نظر منتشر شده
۳۷۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 165715
مردم مدودف احمدی نژاد را پس می زنند
بخش داخلی الف، 15 شهریور 91
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۴
عضو هیات رئیسه مجلس درباره این سخن رئیس جمهور که "چه کسی گفته امسال سال پایانی دولت است؟" گفت: دلیل اصلی رئیس جمهور برای حضور در صدا و سیما استفاده از رسانه ملی برای طرح انتخاباتی پوتین - مدودف است.اما رئیس جمهور باید بداند ایران روسیه و ایشان هم پوتین نیست و مدودف مورد نظر آقای احمدی نژاد نیز چنین جایگاهی در میان افکار عمومی ندارد و نخواهد داشت.
 
محمد دهقان با اشاره به مصاحبه تلویزیونی سه شنبه شب رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور در این گفتگوی تلویزیونی حاضر نشد حقایق کشور مثل گرانی و مشکلات مسکن، ارز، صنعت و کشاورزی را بپذیرد وهیچ راه حل مشخصی نیز ارائه نداد .
 
وی با انتقاد از نحوه پاسخگوئی رئیس جمهور ادامه داد: رئیس جمهور همه مشکلات دولت را به گردن دیگران انداخت . این برای مردم قابل قبول نیست که پس از 7 سال به جای پاسخگویی درباره مشکلات، فرافکنی شود.
 
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اگر این نوع تخریب ها و ادبیات نامناسب در سال اول ریاست جمهوری احمدی نژاد وجود داشت می گفتیم که بی تجربه است و کم کم اصلاح می شود ولی این بی اخلاقی ها در سال آخر نسبت به سالهای اول بیشتر هم شده و این ادبیات نامناسب و نامتناسب در شان ریاست جمهور و مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.
 
نماینده چناران در مجلس درباره تاکید رئیس جمهور بر اینکه "چه کسی گفته امسال سال پایانی دولت است؟" ادامه داد: تمام سخنان رئیس جمهور در این مصاحبه تلویزیونی با این جمله تطابق داشت و نشان داد دلیل وی برای حضور در صدا و سیما استفاده از رسانه ملی برای طرح انتخاباتی پوتین - مدودف است.
 
وی در همین رابطه تاکید کرد: رئیس جمهور باید بداند ایران روسیه و ایشان هم پوتین نیست و مدودف مورد نظر آقای احمدی نژاد نیز چنین جایگاهی در میان افکار عمومی ندارد و نخواهد داشت.
 
وی با بیان اینکه این ناعادلانه است که رئیس جمهور از رسانه ملی استفاده کند تا پروژه انتخاباتی خود را پیش ببرد، اضافه کرد: اگر مشخص شود رئیس جمهور می خواهد کسی را تعیین کند و یا برای فرد خاصی تبلیغ کند، حتی برای اجرای انتخابات نیز با مشکل مواجه خواهیم شد.
 
عضو هیات رئیسه مجلس در بخش دیگر از سخنان خود تاکید کرد: برخی از بحث هایی که در این برنامه از سوی رئیس جمهور مطرح شد همان افکار سابق جریان انحرافی بود که از زبان رئیس جمهور می شنیدیم، مواضع وی درباره بیداری اسلامی با مواضع نظام تطابق نداشت و مواضع جریان انحرافی مجددا از سوی ایشان مطرح شد.
 
دهقان گفت: اگر مسئولان قوا و نمایندگان مجلس در خصوص مسائل و مشکلات این دولت سکوت کرده اند به دلیل مصلحت فعلی کشور است، نباید این سکوت خیرخواهانه و دلسوزانه باعث شود دولت سوء استفاده و فرافکنی کند و مشکلات خود را به گردن دیگران بیندازد.
 
وی تصریح کرد: بخش عمده ای از مشکلات کنونی کشور از جمله گرانی، مشکلات ارز، تورم، مشکلات تولید از بی تدبیری دولت در مدیریت اقتصادی و به جهت نپذیرفتن نظریات کارشناسان اقتصادی است.
 
این نماینده مجلس گفت: من وقتی صحبت رئیس جمهور را شنیدیم آرزو کردم این دولت هر چه زودتر تمام شود و دولتی سر کار بیاید که صادق باشد و حقایق را کتمان نکند.
 
این عضو هیات رئیسه مجلس در توصیه به صداوسیما نیز گفت: رسانه ملی باید مراعات کند البته این اختیار رئیس جمهور است اما مجریان صدا و سیما اخلاقا و شرعا وظیفه دارند تلاش کنند حقایق از رسانه بیان شود.
 
وی ادامه داد: مجری برنامه تلویزیونی تنها شنونده و ابراز دست دولتی ها نیست باید حرف بزند وارد بحث شود و با سئوالات دقیق رئیس جمهور را در سال پایانی وادار به پاسخگویی کند.
 
نماینده مردم طرقبه و چناران با این تمثیل که نباید مجری صدا وسیما به رئیس جمهور پاس دهد تا وی آبشار بزند خاطر نشان کرد:اغلب سوال ها جهت دار بود و مجری تلاش داشت تا سخنان تنش زای رئیس جمهور بیشترشود و این نشان می داد که همه سوالات برنامه ریزی و حساب شده مطرح می شد.
 
وی افزود: صدا و سیما باید فضایی فراهم کند تا رئیس جمهور به سئوالات مردم پاسخ دهد و اینکه فرصت را برای تبلیغات یک جانبه دولت برای اهداف انتخاباتی  فراهم می کند.
 
دهقان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: رئیس جمهور مجددا برخی مسائل غیر موجه و غیر منطقی که توسط شورای نگهبان و دیگر نهادهای مسئول غیر قانونی اعلام شده بود را تکرار کرد و آنچه می گفت در قانون اساسی وجود دارد و در اختیار رئیس جمهور است اصلا در قانون اساسی نیامده است. مواردی مثل هیات نظارت و تذکر قانون اساسی رئیس جمهور به سایر قوا و یا اختیار امضا نکردن برخی قوانین نه تنها در قانون اساسی نیامده است بلکه عکس آن برداشت می شود.
 
انتظار داشتیم رئیس جمهور از وحدتی چشمگیری که پس از اجلاس جنبش عدم تعهد بین مردم و مجموعه نظام ایجاد شده بود استفاده کرده و برای تداوم آن تلاش کند، اما متاسفانه ایشان این اجلاس را که برآمد همت همه قوا و مسئولان و در راس آن رهبری بود به نام دولت زد و بعد در سخنان تفرقه افکن کام شیرین ملت از این اجلاس را تلخ کرد.
 
وی افزود: متاسفانه صحبت ایشان بعد از اجلاس آغاز دامن زدن به اختلافات گذشته است و فضای شیرین پس از اجلاس را تحت الشعاع قرار داده و تبدیل به اختلافات جدید کند.
Share/Save/Bookmark
 
مهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۱۰:۲۰
چه خوش خیال
مگه قراره تموم شه؟
وقتی با روی تمام میاد تو برنامه ای که حدااقل 40 ملیون آدم صاحب فکر این حرفو می زنه میگه چه معنایی داره؟ چه سیگنالی داره می فرسته؟ بابا تو که میگی قانون قانون قانون قانون چرا باید این حرفو حتی به شوخی مطرح کنی؟ مگه مثل مصوباتت تو هیئت دولته که هرچی بخوای مطرح کنی دور اطرافیاتم بگن به به چه چه بعد ببریشون مکه زیارت
اقای احدمی نزآد نمی دونی بدون انی تو بمیری ها از اون تو بمیری ها نیست
کمتر از یکسال دیگه به قول خودت جارو کش مردم نخواهی بود
البته مردم حاضر (بیشتر مردم) شهرشون کثیف بمونه تا از این نوع خدمت گذارا بخوان داشته باشن (941591) (moderator22)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۱۲:۵۸
ما اتفاقا مدتهاست آرزو مي كنيم اين مجالس بي كفايت كه در ته امور هستند روزي تمام شوند! ما اين دولت را از همان ابتدا شناختيم اما شما نشناختيد يا نخواستيد بشناسيد! (941758) (moderator22)
 
