نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 277405
كلام رهبري همان كلام امام است
بخش تعاملی الف - اشكان حيدري - وكيل و دانشجوي كارشناسي ارشد حقوق عمومي
اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان الف است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. بینندگان الف می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۱
سخن را با سوالي آغاز مي كنم، آيا شخصيتي جز رهبر معظم انقلاب كه جانشين بر حق امام راحل مي باشند نسبت به خط مشي و كلام و انديشه آن امام عزيز اشراف دارند؟

با بررسي و مطالعه بيانات مقام عظماي ولايت متوجه مي شويم كه نظر و عمل ايشان عينا همان راه و منش امام خميني(ره) مي باشد، نمونه آشكار آن خط استكبار ستيزي آن بزرگواران است، مقام عظماي ولايت هيچگاه در برابر استكبار نرمش به خرج نداده اند همان طور كه حضرت امام همانند كوهي استوار برابر ابر قدرتها ايستادند، منشي بر گرفته از مكتب امام حسين (ع)، امروزه و در اين آشفته بازار سياست و سياسيون بسياري در اين انديشه اند كه با توجه به عروج امام (ره) مطالبي را كه ظاهرا باب ميل آن ها است به امام امت منتسب نمايند.

اما از بركات اين نظام اين است كه رهبري فرزانه تيز بين كه در تمامي برهه هاي حساس و فتنه هاي زمان با اقتدار و صلابت از انقلاب اسلامي حفاظت فرمودند و هر زمان كه تفرقه افكنان سعي در ايجاد شكاف ميان ملت داشتند با كلام و عمل قاطع خود نيات شوم دشمنان انقلاب را كه حاصل خون شهداي عزيز است را بر ملا و آنان را رسوا نمودند، سيره عملي رهبر انقلاب همان سيره پير جماران است.

پس نيازي به تفسير فرمايشات امام عزيز نيست زيرا براي معتقدان حقيقي ولايت فقيه كلام و امر مقام معظم رهبري همان است كه امام مي فرمود، اگر حادثه اي، سخني از بزرگان و رويكردي نياز به تفكر داشت پاسخ آن همان است كه مقام عظماي ولايت مي فرمايند و لا غير.
 
کلمات کلیدی : اشكان حيدري
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۳:۵۵:۵۴
پس چرا وقتی امام راحل در برخورد با فساد دولتی و ستم برمردم چنان برخوردهایی می کردند که فراموش نشدنی است اما حالا ...؟
این تکه از تاریخ کشور که بزرگترین فسادهای دولتی را به خود دید ثبت شده است و آیندگاه راحت تر و آسوده تر قضاوت می کنند در چه دورانی و در زمان ریاست چه کسانی کشور تبدیل به ویرانه فرهنگی و اخلاقی شد (2989501) (alef-6)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.