توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473803
بازداشت ۲۰ متخلف انتخاباتی در شهریار‌
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۵
معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهریار گفت: قریب ۲۰ نفر از عوامل برخی کاندیداها در شهریار، صباشهر، فردوسیه و باغستان به دلیل تخلف انتخاباتی دستگیر شده‌اند که با هماهنگی‌های دستگاه قضایی در بازداشت به سر می‌برند.

ابوطالب فرنیاپور در گفت‌وگو با تسنیم، با اعلام این خبر اظهار داشت: ملت جمهوری اسلامی ایران و شهرستان شهریار بار دیگر حماسه‌ای جدید را خلق کردند که در ادامه بر اقتدار و عزّت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود.

وی افزود: از آغازین ساعات شروع انتخابات تمام شعب با حضور پرشور عموم مردم روبرو شد که این به واقع در پایان نشانگر این است که حضور 65درصدی دور قبل از حدود 400هزار نفر واجد شرایط به بیش از 70 درصد مشارکت برسد‌.

معاون سیاسی فرمانداری شهریار تصریح کرد: در این دور از انتخابات ریاست‌جمهوری و شورای شهر و روستا در حدود 14هزار رأی اولی داشتیم و همچنین طبق اطلاعاتی که داشته‌ایم میزان حضور جوانان در تمام شعب اخذ رأی بسیار بالا بوده است.

فرنیاپور گفت: یکی از موضوعاتی که تا حدودی سبب افزایش زمان رأی‌گیری برای شهروندان شده است موضوع دستگاه‌های احراز هویت است، که این موضوع بیشتر مربوط به آغاز زمان رأی‌گیری به خاطر عدم آشنایی مردم با دستگاه‌های الکترونیک در 4 شهر بوده است، که به لطف خداوند و توجه ویژه عوامل برگزارکننده این مشکلات نیز در کمترین حد گزارش می‌شد.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اهمیّت بالای انتخابات شورای شهر در کنار انتخابات ریاست‌جمهوری تمام تلاش ما برای هرچه سالم برگزار شدن انتخابات بود که در این زمینه نزدیک به 20 نفر از عوامل برخی کاندیداها در شهریار، صباشهر، فردوسیه و باغستان دستگیر شده و با هماهنگی‌های دستگاه قضایی بازداشت شدند و چندین دستگاه خودرو از این افراد نیز متوقف شده است.
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+انتخابات ریاست جمهوری+تخلفات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.