محمد بیرجند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۶:۰۴
از دل مجلس بی صداقت وبی کفایت چنین دولتی ساخته می شود؟خودکرده را تدبیر نیست ؟اگر صداقت داشتید بعد از اون مناظره کذایی باید این حرفا رو می زدید .مردم هم شما وهم دولت ساخته دست شما را شناخته اند به راحتی در کوچه وبازار این را می شود فهمید.اما شماها باز هم می خواهید در این سال پایانی وبا کنار کشیدن خود از انچه خود کرده اید کلاهی دیگر سر مردم بگذارید.تمام کنید این بی صداقتی هارا.البته اگر حب قدرت اجازه می دهد (941910) (moderator22)
 
عشقی از شیراز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۲۱:۴۸:۵۱
آفرین محمد جون از بیرجند حرف دل تمام ما را زدی مجلسی که تمام سرمایه اش را گذاشت روی کسی که چهارسال اول دولتش به هیکل همه خرابی کرده بود باید اینجوری به غلط کردن بیفته. جناب آقای دهقان بگو از ماست که بر ماست (944416) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۱۰:۱۳
یعنی چه نماینده مجلس هم با اون همه اختیارات فقط بزرگترین کاری که میتونه بکنه ( آرزو کردن) است.مگه برای این نبوده که در موقعی که رئیس جمهور بی کفایت باشه او را استیضاح کنند.چرا از حق ملت کوتاه می آیند خدا از آنها نخواهد گذشت

می گویند مصلحت اینطوری است جناب باهنر نایب رئیس مجلس میگوید این یک سال را تحمل میکنیم(البته تحمل برای شما سخت نیست به اندازه مردم مثلا شما گرانی گران---------------------------------------------------ی را فقط علمی و آماری میفهمید ولی مردم جانی و خونی) یا رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفته به خاطر مصلحت پرونده رحیمی معاون اول رئیس جمهور مسکوت مانده.چرا؟چه مصلحتی؟

امام خمینی فرموده اند هیچ مصلحتی بالاتر از مصلحت اسلام نیست.آیا این مصلحت سنجیهای شما به سود اسلام است یا به ضرر اسلام؟به نظر من که اعتماد مردم از بین میره و اعتماد مردم یعنی پشتوانه نظام

ثانیا آیا مواقع مصلحت هم فرق میکنه یعنی اون فرد باید حتما از جناح شما باشه تا مصلحت جاری بشه؟چرا در زمان آقای خاتمی خا.............................تمی از این مصلحتها نبود؟مگر اطرافیان او را محاکمه نکردند مثل کرباسچی عبدالله نوری موسوی خوینی ها و... آیا جرم محمدرضا رحیمی مشایی سعید مرتضوی سبکتر است؟اون همه اختلاس از بانکها بیمه بنیاد شهید و...کافی نیست برای محاکمه؟آیا قانون فقط برای ضعفا وضع شده؟

آقای دهقان درسته که احمدی نژاد گفته مجلس در رأس امور نیست ولی او از این حرفها زیاد میگه کی گوش میده؟شما و سایر نمایندگان هم ناراحت شدید. ولی خودتان در عمل گفته اورا ثابت میکنید که بله مجلس در رأس امور نیست اگه در رأس امور بود مملکت به این حال و روز نمی افتاد گرانی تورم بیکاری و....

رئیس جمهور در مورد اجلاس هم گفت که بله عزت ما را برد بالا و از این حرفها. و گفت که بیانیه اینچنینی تصویب شد که اجرا میکنیم یکی نیست بگه آقای احمدی نژاد!شما که مصوبات شورای امنیت و سازمان ملل را که ضمانت اجرایی دارند را کاغذ پاره خطاب میکنید در مور مصوبات عدم تعهد که ضمانت اجرایی ندارند خوب که معلومه .
و چند بار مسائل اقتصادی را گردن تحریمها انداخت مگه شما نمی گفتید تحریمها و مصوبات شورای امنیت کاغذ پاره است.در این صورت استنادتان غلط است.

خدایا شأن ملت ایران این نیست یعنی چه رئیس جمهور مشکلات و بی کفایتیهای خود را گردن این و آن بیندازند پس شما تو این وسط چه کاره اید؟مردم به شما رأی داده اند که فرافکنی کنید.کی نمی گذاره؟شما که به مجلس مجمع تشخیص احکام قوه قضائیه اهمیت نمیدی فرد آزادی هستی لازم باشه جلوی رهبری می ایستی و...مردم از تو عمل میخواهند این حرفها دردی را دوا نمیکنه.اگه نمیذارن چرا استعفا نمیدی؟تازه زمینه را فراهم میکنی برای ادامه دولتت.پس این حرفها دروغه دروغه ........................................دروغ

و یک دعا:خدایا عمر این دولت را زودتر به پایان برسان.آمین یا رب العالمین (942292) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۹:۳۴:۵۸
درود بر شرفت که حقایق را اینقدر واضح توضیح دادی براستی نقش نماینده مجلس الان چیه غیراز حرف زدن (943264) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۹:۳۵:۲۸
خدا از سرتقصیرات صدا وسیما نگذرد که از این آقا طرفداری میکنن باید یک جلد قرآن دست حیدری میدادن بعد میگفتن سئوال بپرس تا در برابر قرآن جوابگو باشه خدا.... (943265) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۴۰:۲۸
سیر صعودی دلار ! دلار 2225 تومان !

ریال در خاک فلاکت نشست و ضربه فنی دلار آمریکا شد

غنی سازی چقدر ارزش دارد ؟

آیا ایران برای انتخابات آمریکا دارد سینه خود را به اسم غنی سازی پاره می کند؟ (942715) (moderator1)
 
سجادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۱:۴۶:۵۳
واقعا برای جماعت حزب الله متاسفم که داره تو پازل آقای هاشمی بازی میکنه. بی تدبیریای مجلسیا یادتون رفته!!؟
آخه اگه دکتر حرفاشو میزد که قیمت سوراخ موش خیلی می رفت بالا. فکر کردید این انقلاب فقط مال خودتون؟ کی بشه که انسان های رجوع کرده به فطرت الله این انقلابو از دست شما اصولگراهای سیاسی نجات بدن. انشاالله
(هرچند میدونم حزب الله انقدر بزرگ نشده که بخواد اعتقاد به ازاداندیشی رو تو کاراش نشون بده) (943092) (moderator1)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۱۲:۲۱:۰۸
والا دکتر شما نمی دونم همیشه می خواد حرف بزنه ولی نمی زنه .می هواد مفاسد اقتصادی رو معرفی کنه وایساده تا قیامت .می هواد اختلاس گر را فاش کنه ، دستهای پشت پرده رو بگه ....حالا تا روز قیامت کلی مونده.
دوم اینکه با تمام مشکلاتی که این دولت فراهم کرده نقش بقیه قوا را هم نباید نادیده گرفت.قوه مقننه و قضاییه هم دست کمی از مجریه ندارند.همه با هم بی عرضه هستند.. (944122) (moderator22)
 
شهروند درجه 2
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۸:۰۱:۲۹
به یاری حق فقط کسانی که واقعا با مردمند می مانند وسالوسان وکاسه لیسان خواهند رفت آنهم مفتضحانه (943178) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۲۷:۰۶
از اول هم که ایشون اومدند هدفشون فقط و فقط قدرت و ریاست بود و طبیعی است که نمی خواهد به پایان برسد.حتی زمانی که ایشون شهردار تهران بودند کارهایی برای فریب و اقناع مردم انجام میدادند مثل دادن بن غیر نقدی به معلمان یا دادن وام ازدواج در حالیکه در کل دنیا وظایف شهرداری مشخص است و این کارها از وظایف یک شهردار نیست پس هدف از آنها فریب مردم و رسیدن به مراتب بالای قدرت بود و طبیعی است که حاضر نیست به این راحتیها دست بکشه.

