توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441303
توجه به ظرفیت‌های بومی، کلید اقتصاد مقاومتی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۸
محمد مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به همراه علی‌رضا رزم حسینی استاندار کرمان از کارگاه قالیبافی ستاد بازسازی عتبات عالیات در راور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت، این بازدید در حاشیه‌ی سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و هیئت همراه به شهرستان راور انجام گرفت و در آن مسئولان استانی و نمایندگان مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

دکتر محمد مخبر در حاشیه‌ی این بازدید، توسعه‌ی فعالیت‌های اقتصادی بومی و متناسب با ظرفیت‌های منطقه را از ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی برشمرد و گفت: در راستای توسعه‌ی فعالیت‌هایی نظیر قالیبافی، با توجه به قابلیت‌هایی که از دیرباز در استان کرمان و شهرستان راور وجود دارد، باید اقدامات مناسبی انجام شود.

استاندار کرمان نیز در حاشیه‌ی این بازدید اظهار داشت: کارگاه قالیبافی ستاد بازسازی عتبات عالیات در راور به صورت استاندارد در حال فعالیت است.

رزم حسینی ادامه داد: 110 بافنده در کارگاه قالیبافی ستاد بازسازی عتبات عالیات در راور مشغول به کار هستند و نقشه‌خوانی در این کارگاه به شکل متمرکز انجام می‌شود.
 
کلمات کلیدی : بنیاد برکت + محرومیت زدایی + اقتصاد مقاومتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.