توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488104
کره جنوبی شرایط مذاکره با کره شمالی را اعلام کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
رئیس جمهور کره جنوبی در اظهاراتی بار دیگر ضمن اعلام درخواست خود برای پایان دادن به برنامه هسته ای کره شمالی شرایط آغاز مذاکره با پیونگ یانگ را اعلام کرد.

به گزارش مهر، رئیس جمهور کره جنوبی توقف برنامه هسته ای و موشک های بالستیک کره شمالی و نیز آزادی ۳ آمریکایی بازداشت شده در پیونگ یانگ را به عنوان پیش شرط مذاکره با همسایه شمالی خود اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رئیس جمهور کره جنوبی در اظهاراتی بار دیگر ضمن اعلام درخواست خود برای پایان دادن به برنامه هسته ای کره شمالی شرایط آغاز مذاکره با پیونگ یانگ را اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک، «مون جائه این» رئیس جمهور کره جنوبی در این باره گفت: کره شمالی باید آزمایشات هسته ای خود را متوقف کند. از سوی دیگر این کشور باید بازداشت شدگان آمریکایی در کره شمالی را نیز آزاد نماید.

رئیس جمهور کره جنوبی در ادامه تأکید کرد: ما زمانی می توانیم روابط دیپلماتیک خود با کره شمالی را آغاز کنیم که این کشور را متعهد به متوقف کردن برنامه هسته ای و موشک های بالیستیک خود ببینیم.

وی ادامه داد: از سوی دیگر چنانچه ۳ شهروند آمریکایی در کره شمالی آزاد گردند، این آغاز خوبی برای شروع مذاکرات با کشور کره شمالی می باشد.
 
کلمات کلیدی : کره جنوبی+کره شمالی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.