حتی دیروز خبرهایی در سایتها بود که جناب مشایی در مهمانی ماه رمضان گفته اند که من کاندید میشوم و آقای احمدی نژاد در سراسر کشور تبلیغ میکنند که برای اینکه برنامه های این دولت ادامه یابد به مشایی رأی بدهید.

تا کی فریب تا کی دروغ

تا کی فرافکنی

تا کی انداختن تقصیرها و بی کفایتیها به گردن افراد موهوم

خدایا عمر این دولت را زودتر به پایان برسان (941795) (moderator22)
 
يوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۱:۵۰
با سلام واحترام به همه
من خودم حدود 10 سال احمدی نژاد را می شناسم خیلی هم بهش انتقاد دارم ولی از طرفداراشم و به ایشون رای دادم همیشه سعی می کنم انتقاد سالم و بی غرض و بدون تعصب از ایشون واطرافیانشون داشته باشم ولی حق را هم همیشه با تمام هزینه هاش که برام داشته در باره احمدی نژاد گفتم در مورد مطالب بالا وتخریب هایی که در باره ایشون صورت می گیره بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که لیاقت ما ایرانی ها همان هاشمی و موسوی و خاتمی هستند نه بزرگوارانی مثل احمدی نژاد که صبح تا شب برای امور کشور کار کنند بعد یه عده زالو صفت که حتی برخی از اونها یادشون رفته که با پرچم احمدی نژاد وارد مجلس شدن و قدرت پیدا کردن صبح تا شب تو کار مردم ونظام و دولت خدشه وارد می کنن و همه رو می اندازن تقصیر احمدی نژاد ایشاالله ای 8-9 ماه هم از این دولت تموم بشه ببینیم با رفتن ایشون مملکت گلستان میشه؟؟؟ که همه تمام مشکلات کشور را به گردن دکتر احمدی نژاد می اندازن .....اگه واقعا همه ما مسلمان واقعی باشم باید به ایشون کمک کنیم تا مملکت اسلامی همیشه سر بلند باشه نه اینکه کم کاری های خودمان و فتنه ها را و... را تقصیر ایشون بندازیم ودلمون هم خوشه باشه که الان ایشون تو یه موقعیتی هست که نمی تونه جواب بده یا برخورد کنه ...ولی یادمون نره خدایی هم هست .... ولی خلاصه اینکه من بعد از احمدی نژاد خیلی از دولت بعد انتظاری ندارم چون معتقدم احمدی نژاد یه دونه بود بعد از ایشون کسی نمیتونه مثل ایشون کار کنه خیلی هنر کنه یه قانون اساسی رو می گیره دستش وبه مردم میگه طبق قانون کل وظیفه من اینه هر مشکلی هم که پیش بیاد با قوه های دیگه میشینن مصلحت اندیشی میکنه..... (941934) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۱۰:۲۹
این مطلب طنزه یا واقعیت کدوم کار مثل اینکه به شما رسیده که از مشکلات مردم خبر نداری وضع اقتصادی مردم در زمان خاتمی خیلی خیلی بهتر از الان بو د حتی این بی حجابی و مشکلات فرهنگی هم در زمان خاتمی با همه انتقاداتی که در عرصه فرهنگی به ایشان میشد خیلی بهتر بود (942614) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۱۶:۳۷
واقعا درست گفتی هیچ وقت ادم بی کفایتی مثل هاشمی وموسوی و....نمیتوانستند درعرض هفت سال با این ثروت عظیم که از محل فروش نفت دراین چند سال که معادل فروش حداقل بیست سال قبل ازان بوده چنین بلایی سر این مملکت اسلامی بیاورد . فقر بیکاری فحشا درحد بدتر ازشهرنو گرانی امارهای دروغین وتوهین به شعور مردم وانواع واقسام فریبکاری فقط وفقط ازهمین دولت برمیاید وبس . امثال شما یا در فضا زندگی میکنید یا خیلی به شما میرسند . برادر محترم توخواب نیستی خودت را به خواب زدهای وخوابیده را میشود بیدارکرد ولی به خواب زده را .............................؟ (942623) (moderator1)
 
ب-ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۳۳:۲۴
با ید بگویم پیش بینی شما درست است و با رفتن اقای احمدی نژاد هر گز وضع تغییری نمی کنه و ایران گلستان نمیشه!!!!
دلیلش این است که عمق مشکلات که در دوران ایشان به وجود امده بسیار زیاد است:
-افزایش قیمت خودرو مثل 206 تیپ 2 که در زمان اقای خاتمی زیر 9 میلیون شده بود و الان که دوبرابر بیشتر شده !!!!!!!!!!!!!!!!
-قیمت مسکن که اپارتمان 16 میلیونی در محل ما شد 80 میلیون...اقا بگم؟
-برای اولین بار اخراجها به صورت دسته جمعی در کارخانه ها و شرکتهای خصوصی
شکل گرفت .و بنده یکبار دو سا ل بیکار بودم و دوستانم که به خاطر بیکاری طولانی تر زندگیشان ازهم گسست.
-برای اولین بار برنج - گوشت سفید -لبنیات ازسبد خرید خانواده من برای مدت طولانی خارج شد.
-برای اولین بار بدون ریالی پس انداز دارم زندگی می کنیم و شده هفته ها را بدون ریلی پول و خرجی گذرانده ایم.
-برای اولین بار لباسهای منرا فامیل تامین می کنند.
-برای اولین بار به خاطر نداشتن هزینه پزشک بیماری مهم را بدون معالجه رها کردم .

احساس می کنم ارزشی ندارم جلوی فرزندان شرمنده ام .افسرده شده ام ریس جمهور می گفت که با پول یارانه ها زمین می خرید و ویلا خواهید ساخت.و لبخند می زند!!!!ولی من حس می کنم مسخره شده ام .امسال کولر ابی هم نتوانستم روشن کنم که شب خوابم ببره صبح برم سر کار.در این 7 سال متوجه شدم چرا لیاقتم همان خاتمی است!!!!!همان خاتمی که برای اولین بار حس کردم که پس از انقلاب تورم برخلاف فشارهای اقتصادی خارجی متوقف شده .خاتمی با شخصیتی که داشت منافع ما را حفظ می کرد.و حتی باعث پیروزی سیاسی ایران می شد .چرا دوستان مخالف ایشان چشم بر محسنات او می بندند؟چگونه می توان دورانی را که جامعه کمترین معضلات را داشته در برابر اقیانوس گرفتاری این 7 سال قربانی کنیم؟باید قبول کنیم روش احمدی نژاد در مدیریت دارای معایب کلی است.از نتایج این حقیقت را متوجه شویم. (942700) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۵۷:۱۳
با این شرایطی که ایشون دولت رو تحویل میده معلوم که که هیچ کی نمی تونه این مملکت رو گلستان بکنه...
ضمنا مملکت اسلامی هیچ وقت با دروغ و تهمت درست نمیشه چه همه مردم کمک بکنند چه نکنند.
البته تا شما رو برای این دولت هستن همه چی شدنی.. البته از منظر شما (942747) (moderator1)
 
