نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306179
۳ سرفصل جدید دولت برای خروج از رکود
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۱
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه بانک مرکزی سه سرفصل مشخص را برای خروج از رکود برنامه‌ریزی کرده است، گفت: یکی از این سرفصل‌ها کارت‌های اعتباری است که به هموطنان تعلق می‌گیرد.

ولی‌الله سیف عصر امروز در حاشیه افتتاح شرکت ریخته‌گری پیوسته سهند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بانک مرکزی از همه ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان استفاده می‌کند.

به گزارش فارس وی به برنامه بانک مرکزی در راستای واگذاری تسهیلات خرید خودرو به هموطنان اشاره کرد و بیان داشت: تسهیلات خرید خودرو تا پایان هفته جاری اعلام می‌شود.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه بانک مرکزی سه سرفصل مشخص را برای خروج از رکود برنامه‌ریزی کرده است، گفت: یکی از این سرفصل‌ها کارت‌های اعتباری است که به هموطنان تعلق می‌گیرد.

سیف تامین مالی فروش‌های مدت‌دار کالاهای واسطه‌ای شرکت‌های تولیدی را از دیگر سرفصل‌های بانک مرکزی اعلام کرد و بیان داشت: سرفصل سوم بانک مرکزی در این زمینه در ارتباط با خودرو، کرایه تاکسی و خودروهای فرسوده است.

* هموطنان برای سپرده‌گذاری به موسسات مالی غیرمجاز اعتماد نکنند

وی در ادامه به فعالیت موسسات اعتباری در سطح کشور اشاره کرد و ابراز داشت: مردم از موسسات مطمئن و با مجوز رسمی بانک مرکزی برای ایجاد حساب و سپرده‌گذاری استفاده کنند.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه بانک مرکزی نحوه فعالیت موسسات مالی غیردولتی را رصد می‌کند، گفت: هموطنان برای سپرده‌گذاری به موسسات مالی غیرمجاز اعتماد نکنند.

سیف با بیان اینکه لیست موسسات غیرمجاز در سایت بانک مرکزی موجود است، گفت: مردم می‌توانند با مراجعه به سایت بانک مرکزی با آگاهی و اطلاع قبلی اقدام به سپرده‌گذاری کنند.
 
کلمات کلیدی : رکود اقتصادی+خروج از رکود
 
سید
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۰۰:۳۶:۱۲
خدا وکیلی اگر بانکها وام را در قبال انجام کار بدهند و مرحله ای کار درست میشود مثل وام ساخت خانه. اما اکثر فاکتور ها جعلی است این بلایی که بر سر این مملکت و این اقتصاد آمده مقصر خود بانکها هستند وبس (3291279) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.