توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461518
کیفیت هوای پایتخت همچنان سالم/ پیش بینی وزش باد شدید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶
براساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، شرایط کیفی هوای تهران، در روز چهارشنبه سالم بوده و پیش بینی می شود این شرایط مطلوب کیفی هوا تا روز پنجشنبه تداوم داشته باشد.

 به گزارش ایسنا، بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، با حاکمیت شرایط جوی ناپایدار در روز جاری (چهارشنبه)، وزش باد شدید (بزرگی بین 8 تا 13 متربرثانیه) از سمت نواحی غربی و بارش باران طی برخی ساعات به ویژه در شبانگاه انتظار می رود.

با کاهش میزان ناپایداری جوی در روز پنجشنبه، وزش باد موثر (بزرگی بین 3 تا 5 متر بر ثانیه) طی برخی ساعات پیش بینی می شود. این شرایط در روز جمعه همچنان ادامه داشته و با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی این روز، وزش باد شدید طی برخی ساعات بعدازظهر و بارش پراکنده و خفیف دور از انتظار نیست. همچنین دما طی روزهای پایانی هفته افزایش نسبی خواهد یافت.

براساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوا، شاخص کیفی هوا در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8 صبح امروز با عدد 85 در شرایط سالم قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : هواشناسی+وضعیت هوا + هوای تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.