محمدرضا
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۳:۲۸:۰۸
زمان هاشمی که میگفتن زمان بعد از جنگه و باید بازسازی کنیم.لطفا اینقدر نق نزنید و بذارید بازسازی کنیم.
زمان خاتمی هم که ما فقط رقابتی که بین روزنامه های زنجیره ای بود و هر روز داغ تر میشد رو یادمونه و اشرافی گری دولتمردان و اختلاف طبقاتی شدید به خصوص توی شهرستانها و مناطق محروم که هر روز هم بیشتر میشد و وقایعی مثل 18 تیر 78 و ....
اگه بنا به قضاوت ظاهری هم باشه انصافا همه که دارن میبینن که این دولت توی این 7 سال این همه جاهای محروم رو بازسازی کرده و پولی که زمان دولت قبلی بین یه عده اشرافی تقسیم میشده و به قول خودشون مایه ی افتخار ایران بودن رو صرف ساخت وساز مناطق محروم میکنه. به خدا دیگه مردم از دست این سیاست بازی های زمان دولت خاتمی خسته شده بودن و یکی رو میخواستن که براشون کار کنه.
" اگه به همون اندازه که توی انتخابات یه کسی که توی شمال تهران میشینه با کسی که توی دهاتهای فلان جا زندگی میکنه رایشون یکی به حساب میاد امکانش باشه همه بتونن از اینترنت استفاده کنن و توی سایت الف نظرات خودشون رو اعلام کنن اون وقت آمار نظراتی که توی سایت الف هستش و بیشتر به سایتهایی مثل جرس و بی بی سی و ... شبیهه واقع نمیشه "
مردم ما فقط تهرانیهای بالاشهر نشین نیستن
با اینکه بعضی کارهای این دولت انتقاد جدی بهش هست ولی وجدانا چرا اون همه کم کاری و اشرافی گرایی و بی توجهی به مناطق محروم که توی دولت قبل شد رو یادمون میره و فوری موضع حمایت از دولتهای قبل میکنیم.
این دولت هر چه قدر هم ایراد داشته باشه ولی خیلی کارهایی که دولت قبلی کرد و میتونست این دولت بکنه رو نکرد تا به اعتمادی که مردم بهش کرده بودن خیانت نکنه. (942951) (moderator1)
 
محمد امین
Netherlands
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۲۱:۲۱:۱۶
دوست من محمد رضا من یک روستایی ام تو یک شهری خواهشن تو از جانب شهری ها حرف بزن و اجازه بده من از جانب دهاتی ها حرف بزنم:

در دهه 50 روستای ما صاحب جاده خاکی شد
در سال 55 روستای ما برخوردار از مدرسه ابتدایی شد
در سال 56 روستا ما صاحب خانه بهداشت شد
د ر سال 68 روستا(زمان میرحسین یا هاشمی) روستا لوله کشی آب شد
در سال 72 (زمان هاشمی)روستای ما اسفالت شد
در سال 74 (زمان هاشمی) برقدار شدیم
در سال 74 (زمان هاشمی)صاحب مدرسه راهنمایی پسرانه شدیم
در ساله 76 (زمان هاشمی)صاحب مدرسه راهنمایی دخترانه شدیم
در سال 75 (زمان هاشمی)صاحب دکل تلویزیونی شدیم
در سال 77 (زمان خاتمی)صاحب تلفن و مخابرات شدیم
در سال 78 (زمان خاتمی) ما صاحب کتابخانه شدیم
در سال 80 (زمان خاتمی) روستا صاحب دبیرستان پسرانه شد
تا سال 82 (زمان خاتمی)با وام های اعطایی مسکن 90 درصد روستا صاحب مسکن مقاوم در برابر زلزله شدند.
در سال 83 (زمان خاتمی)کوچه ها و حریم روستا مشخص شدند.
در سال 84 (زمان احمدی نژاد) روستا صاحب دبیرستان دخترانه شد
سال 82 (خاتمی)روستای ما دارای شورا شد.
در سال 85 (زمان احمدی نژاد)روستا صاحب پست بانک شد
در سال 86 (زمان احمدی نژاد ) روستای ما صاحب بواوار شد
در سال 87(زمان احمدی نژاد) کوچه های روستا اسفالت شد
در زمان احمدی نزاد بعضی روستاهای کوچک که باقیمانده از دوران خاتمی و هاشمی بودند را برخوردار از اب و برق و تلفن و اسفالت شدند. یعنی 10 درصد کل کارهای هاشمی و خاتمی نبود.
برای مقایسه هاشمی و خاتمی و احمدی نژاد باد بگویم
اگر مملکت را به یک سد تشبیه کنیم در زمان هاشمی این سد ساخته شد در زمان خاتمی به بهره رداری رسید و احمدی نژاد سوراخ های باقیمانده را گرفتند
مهمترین کار احمدی نژاد دادن پول بارانه دست افراد بود اینکار هرچند از نظر سوسیالیستی درست باشد اما ممکن است بعضی افراد سربار در جامعه مستحق این یارانه ها نباشند.

در زمان احمدی نژاد حداقل 3 روستای کوچک از توابع روستای ما کوچ کامل کردند و روستا خالی از سکنه شد.
دولت هیج آمادگی برای مقابله با خشکسالی را ندارد چشمه های روستا خشکیده اند باغات در حال نابودی اند هر چند مقصر احمدی نزاد نیست اما نباید دولت منفعل باشد. داریوش کبیر توانست 2500 سال پیش کانال سویز را بکند دولت ما قادر به استفاده از آب های خلیج و خزر برای کشاورزی نیست اصلا دولت توی این مسائل یک لحظه هم فکر نمی کند یک فرد مقتدر و قوی یک میهن پرست توانا یک فردی در حد بیسمارک می تواند همچون کارهای بزرگی را برای یک ملت انجام دهد ما به یک مرد بزرگ نیاز داریم به کی فرد بلند نظر و گرنه این مشکلات ممکن است به نابودی یک تمدن و فرهنگ و یک ملت بیانجامد. (943850) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۰۰:۲۵:۰۰
بنده بچه شهرستانم و از شنیدن دروغ خسته شدم. دوران خاتمی غذای بیشتری سر سفره ما بود. شادی بیشتری تو خانواده بود. هر روز برای یه مشکل اقتصادی دعوا نبود. بابت کار دغدغه نبود. پدرم خجالت نکشیده بود که نمی تونست عید برای ما خرید کنه. آخه لامذهب ها چقدر پر رو هستید. اگر میتونستم همتون رو مثل کاری که هیتلر کرد قتل و عام میکردم که خدا میگه چرا برای احیای حقوق مستضعفین و آنهایی که بهشان ظلم شده قیام نمی کنید؟ (944486) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۹ ۱۱:۳۰:۵۹
کدوم بازسازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگرم هست برای چه مقاصد سیاسی؟؟؟؟؟؟؟؟ (946240) (moderator22)
 
افشین
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۱:۱۳:۳۴
اقا تقلب ممنوع . این کامنت را در مورد مطلب "احمدی نژاد امشب چه می گوید "گذاشته بودی . یه چیزی نوشتی فکر کنم همه جا کپی پیست می کنی . (943065) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۴:۳۰:۲۲
خدا از دهنت بشنوه، پس تو رو خدا به اين ملت همون سه نفري كه گفتين لياقت شون رو دارند بدين. دم همه تون گرم. (943138) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۹:۱۹:۰۳
قابل توجه آقا یوسف:
این کارهایی که رییس جمهور در این 7 سال کردند هر کس که بیاد نمی تونه جمع و جورش کنه.
30-40 سال طول می کشه تا دوباره همه چیز برسه به حالتی که بوده نه بهتر از اونش. (943244) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۰:۵۳:۴۵
یوسف عزیز من هم مثل شما قبل از آمدن احمدی نژ"اد فکر می کردم باید تحولی در این مملکت صورت بگیرد اما متاسفانه آقای احمدی نژاد به چنان بیراهه ای رفت که چند دولت آینده اگر بتوانند فقط خرابکاری های ایشان را درست کنند مثل افزایش نقدینگی که به این سادگی ها قابل جمع آوری نیست (943352) (moderator16)
 
ولی
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۱:۱۹:۱۶
ایشان با تفکر بچه گانه که نماد آن لجبازی هایش است مملکت را به سکون و رکود کشانده و طرفداراش از بالا تا پایین باید در مقابل خداوند از حق الناسی که توسط ایشان به نحو احسن ضایع شده جواب بدهند . . . (943373) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۱:۳۴:۱۷
میشه چند تا از کارایی را که ایشون تونسته انجام بده تا شما احساس سربلندی کنی را بگی! (943390) (moderator16)
 
