۸ هزار تومان رسیده است. این دوره از پویش هم مانند دوره‌های گذشته با جوایزی از قبیل کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مشهد مقدس، کارت هدیه و جایزه‌های دیگر همراه خواهد بود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش و خرید کتاب‌های مسابقه می‌توانند شماره ۶ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۶۸۵۸۵ ارسال یا به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین خرید اینترنتی این کتاب‌ها از طریق پایگاه اینترنتی Rushana.ir هم امکان‌پذیر است.
 
کلمات کلیدی : پویش ملی کتاب‌خوانی روشنا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«ملاصالح» و «آن بیست‌وسه نفر» راهی کتاب‌فروشی‌ها شدند