نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490408
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال، بیانیه داد؛
کی‌روش: تاج، شخصیت، قدرت و اراده خود را نشان داد
بخش ورزشی الف،18تیر96
سرمربی تیم ملی عنوان کرد: با هدایت آقای تاج ما قادر بودیم که تیم ملی را راهی روسیه کنیم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱
به گزارش ایسنا، آغاز این هفته با درگیری رسانه‌ای دوباره کارلوس کی‌روش و علی‌رضا اسدی همراه بود؛ آتش اختلاف نظری کهنه که با جرقه یک خبر، دوباره زبانه کشید. خبر این بود که قرار است دبیرکل فدراسیون فوتبال تغییر کند؛ اتفاقی که خیلی زود رخ داد تا برخی، صحبت‌های کی‌روش و مخالفتش با اسدی را دلیل این تغییر بدانند. هرچند که فدراسیون فوتبال تاکید کرد که تغییرات از قبل برنامه‌ریزی شده بود.

در ادامه اتفاقات رخ داده در روزهای اخیر اما کارلوس کی‌روش بیانیه‌ای که منتشر کرده و نوشته است:

با توجه به اتفاقات اخیری که در فدراسیون رخ داده است باید روشن سازم که بی شک تصمیمات و برنامه‌های آقای تاج چه از زمان کاندیدا شدن و چه انتخاب، برگرفته از رهبری و مسئولیت خود ایشان بوده است. وی همچنان شخصیت، قدرت و عزم و اراده خود را مسند ریاست فدراسیون ایران نشان داده است پس هرگونه سوال و شک و تردید در مورد قدرت رهبری ایشان ناعادلانه بوده و بازتاب دهنده حقیقت و واقعیت نیست.

به عنوان سرمربی تیم ملی ایران، هدف و وظیفه من با توجه به مهارت‌ها و توانایی‌هایم، بهبود، گسترش و کسب موفقیت زیر نظر تصمیمات و قدرت رهبری آقای تاج بوده است و این اتفاق در گذشته، حال و آینده نیز رخ خواهد داد.

با هدایت آقای تاج ما قادر بودیم که تیم ملی را راهی روسیه کنیم و همچنین من اطمینان دارم که با همان شکل تصمیم گیری، هماهنگی، احترام و نظم و انضباط، ما قادر به گذراندن بهترین دوره آماده سازی برای جام جهانی روسیه بوده و همچنین قادر به اجرای برنامه‌های جدید و توسعه رویکردها در فوتبال ایران خواهیم بود. 

به سوی آینده

کارلوس کی روش
 
کلمات کلیدی : کارلوس کی‌روش+تیم ملی فوتبال ایران+مهدی تاج
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۵:۲۰
کی روش قدرت خودرا بر تاج تحمیل کرد. (4465070) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.