حسين
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۲۳:۵۴:۱۱
مهمترين اش اينه كه جلو زياده خواهي شما ها رو گرفته (943929) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۶:۲۶:۰۹
ای مردمان نمک خورده ونمکدان شکسته من مطمئن هستم مددف احمدی نزاد مانند سال دوره اول خودش انتخاب خواهد شد شماها نمک نشناسید سهم عدالت گرفتید یارانه ماهانه را خوردید مسکن مهر برایتان درست شد وحالا روستاها در حال کوچ به سوی این ابارتمات ها هستند روابط فرهنگی جدیدی شکل خواهد گرفت انها رای میدهند هرکس را که اودستور دهد رای شما به درد همان سران فتنه میخورد (943674) (moderator22)
 
سید وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۹:۲۷:۲۸
هی کبک عزیز که سرتو کرید تو برف بیا منفی هایی که بهت دادن نگاه کن شاید هدایت شوی (943789) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۲۰:۰۷:۴۸
واقعا حرف دل منو گفتی یوسف جان. ضمنا بدانید طرفداران احمدی نژاد از اقشار پایین جامعه هستند که هیچ رسانه ای ندارند من به هر روستایی که میروم حدود نودو هشت درصد طرفدار اقای احمدی نژاد هتند (943806) (moderator22)
 
شاگرد احمدی نزاد
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۰۰:۳۶:۴۴
منم از دانشجویان این دکتر هستم شما تظز خودتون رو دارید و ما هم نظر خودمون ولی اگر بی تعصبانه قضاوت کنید خواهید دید که کسی که در طی این سال ها کشور را به منجلاب فقر و بیکاری و .. تبدیل کرده سزاوار این همه ستایش نیست (943949) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۹ ۱۱:۲۶:۵۵
آقای محترم یعنی چی لیاقت ما همون هاشمیه اگه بتونی تجزیه وتحلیل کنی که تبعات بعد ازجنگ چقدر سخت تر از زمان جنگه این حرفای بی خردانه رو نمیزد ی حالاچون آقای هاشمی فعلا شرایط روطوری میبینه که ساکت باشه شما هم هرچی خواستین میگین .بترسین از اون روزی که باید جواب حق الناس رو بدین البته اگه بهش اعتقاد دارید (946230) (moderator22)
 
غلامرضا 1259
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۲۷:۵۱
آفرین بر تو الف جان .
دوستان عزیز من مصاحبه پیش بینی شده احمدی نژاد رو دیروز توی همین الف جان کامل خوندم.
واقعاً حرفاش قابل پیش بینی بود . حرفاش همون چیزایی بود که الف پیش بینی کرده بود ؟
بچه ها ی الف دمتون گرم. (941983) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۹:۱۹
این دولت تمام شود ، بعدی هم بهتر از این نیست.این حرفها در اخر همه ی دولت ها زده می شه. (942018) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۰:۴۲:۴۹
بهتره بگیم احمدی نژاد یه کاری کرده که حالا حالا درست شدنی نیست (943042) (moderator1)
 
آرمان
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۴۴:۳۸
فراموش نکنیم حمایتهای بی حد و مرز صدا و سیما در زمان شهرداری ایشان، به یاد دارم افتتاح 2 فاز پارس جنوبی با کار پیمانکاران ایرانی توسط رئیس جمهور وقت و افتتاح یک پل عابر برقی به طور همزمان توسط شهرداری تهران، 30 دقیقه گزارش و مصاحبه افتتاح پل برقی و 30 ثانیه خبر افتتاح فازهای پارس جنوبی (942041) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۰:۱۲:۲۵
صدا و سيما به اعتماد مردمي ضربه ها زده. صدا و سيما تريبون دولت است و صداي مردم در آن شنيده نمي شود. (943308) (moderator16)
 
ایلیا
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۵۲:۱۴
دوست عزیز تعبیر شما از قانون چیه؟
عده ای که احساس میکنند توانایی نظردادن در هر بحث تخصصی وکارشناسانه ای رو دارند در مناطق خودشان با استفاده از ارای قبیله ای و با متوسل شدن به دادن یک وعده ی غذا رای جمع میکنند بدون کمترین تخصص دقت کنید کمترین تخصص خوب انتظار داری با این حرفهای تند ونسنجیده خودتون رو تطهیر کنید خیر این طور نیست
متاسفانه همه جای کشور خلا اراء تخصصی دیده میشه
به نظر بنده باید ابتداً از مجلس شروع بشود ونمایندگان تحت عنوان وآرای صنف وارد مجلس شده و تنها در مجمع صنفی خود قانون گذاری کنند و به بررسی لوایح وتحقیقات بپردازند به طور مثال صنف پزشکان وپرستاران و .... بیایند و مجلسی را تشکیل دهند که نظارت و قانون گذاری تمام امور بهداشتی کشور تحت امرشان باشد
این مثالی بود برای یک رفتار کارشناسانه که متاسفانه چقدر این خلا ها احساس می شود
البته باید متذکر بشوم بعضی انتقاد ها منتقدانه نیست ومقرضانه است
و نادیده نباید گرفت که این دولت به لحاظ ارمانی نزدیکترین ارامانها را به حضرت امام داشته ودارند وبه همین خاطر مورد هجمه های فراوان چه از داخل و خارج قرار گرفته اند که میتوان به تحریمها اشاره کرد که در سطح بی نظیری بر مردم ودولت وارد گشته است پس چه بهتر که پشت به پشت هم بدهیم وبا همیاری این سال که سال پایانی این دولت است را با حسن خلق و خوش اخلاقی به پایان برسانیم وبا مهربانی به یاریشان بپردازیم باشد که کمی منصف تر باشیم و متشکر پذیرش این زحمات و تلاشها باشیم نه با بد اخلاقی و توهین با ابروان در هم کشیده به مخاصمه بپردازیم که چه بسا در شان خودمان نیست که بدین طریق موجبات شادی دشمنان را فراهم می نماییم که این با فرمایشات حضرت امام وان رهنمود ان بزرگ وپیر مان همخوانی ندارد
با ارزوی خرسندی تمام دوستان یاعلی (941871) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۲:۰۰:۳۴
مستفيذ شديم بسي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (943424) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۹:۲۲
دولت نه برنامه دارد نه کاری می کند اما مجلس نهم وهشتم افتضاح بود یا همان مجلس هفتم به خیر (942019) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۷:۵۸:۴۹
برگشت دوباره کسانی که به لیبرال دموکراسی اعتقاد داند، فقط شبیه یک رویاست! (943177) (moderator16)
 
گنجی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۳۰:۳۶
باعث تاسف است که یک نماینده مجلس و عضو به اصلاح هیئت رئیسه چنین نظری دارد

این ها دقیقا ثابت می کند که احمدی نژاد درست می گوید وقتی که می گوید مجلس دارد لج بازی می کند

آیا نماینده ای با این منطق می تواند درست قانون گذاری کند؟

احمدی نزاد یک سری انتقاد هایی به جریان قانون گذاری داشت و گفت که قانون گذار در اجرا وارد می شود و انسجام کارها را از بین می برد

چرا به جای جواب منطقی فحاشی می کنید و از آرزوهایتان می گوییید

آقای دهقان ما آرزوهای امثال شما را می دانیم دیگر لازم نیست آنها را بازگو کنید
لطفا جوای منطقی بدهید

آیا مجلس باید در مورد ساعت تابستانی و زمستانی نظر بدهد

آیا باید در مورد دانشگاه آزاد و وقف آن نظر بدهد

آیا باید در مورد ساعت کار بانک ها مجلس قانون تصویب کند

آیا مجلس باید در مورد بدیهیات هم (مثل حق رئیس جمهور در شورای پول و اعتبار و تغییر رئیس بانک مرکزی ) هم حقوق رئیس جمهور را زیر پا بگذارد

آیا مجلس باید لایحه بودجه را با 1000 ها تغییر تبدیل کند به چیزی که دولت توان اجرای آنرا نداشته باشد و بر خلاف اصول دولت باشد ؟

مثلا در مورد ادغام وزارتخانه ها در مورد وزارت ورزش و جوانان مجلس گفت اول باید وزیر معرفی شود و بعد اصول و قوانین وزارتخانه به تصویب برسد و حتی تاخیر رئیس جمهور را به عنوان گناه کبیره قلمداد کردند

و جالب در مورد وزرات خانه های دیگر گفتند رئیس جمهور بیخود کرده وزیر معرفی کرده اول باید قوانین مربوطه تصویب شود و بعدا وزیر معرفی شود


این دوره 4 ساله قانون گذاری جدید فصلی نو در قانون گذاری بود هر قانونی برای یک جور لج بازی با دولت مطرح می شد (942427) (moderator22)
 
Netherlands
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۳۱:۱۷
داداش گنچی زیاد تند نرو! کجای این سخنان فحاشی بوده من که هر چی خوندم چیزی از فحاشی و ناسزا ندیدم. لطفا روی هوا شانتاژ کاری نکن. این کاراه دوره اش گذشته.

