نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406401
دستگيري 120 نفر از اراذل و اوباش در پاتک شبانه پليس پايتخت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
رییس پلیس پایتخت از عمليات هاي ضربتي پليس امنيت عمومي پايتخت، براي دستگيري 120 نفر از اراذل و اوباش شهر تهران خبر داد و گفت:طرح هاي پليس جهت افزايش احساس امنيت شهروندان و ايجاد امنيت پايدار صورت مي گيرد.

به گزارش ایسنا، سردار  حسين ساجدي نيا بااشاره به اینکه پليس امنيت عمومي پايتخت ضمن اجراي طرح گسترده برخورد با اراذل و اوباش ،موفق به دستگيري متهماني در اين زمينه شده است، گفت:  80 درصد از متهمان دستگير شده ، سابقه دار بوده و به کرات توسط ماموران دستگير شده اند.

وی افزود: با توجه به اينکه برخورد با مخلان نظم عمومي از دغدغه هاي اصلي و مطالبات به حق شهروندان است، تيم هاي عملياتي پليس امنيت عمومي تهران بزرگ، طي چند روز گذشته با شناسايي مناطق آلوده و پاتوق هاي اراذل و اوباش موفق به دستگيري 120 شرور شده است.

سردار ساجدي نيا، با اشاره به اينکه اين طرح ها از سري جديد عمليات هاي پليس تهران بزرگ در سال جاري است، گفت:طي هماهنگي هاي انجام شده با مقام قضائي، تمامي متهمان پس از تکميل پرونده به دادسرا معرفي مي شوند و اميدواريم با مساعدت مسئولان دستگاه قضا و با صدور احکام قضائي مناسب، به جرايم آنها رسيدگي شود.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ با بيان اينکه برخي از اوباش دستگير شده که از شهر تهران متواري و حتي براي اينکه از خود ردي به جا نگذارند در خارج از کشور به سر مي بردند تصريح کرد:اين افراد غافل ار اينکه ماموران پليس پايتخت با اشراف اطلاعاتي تمامي فعاليت آنان را رصد مي کنند پس از بازگشت به کشور و حضور در پاتوق ها و مخفيگاهايشان در نهايت با اجراي اين طرح، شب گذشته به دام افتادند.

وي با بيان اينکه در ميان افراد دستگير شده متهماني هستند که به تازگي از زندان آزاد شده و اقدامات مجرمانه خود را از سرگرفته اند، افزود: پليس در اجراي اين طرح ها به 80درصد از برنامه ها و اهداف پيش بيني شده خود نائل آمده است.

وي با اشاره به تاثير اجراي اينگونه طرح ها اظهار داشت:اجراي طرح هاي برخورد با اراذل و اوباش موجب شده تا ديگر به مانند گذشته اراذل سطح يک و 2 نداشته باشيم و اغلب اين افراد که تحت عنوان اراذل و اوباش به دام مي افتند؛ اراذل سطح 3 که تحت عنوان مزاحمان نواميس و مخلان نظم و امنيت عمومي تلقي مي شوند،هستند.

سردار ساجدي نيا، خاطرنشان کرد: مردم عزير بدانند ماموران خدوم مجموعه فرماندهي انتظامي تهران بزرگ به صورت شبانه روزي در تلاشند تا امنيت پايدار و احساس امنيت را در شهر تهران افزايش دهند.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامي تهران بزرگ در پايان، ضمن تشکر از همکاري مستمر شهروندان در خصوص ارائه اطلاعات به پليس پايتخت، گفت: اجراي اين گونه طرح ها همچنان ادامه دارد و پليس با اجراي اين طرح ها کماکان با مخلان نظم و امنيت عمومي برابر قانون برخورد مي کند ؛ به همين منظور شهروندان مي توانند از طريق سامانه 110 و يا با مراجعه به نزديکترين مرکز انتظامي پليس پايتخت، شکايات و نظرات خود را ارائه دهند تا به آن رسيدگي شود.
 
کلمات کلیدی : درگیری + دستگیری+ اراذل و اوباش
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۴:۴۱:۲۶
نیروی انتظامی کافیه سری به اینستاگرام بزند، صفحه های مربوط به اراذل و اوباش با نامهای خوبهای ایران خوبهای تهران و...محل جولانگاه این اراذل هستند که عکسهای خودشان را با افتخار به اشتراک میگذارند (3987648) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.