توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508804
۵ برابر شدن مستمری مددجویان بهزیستی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۳
میزان مستمری‌ مددجویان بهزیستی تا پایان دولت دوازدهم باز هم افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری انوشیروان محسنی‌بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور دیشب در مراسم ازدواج ۶۰ زوج جامعه هدف بهزیستی مازندران گفت: افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در برنامه کاری دولت قرار دارد و تا پایان دولت دوازدهم میزان مستمری‌ این افراد دوباره افزایش پیدا می‌کند.

وی از افزایش ۳.۴ برابری مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی خبر داد و گفت: مستمری افراد از ۵۳ هزار تومان به ۱۵۰ هزار تومان و در خانواده های ۵ نفره از ۱۰۰ هزار تومان به ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافت و قرار است تا پایان دولت دوازدهم این رقم افزایش یابد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه طرح حمایت از مستمری‌بگیران این سازمان ادامه خواهد داشت، افزود: ازدواج سفارش دین مبین اسلام است و تأخیر در ازدواج سبب بروز ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود.

محسنی بندپی گفت: تحقیقات کارشناسان نشان می دهد افراد مجرد بیشتر در معرض اختلالات روانی قرار دارند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور محسنی‌بندپی افزود: برخی افراد در حال حاضر نسبت به مقوله ازدواج بی تفاوت هستند که همه ارگان‌های مرتبط باید از همه ظرفیت خود برای بسترسازی در این زمینه استفاده کنند.

وی گفت: برای زیر پوشش قرار دادن همه ایرانیان از خدمات بیمه سلامت برنامه ریزی هایی شده است تا همه افراد فاقد بیمه از دفترچه بیمه سلامت برخوردار شوند.

محسنی بندپی گفت: سازمان بهزیستی تلاش می کند شرایط برای ازدواج جامعه هدف خود را فراهم کنید.
 
کلمات کلیدی : مستمری بگیران + بهزیستی + افزایش مستمری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.