تازه خدا خیر این مجلس فشل رو بده که اگر همین حداقل کارهایی رو که تو میگی نمی کرد معلوم نبود الان حال و روز جامعه چی بود (942559) (moderator22)
 
گنجی
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۲:۳۳:۲۷
از نشانه های بی ادبی همین بس که الف هم مجبور شد عنوان این متن را عوض کند

چرا یکی به حرف های احمدی نژاد جواب نمی دهد ؟

امروز تورم 23 درصد اعلام شد؟
آیا دوره اکبر رفسنجانی به 48 درصد هم نرسیده بود؟

باز یک عده می گویند این عدد دروغ است
ولی منطقی باشید
بهر حال روش محاسبه تورم این است که قیمت 315 کالا را در سراسر کشور از شهر و روستا و دور و نزدیک می پرسند و با میانگین تورم را محاسبه می کنند و این روش همیشه همطنطور بوده است
آییی بندگان خدا با همین روش تورم در دوران خاتمی 16 درصد و در دوران هاشمی به 48 درصد رسیده بود
با این تفاوت که خاتمی تقریبا تمام کارهای عمرانی را به دلیل متوقف کرده بود و فقط به از ما بهتران می رسید


انصاف حکم می کند که به حرف های احمدی نژاد جواب منطقی بدهند
نه ناسزا بگویند

ضمنا امثال آقای دهقان بدانند که حرف ایشان حرف مردم عادی نیست
مردم عادی( حق شناس هستند - بر عکس آقایون سیاسی حافظه خوبی دارند - آل رفسنجانی را بخوبی می شناسند - به موقع نارضایتی خودشان را ابراز می کنند ولی حقایق را هم می بینند - یاد گرفته اند که به سیاسیون امثال دوم خردادی و اصول گرایان دو آتشه اعتماد نداشته باشند ) (943466) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۰۵:۳۵
در ایران دولت ومجلس کلا پو پو لیستی کار می کنند دولت برنامه ریزی کرده بود که مراکز خدمات جهاد کشاورزی را به بخش خصوصی واگذار کند اما مجلس هشتم در اقدامی عجیب تصویب کرد 10000 ناظر خصوصی در این مراکز که کلا 10000 نیرو ندارند استخدام شوند تا جلوی اجرای اصل 44 را در این مراکز بگیرد (942673) (moderator1)
 
حسن
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۶:۳۶:۱۶
موافقم،
دولت هرچه بود دیگر شایسته این همه هجمه نبود. امر به معروف نکردیم بیشتر حمله کردیم. حتی ما بچه حزب اللهی ها هم طوری افراط کردیم که فرصت برگشت به رئیس جمهور ندادیم. دیدیم که آقا هم همچنان دولت را قبول دارد، جلوتر از ولی حرکت کردیم و انتقادمان رنگ تخریب پیدا کرد.
یا علی(ع) (943152) (moderator1)
 
یاسر سبحانی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۴۸:۰۳
آقای نماینده اگر احمدی نژاد پوتین و مردم ایران مردم روسیه نیستند نگران چه هستید؟مردم خودانتخاب می کنند.اتفاقا اگر قرار باشد بین شما و آنها انتخاب کنند بعید نیست.پس لطف کنید خود را کنار بکشید.همانطور که شما حرفتان رامیزنید ایشان هم حقدارد ادعا کندانتخاب با مردمی که قیم نمی خواهند (942466) (moderator22)
 
امیر
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۰۰:۵۷:۱۲
آقای دکتر سبحانی فکر کنم بیکارتر از شما تو دنیا کسی نباشه هم وقت و زندگیت توی وبگردی میگذره متاسفم واسه مملکت خودم با این دکتراش (943973) (moderator22)
 
شهروند درجه 2
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۵۸:۳۷
آقا یا خانم مهر
این پدیده از 7 سال پیش معلوم بود چیه ؟از کجا اومد هم معلوم نشد ولی ادبیات برخورد هم باید در شان مردم بزرگ ایران باشد نه در شان این آقا .
مسولین محترم الف نظرات من را خیلی کم می زنید (942486) (moderator22)
 
شهروند درجه 2
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۵۵:۱۰
ممنون که درج کردید (942660) (moderator1)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۰۰:۳۵
عجیبه که حرف هایی که منتقدان اصولگرای ایشون امروز می زنن بدون هیچ تغییری همون حرفهایی ست که در انتخابات 88 گفتیم و نشنیدند.
فقط و فقط به خاطر ظاهر مذهبی و ولایتمدار حاضر شدن چشمشونو به همه ی چیز هایی که امروز خودشون دارن می گن ببندن.
اما صبر کنید دوستان!
اگر فکر کردید که اون حمایت های بی قید و شرط هیچ هزینه ی مهمی نداره سخت در اشتباهید!
تازه اولشه!! (942492) (moderator22)
 
ایرانی‌
Canada
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۳۵:۵۶
دوست عزیز، چرا نمیخواید قبول کنید که مقصر کسی‌ است که آش احمدی‌نژاد را برای مردم پخت وگرنه آش که به خودی خود مهم نیست، یخ می‌کند و از دهان می‌‌افتد و دور ریخته میشود. آشپز را به خاطر بسپار. (942644) (moderator1)
 
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۵۰:۰۰
مهر جان
من اصلا و ابدا طرفدار احمدی نژاد نیستم
اما فکر میکنم شما و دوستاتون زیادی جوگیر شدید و گول رسانه ها رو خوردید
من فکر میکنم این روزها هدف بعضی از رسانه ها تخریب هرچه بیشتر وجه احمدی نژاد و کوبیدن آخرین میخ ها به تابوت اون و دولتش هست تا خیالشون راحت و بعضی پیش زمینه ها برای بعضی ها آماده بشه
چه دنیای کثیفیه این دنیای سیاست...

البته الف جون من میدونم که نظرم منتشر نمیشه(مثل همه نظراتی که تاحالا تو سایتت گذاشتم!!!)، اما خواستم خودت بدونی که ما از اون خانواده هاش نیستیم... (942731) (moderator1)
 
برهما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۲:۴۰:۳۷
دوستان احمدی نژاد خیلی اشتباه ها در مدیریت انجام داده که باید با منطق واضح و روشن نقد کرد و البته مد نظر داشته باشید که بحث تحریم ها جز ء سیاست کلی نظام است و هرکسی دیگه رئیس جمهور میشد باید اونو اجرا میکرد اما انصافم داشته باشیم که احمدی نژاد خدماتیم انجام داده

اما فرض کنیم که احمدی نژاد بسیار اشتباهات انجام داده ....

درست نیست که به رئیس جمهورمون(حالا هر کسی میخواد باشه) با این الفاظ صحبت کنیم که شک نکنید توهین به خودمونه ......

وقتی به جرج بوش لنگه کفش پرتاپ کردن فقط خودش حقیر نشد بلکه آمریکا با اون عظمت حقیر شد ......

