نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437803
ورود نارنگی قاچاق پاکستان با قیمت کیلویی۷ هزار تومان
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران با اشاره به ورود نارنگی قاچاق پاکستان به بازار کشور گفت: هر کسی که آن سوی مرز و داخل گمرک یک آشنا داشته باشد می تواند اقدام به قاچاق این میوه به کشور کند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴
به گزارش تسنیم، حسین مهاجران در مصاحبه با رادیو گفت و گو با بیان این که نارنگی پاکستان چند روزی است وارد بازار شده است گفت: البته نمی دانیم از کجا آمده است. این میوه که کیلویی هفت هزار تومان است، خارج از میدان عرضه می شود زیرا نظارت زیادی در میادین وجود دارد.

وی افزود: نارنگی پاکستانی در سردخانه های باغات حاشیه ای تهران دپو می شود و بعد از اینکه خریدار و فروشنده یکدیگر را پیدا می کنند، در مغازه تحویل مغازه دار می شود.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران در پاسخ به این سوال که چه گروهی نسبت به واردات قاچاق نارنگی پاکستانی اقدام کرده است، اظهار داشت: همکاران ما اساساً امکانات چنین کاری را ندارند. وارد کننده اصلی نیز هیچ وقت اعتبار خودش را به خطر نمی اندازد. هر کسی که آن سوی مرز و داخل گمرک یک آشنا داشته باشد می تواند این کار را انجام دهد.
 
کلمات کلیدی : نارنگی+ قاچاق کالا+ پاکستان
 
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۶:۳۰:۲۳
مردم نخرید !! اکثر محصولات هند و پاکستان با آب فاضلاب تهیه میشه . (4131156) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۲۱:۰۲:۴۰
نمی دانیم؟؟؟؟!!! (4131476) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.