نظر منتشر شده
۱۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462102
آخرین درخواست قاتل خانواده اراکی قبل از اعدام
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۱
عامل قتل 6 شهروند اراکی صبح امروز پنجشنبه 24 فروردین در اراک پس از اجرای مراسم اعدام به دار مجازات آویخته شد.
به گزارش میزان، کشیدن سیگار آخرین درخواست این قاتل بی رحم بوده است.
 
آخرین درخواست قاتل قبل از اعدام
 
کلمات کلیدی : اعدام+قاتل ۶شهروند اراکی+قتل خانوادگی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۸:۵۴:۰۷
مثل اینکه زیاد فیلم هندی میدیده (4253539) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۹:۰۲:۴۳
یک قاتل بی رحم از شکم مادر یک قاتل بی رحم به دنیا نمی آید بلکه اجتماع او را به این سو سوق می دهد.روانشناسان و جامعه شناسان اروپایی سالها پیش به این موضوع پی بردند و برنامه ریزی کردند و ساختار جامعه رو اصلاح کردند و امروز زندانهای هلند و فنلاند و بلژیک یکی پس از دیگری بسته می شود و در حال حاضر به محل اسکان خیل عظیم پناهجویان بدل شده است اما متاسفانه حکومت و دولت و مردم و فرهنگ و دین و مذهب ما با علم و دانش و حق و درستی در تضاد است و نتیجه اش را هم می بینید . (4253548) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۰:۲۸:۱۵
پس چرا روانشناسان و جامعه شناسان امریکایی اینکار رو نمیکنند تا بیشترین درصدزندانی نسبت به جمعیت را نداشته باشند؟

به نظرم اینجوری هم خطی و ساده انگارانه نیست که فلانیا مطالعه کردند و زنذگی به سرعت شیرین شد! ژنتیک، سنت های رفتاری و اخلاقی و اجتماعی، جغرافیا، اقتصاد و ... خیلی عوامل در هم تنیده اند. (4253726) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۱:۲۱:۳۱
ببخشید دوست عزیز دو هزار شهید مدافع حرم در کدام جامعه رشد کردند؟شهید فهمیده و امثال او در کدام اجتماع رشد کرد؟ آموزش دید؟مذهب او چه بود؟دانش و حق و درستی را از که آموختند و در مقابل قاتلان بشریت ایستادند؟ امروز بلژیک و هلند و فنلاند در ترس و اضطراب به سر میبرند؟چرا؟ چون پیش خود میگویند سالها اینهمه هزینه کردیم ،پس چرا اینهمه ناامنی و انفجار در کشورمان؟ چرا اینهمه ترس وجود آنها را گرفته؟ و اکنون اروپا در وحشت ...... (4253813) (alef-11)
 
جواد
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۳۱ ۱۳:۴۷:۱۷
ما عصبانی و غمگین ترین ملت روی کره زمین هستیم چرا (4484127) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۱:۲۸:۵۵
داستان زندگی این قاتل بیرحم و آنچه همسرش روایت کرده بخوانید بعد سخنرانی کنید. مسئله تضاد دین و دانش و این حرف ها نیست. (4253837) (alef-11)
 
رضا
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۲:۲۵:۳۴
میشود اول مجموع مساحت و جمعیت این سه کشور را با ایران مقایسه کرده و بعد افاضه فضل کنید و بعد اگر نسخه مدرنیته تا این حد شفا بخش است چرا برای دیگر کشورهای غربی با جمعیت و مساحت بیشتر صفرا فزوده است در ضمن خوب است نسبت زندانی به جمعیت آمریکا را با ایران و دیگر کشورها مقایسه کنید بعد به داروندار کشور و ملت ایران عزیز را به تاراج مغولی بگیرید. (4253966) (alef-11)
 
farhad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۱۹:۰۸:۳۵
در امریکا از هر سه نفر، دونفراسلحه دارند(بدلیل آزادی)فکر میکنین اگر درخیابانهای اینجاهم یه همچین آزادی هایی بود روزانه چند نفر گلوله میخوردند!!! (4297557) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۷:۳۶:۴۰
برو ببین تو انگلیس چند نفر روزانه با چاقو کشته میشن بعد این افاضات رو بفرما . البته بنا به امار خودشون (4254396) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۷:۵۶:۳۶
الف چرا منفی نمیشه زد؟!!!! (4254439) (alef-11)
 
حسین
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۰:۱۲:۳۲
موافق هستم ..واقعان (4253692) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۳:۵۵:۴۶
واقعا دلم به حالش سوخت. حتی توانایی یه درخواست سالم رو هم در آخرین لحظات عمرش نداشت. خدا اون رو ببخشد (4254324) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۷:۱۰:۰۱
خوبه چای و قلیان و وافور نخواسته (4254379) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.