با منطق نقد احمدی نژادو به گوشه رینگ ببرید خواهشا. (942907) (moderator1)
 
امیر
Netherlands
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۲۰:۴۲:۴۳
به نظر من کارنامه احمدی نزاد در همه زمینه ها خیلی ضعیف است.دوستان حزب الهی وقتی می خواهند به مردم منتقد به احمدی نژاد جواب بدهند می گویند درست است که ما از لحاظ اقتصادی ضعیف شدیم اما در زمینه های علمی و هسته ای و اینجور چیزا در زمان ایشون افتادیم جلو
من خیلی دوست داشتم بصورت منطقی مستدل و علمی ثابت کنم که اگر توی زمینه ای هم ما جلو افتادیم نتیجه کار احمدی نزاد نیست حال می گویم چرا؟

احمدی نزاد از همون سال های اول رشد تحقیقات علمی را نتیجه کارهای خودش میدونست در صوتی که باید بگویم اگر یک فرد 30 یا 35 ساله الان مقاله علمی تالبف میکنه یا یک دانشمند علمی در کشور مطرح میشه فقط 7 سال از عمرشو توی دوره احمدی نژاد بوده یعنی وقتی به ثمر نشسته ثمرش به احمدی نزاد رسیده پس ایشون نباید کار های علمی این مملکت که زیر بناهاش رو پیش از وی فراهم کردن به اسم خودش بدونه تازه احمدی نزاد رشد علمی ایران را کم کرده به نظر من شیب رشد علمی ایران در دوره ایشون پایین اومده(البته اگر دوستان تفکر غیرخطی داشته باشند حرف من را می فهمند) فقط یک فرد با تفکر خطی میتونه نتیج علمی را به حساب احمدی نزاد بزاره
(943826) (moderator22)
 
مردم
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۲۱:۱۵:۱۵
من منظور از کلمه مردم را نمی فهمم!!! (943845) (moderator22)
 
احمد
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۰۱:۵۹:۳۱
به خدا که راست گفتی
به قران دیگه خسته شدیم از این همه بی کفایتی والا مملکت به تاراج رفت امثال رحیمی ها - مشایی ها -و........ به اندازه کافی خوردن و پروار شدن
بابا احمدی جون ما جارو کش نخوایم کیو باید ببینیم
هی گفتی آقازاده تو دولت شما که از همه بیشتر آقازاده درست شد تا دولتهای قبلی .
صد رحمت به هاشمی و خاتمی والا اونا اگه کاری نکردن لااقل مردم رو هم اذیت نکردند
خدا ایشالا به حق علی ازت نگذره (943990) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۰۹:۱۱:۱۷
بابا خیلی دلت خوشه ها
یعنی 40 میلیون نفر تو ایران می ایند و رسانه میلی ضرغامی را می بینند (944652) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۱۱:۰۱:۵۵
متاسفانه رسم سایت الف شده که کامنت هایی از این دست رو تایید کنه و در ضمن اونها به جمهور توهین کنه
احمدی نژاد کم اشتباه نداشته ولی به هرحال رییس جمهور قانونی مملکت است. امثال آقای توکلی این کار را با خاتمی خیانتکار نکردند که با احمدی نژاد کردند (944791) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۹ ۱۹:۲۷:۴۴
مردم، حتی خود احمدی نژاد هم که بیاید به او به هیچ وجه رای نمی دهند، اگر کسی بخواهد رای بیاورد باید فاصله ی دیدگاه قابل ملاحظه ای با او داشته باشد (947104) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۱۴:۲۴
دهقان گفت: اگر مسئولان قوا و نمایندگان مجلس در خصوص مسائل و مشکلات این دولت سکوت کرده اند به دلیل مصلحت فعلی کشور است!!!!
هرچی می کشیم از همین صلحت اندیسش های الکیست.
اون از مصلخت اندیشی آقای پورمحمدی جلوی متهم برزگ فساد اقتصادی، اینم از مصلحت اندیشی مجلس جلوی دولت!!!!
خدا را شکر که دین و اسلام ما کاملتر از ائمه شده و کاری که آنها در 1400 سال قبل به ذهنشان هم خطور نمی کرد که انجام دهند - یعنی مصلحت اندیشی- مسوولین مملکتی به راحتی هرچه تمام تر انجام خواهند داد. (941602) (moderator22)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۱۴:۰۱
اين مصلحت انديشيهاي زيانبار كه به دليل ترجيح منافع سياسي و جناحي اصولگرايان بر منافع ملي است باعث بروز مشكلات بسيار براي كشور و مردم شده و نوعي خيانت بوده است. (941762) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۰:۳۲
اخه موضوع این هست که به نظرم مصلحت اندیشی در مورد رفتار احمدی نژاد هست چون الان که باهاش کاری ندارند و زیاد بهش انتقاد نمی کنند اینطوری فرافکنی می کند اگه بهش حرفی بزنند که دیگه کولاک میکنه از فرافکنی و مظلوم نمایی و چون مردم کشور ما هم مظلوم پرست هستن مشکل پیش می اد و مردم رو فریب می دهد (941991) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۱:۴۴
اون از دولت که هر قانونی رو خودش دوست داره اجرا می کنه، این از مجلس که مصلحت اندیشی می کنه و هیجی نمی گه تازه بعضی وقت ها هم که از دستشون در می ره چیزی می گن کسی حسابشون نمی کنه. قوه قضاییه هم که ایضا دنبال مصلحت اندیشی هست و کاری به تخلفات دولت ندارند. نمی دونم این مصلحت اندیشی چرا سراغ وب لاگ نویسا و روزنامه نگارا و فعالای سیاسی نمی آد. (941895) (moderator22)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۲۲:۱۹
حالا شما بگيد كيا بابصيرت بودند كيا بي بصيرت؟ هاشمي و مخالفان دولت يا حاميان دولت و كيهانيها ؟! (942331) (moderator22)
 
اردوان
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۴۴:۳۵
این چجور مصلحتیه که 70 میلیون نفر باید براش هزینه کنن؟ فکر کنم بهتره برین یه سری به فرهنگ لغت بزنین و معنی مصلحت رو یاد بگیریرن. (942458) (moderator22)
 
شهروند درجه 2
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۰۱:۵۴
حالا که موضوع مصلحت اینقدر مهم شده چطوره یک مجمع تشخیص مصلحت دیکه ایجاد بشه؟ (942495) (moderator22)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۱۲:۱۷:۴۱
من که چند سال طول کشید فهمیدم من بی بصیرت بودم به احمدی نژاد رای دادم
و مخالفین احمدی نژاد با بصیرت !
حالا آینده هم ممکنه آقای دهقان بفهم که مصلحت در راضی نگه داشتن مردم بود تا
نگه داشتن یکنفر رئیس جمهور ی که همه چی رو خراب کرده . (944119) (moderator22)
 
مصطفی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۱۴:۴۷
هر چقدر هم این دولت اشتباه داشته باشه، با این حال بهترین دولت بعد از انقلابه... (941604) (moderator22)
 
pedram
Europe
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۳۶:۳۶
پس سی سال زحمت دیگران هیچ تمام ثروت کشور را به باد داده تازه میگی بهترین دولته!!!!!!!!!متاسفم. (941827) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۵۹:۴۹
منم برای تو متاسفم پدرام که این قدر کوته بین و سطحی نگری... (942363) (moderator22)
 
مصطفی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۵:۵۶
خوشجالم از اینکه نظرم این همه مخالف داشته... :) (941909) (moderator22)
 
افشین
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۱:۲۰:۱۶
بدبختی همینه که ایشان و همفکرانشان فقط دنبال یه کاری هستن که به چشم بیاید . حالا خوب یا بد و درست و نادرست بودنش مهم نیست . تو هم خوش باش که منفی زیاد گرفتی . اصلا یکی از نمودهای مدیریت سالم همینه (943070) (moderator1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۸:۵۰:۴۶
آخه مازوخیستی برادر... (943215) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۲۷:۲۱
چقدر پول گرفتی که از دولت دفاع کنی و چشمت روی حقایق ببندی؟ (941980) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۲:۵۵
برای امثال شما بله کی بهتر از این دولت؟!!سره کاریدو همه چیزتون فراهمه و رانتهای آنچنانیو میخوریدو....!!!!معلومه بهترینه برای شما!!!! (941994) (moderator22)
 
