نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 371518
حذف دفترچه های تامین اجتماعی از مرداد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: طرح حذف دفترچه های تامین اجتماعی فعلا در مراکز درمانی و بیمارستان های ملکی این سازمان اجرا می شود.

سیدتقی نوربخش در حاشیه همایش بررسی کارنامه تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید و رونمایی از طرح جدید دفترچه های درمانی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما با بیان اینکه حذف دفترچه های درمانی در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان یزد به صورت آزمایشی از سه ماه پیش اجرا شده است آن را بسیار موفقیت آمیز توصیف کرد و افزود: تلاش می شود این طرح در سایر مراکز درمانی و بیمارستان های طرف قرارداد نیز اجرایی شود.

وی به فرارسیدن هفته تامین اجتماعی که از ۱۹ تیر آغاز شده و تا بیست و پنجم ادامه دارد اشاره کرد و گفت: به همین مناسبت ۴۰ طرح درمانی و بیمه ای در مناطق مرزی کشور و دورافتاده از جمله آبادان، پلدختر، نورآباد و... به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

نوربخش خاطرنشان کرد: مابه‌التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان تأمین اجتماعی در مرداد پرداخت می‌شود.
 
کلمات کلیدی : دفترچه ، تامین اجتماعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۴:۵۰
این طرح کاملا اشتباهه چون حداقل آدم قبل از مراجعه به پزشک یا بیمارستان با دیدن تعداد برگه ها میدانست کهاعتبار یا برگه تمام شده یا نه و دفترچه را برای خدای نکرده مواقع اورژانس آماده نگه میداشت .. با این عمل تازه بری بیمارستان و بازخدای نکرده بیمار در شرف مرگ باشه تازه پذیرش کارت همشمند را بندازه دستگاه و تازه هم سیستم کاربکنه و اونجا اعلام بشه اعتبار نداره اون وقت چی (3818895) (alef-11)
 
حقوق ها بررسی می شود!
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۳:۳۲:۱۳
آیا مدیران عامل بیش از 200 شرکت زیرمجموعه شستا را هم شامل می شود و اعلام خواهید کرد هر کدام چند روز سابقه کار اجرایی با چه تخصصی داشته اند همچون مدیرعامل شرکت مهندسی تاسیسات و انرژی تامین که در زاهدان مغازه دار بوده و یک روز سابقه کار اجرایی ندارد و یا اینکه اعضای هیات مدیره شستا همگی بیش از یک دهه است بازنشست شده اند و متاسفانه دولت هرساله قرارداد اشتغال به خدمت آنها را توسط آقای نوبخت تمدید می کند آخر بی عدالتی تا کجا ، چرا حرف و عمل در دولت یکی نیست؟؟؟ (3819169) (alef-11)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۴:۱۲:۱۴
اگر میخوان جلوی رانت خواری را بگیرن اول باید از حسین فریدون شروع کنند چطور اقا امیر المومنین کف دست برادرش اتش میگذاشت بهمین طریق اقای روحانی باید از حسین فریدونشروع کند تا بتواند بی تعارف دیگران را نیز به پای حساب بیاورد (3819309) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۸:۳۷:۴۹
خوب شد شما قاضی نشدی وگرنه تا الان نصف جمعیت رو زندانی کرده بودی و دستشون آتش میزاشتی.
با چندتا خبر و ادعا خیلی راحت حکم میدی.
حالا فریدون نه، هر کس دیگه.
فکر نمیکنی این راه به جای درستی ختم نمیشه؟ (3820014) (alef-11)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۵:۴۸:۲۰
مهم نيست کي اضافه حقوق بازنشستگان و مستمري بگيران را پرداخت ميکنيد اونها که احتياجي به اين پول ندارند فعلا همه چيز فداي فيشهاي حقوقي نجومي شده که در نهايت حتي يک ريال انها نصيب اقشار کم درامد نخواهد شد.پس چه شد اضافه حقوق 14-20درصدي بازنشستگان. (3819631) (alef-11)
 
مستمری بگیر
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۶:۵۳:۲۸
چنید ین سال است سازمان تامی اجتماعی اعلام می کند در ماه اینده دفترچه های درمانی این سازمان حذف و بجای ان از کارت هوشمند استفاده میشود ولی گویا کسانیکه منافعشان در کارگزاریهای این سازمان با تعویض و صدور دفترچه ها به روش فعلی گره خورده مانع از این کار می شوند علی رغم اینکه از سال 86 تاکنون میلیاردها تومان صرف زیرساخت و سخت افزار و نرم افزار برای کارت هوشمند شده امیدواریم اینبار خبر حذف دفاتر درمانی صحت داشته باشد؟ (3819823) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۲۲:۱۴:۴۹
با سلام من براي جمع اوري سوابق ١٨ساله بيمه ام به سازمان تامين اجتماعي شعبه ٢٥ رفتم ، فكر نكنم ، بي سر وصاحاب تز از اين سازمان وجود داشته باشد ، كارمندان با زور جواب ارباب رجوع را مي دهند ، براي يك نامه بايد به اتاق ده رييس براي امضا بروي ، خلاصه بايد كفش اهني به. پا كني 🎁 (3820273) (alef-11)
 
دوست هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۳ ۰۰:۳۱:۲۵
سلام هموطن اگر روحاني حق مظلوم را ازظالم نستاند ومبالغ به غارت رفته را به خزانه برنگرداند وغارتگران رابه سزاي اعمالشان نرساند، بين حسن وحسين فريدون فرقي نخواهدبود وجواب مردم وشهدا راهم اين دنيا وهم آن دنيا به زودي خواهند داد.(ماهم مي توانستيم نكرديم). (3820516) (alef-11)
 
Mohammad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۴ ۰۷:۴۹:۳۶
منم موافقم بخدا ک اصلا برخوردشان با ارباب رجوع خوب نیست من ک اصلا راضی نیستم کسی هم نیست ک بهشون بگه شماها باید نوکر این مردم باشه چون اگه این مردم نباشن شماها هم نیستین پ (3822766) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.