محسن
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۳:۳۱
تا امثال شما تو این مملکت هستند احمدی نژاد و جریان انحرافیش از کول این ملت پایین نمی آن ! (941997) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۸:۲۰
خدا به داد ملتی برسد که خود را به نفهمیدن موضوعات روشن اینچنینی زده است . (942014) (moderator22)
 
محمود
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۰۱:۲۴
سؤال: چرا همه ی مسئولین دولت ها از اول انقلاب تا الان ( به جز شهید رجایی که دولت کوتاه مدت کمتر از دو ماه داشت) بقیه یا ضد انقلاب بودند، یا فراری و خائن، یا فتنه گر و دست پرورده غرب، یا ترسو و... و الان هم که قربونش برم اینطوری شد؟ (942106) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۱۶:۵۷
یا خودتو به خواب زدی یا معنای واژه ی بهترین رو نمیدونی (942151) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۱:۰۵
نفست حتما از جای گرم بلند میشه که میگی بهترین دولته.برای ما که فقط بدبختی آورده.خدا ما رو از دست بی کفایت ها نجات بده .... (942180) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۱:۰۸
برای توی علف خور که حالا حتما توکاخ زندگی میکنی اره ازسرتون هم زیاده .ولی برای انسانهای شریف وزحمتکش این مرزو بوم که دیگر با سیلی هم نمی توانند صورتشان راسرخ کنند نه . دولت دروغگو وبی حیا وبی شرم فقط برای امثال شما نان واب داشته وبس . (942181) (moderator22)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۱۴:۳۷
" 531 میلیارد دلار درآمد نفتی دولت نهم و دهم " ( سایت الف )
مصطفی جان چه جور مملکتی رو با این پول می شه ساخت ؟؟؟ (942306) (moderator22)
 
مهدی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۰۴:۰۵
نکنه ساکن انگلیس یا کانادایی
شیطون تئهم داری مثل پسر خاوری فرستاده های باباتو اونور اندوخته میکنی؟ (942370) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۱۴:۵۷
نادان ترین اظهارنظری که تا به حال شنیده ام (942400) (moderator22)
 
mm
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۴۱:۰۹
تعریفت از بهترین دولت چیه؟ (942447) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۵۰:۱۲
آقا مصطفي احتمالا حتما مرغ كيلويي شش هزارتومان خيلي برات گران نيست
حتما دلاردوهزارواندي تومان واست ارزونه خصوصا اگه بخواهي با آن داروي خارجي بنرخ اين دالر بخري
حتما كسي از توفاميلات بيكار نيست
حتما تورم بالاي سي تا چهل درصد گزندي بهت نمي رسانه
حتما كرايه نمي دي ولابد صاحب ملك واملاكي كه كرايه اش درهيچ دولتي انقدر بالا نرفته كه به نفع شما است
حتما برات مهم نيست كه پرايد چهار پنج ميليون قبل از اين دولت را الان يازده ميليون بخري
حتما برات مهم نيست كه هر كشوري بري بايدبه چشم حقارت وتروريست نگاهت كنند وبعد بيست انگشت دست وپات را هم توجوهرنمايند
لابد برات مهم نيست كه هرروزي كه براي خريد مي ري نرخ روز قبل را بايد فراموش كني وبه نرخ روز بايد بخري هرچه فروشنده گفت همان است و توناچاري كه بخري وفريادت به جايي هم نميرسه
لابد برا ت مهم نيست كه حتي نمي تواني براي يك ماه بعد برنامه ريزي كني تا مثلا آيا خواهي توانست جهازي براي دخترن دم بختت فراهم كني يا آيا خواهد توانست سالني براي جشن عروسي پسرت بگيري
لابدبرات اهميتي ندارد كه اگر فرزندت بعد از فارغ التحصيل شدن دنبال كار بگردد هيچ اميدي براي بدست آوردن شغلي مناسب نخواهد داشت
لابد برات مهم نيست كه بفرض محال اگر فرزندت شغلي هم دست وپا كرد اما با اين نرخ خانه ها تا صد سال هم نخواهد توانست صاحب خانه شود حتي اگر بعد از صد سال قيمت خانه ها اصلا گران هم نشده باشد
بهر حال نفست از جاي گرمي بلند مي شود ميشه منشاء آن را هم بگويي تا ديگران هم اميدوار شوند البته اگه به آن منشا ديسترسي براي همه باشد. (942468) (moderator22)
 
هومن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۵۱:۴۴
خداوكيلي پاسخ دندان شكني به اين آقا و كلا كساني كه فكر مي‌كنند اين رئيس جمهور تخم دو زرده كرده و تحفه نطنزه، دادي. دمت گرمممممممممممممم (942735) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۹:۴۸:۱۴
اهان پس قبلیه با دلار ارزان نفت ارزان ودرامد کمتر کشور با دهوا به مردم میدادند نه ؟ازکجا اومدی که به خودت اجازه نمیدی تنهافقط اجاره مسکن الان با 10 سال پیش را مقایسه کنی؟ (943282) (moderator16)
 
هاهاهاهاها
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۰۸:۰۴:۰۴
هر چقدر هم این دولت اشتباه داشته باشه، با این حال بهترین دولت بعد از انقلابه... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????? (944601) (moderator22)
 
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۱:۰۵
با این همه اظهار فضل:
دیگه حالی به آدم میمونه !!! (941616) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۳۶:۰۳
ای کاش آقای دهقان این صحبت ها رو سال 88 هم میکردن یا لااقل کسانی که اون موقع این حرفها رو میزدن ، فتنه گر نمیخوندن. (941825) (moderator22)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۲۷:۵۹
باسلام اشان وامثال ایشان گفته بودن ولی گوش شنوایی نبود. (941984) (moderator22)
 
عباس
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۲۹:۳۸
اقای دهقان شما و دیگر اصولگرایان شهامت اعتراف به اشتباه را ندارید این رای و حمایت شماها باعث شده این دولت اقتصاد کشور را به این روز بکشاند و کشور را در انزوای کامل جهانی ببرد که خدا میداند چه عواقب بدتری هم منتظر کشور ماست و تازه این از نتایج سحر است. شما یک عذرخواهی بابت معرفی احمدی نژاد به مردم ایران بدهکارید شاید مردم این اشتباه وحشتناک را از بعضی از شماها ببخشند انگاه شاید بخشش الهی را هم با توبه بدست اورید (942179) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۰۶:۴۸
آقای دهقان از آقای احمدی نژاد بدتر و ریاست طلبترند از این که عضو هیئت رئیسه مجلس اند میشه این موضوع رو فهمید. امیدوارم ضمام مملکت پس از احمدی نژاد دست افرادی قدرت طلب مثل ایشان نیفتد. (942510) (moderator22)
 
حمید
Norway
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۱:۳۵
به نظر من ، امروز این موضوع که مصلحت نظام با مخفی کردن ایرادات ، مواضع و نظرات نسبت به افراد خاطی حفظ شود ، بزرگترین ضربه را به نظام وارد می آورد. افسوس که پروژه غیر خودی دانستن مردم ، بخصوص در 7 سال اخیر نهادینه شده است. (941619) (moderator22)
 
سیدعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۴:۵۰
توضیحات آقای دهقان درخصوص مصاحبه سه شنبه احمدی نژاد, بسیار دقیق و روشنگرانه بود. بنده از ایشان صمیمانه سپاسگزارم. ضمنا از صدا و سیمای جهل از این بیشتر نیز انتظار نمیرود. ظاهرا این سازمان که با پول بیت المال اداره میشود, کاملا خود را در خدمت جریان انحرافی و اهداف تبلیغاتی برخی گروهها قرار داده است. (941623) (moderator22)
 
خسته
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۴:۵۸
واقعا 7 سال گذشت از ریاست احمدی نژاد ولی حیف که نه خود رئیس جمهور و نه هیچ کس دیگه ای صدای مردمی که زیر بار تورم و گرانی و بیکاری و فقر و گرسنگی له شده اند نشنید ... خوشحال هستم که نه در سال 84 و نه در سال 88 به این آقا رای ندادم !!! (941624) (moderator22)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۹:۰۸:۲۷
الحق که راست میگی، من یک کارمندم که دریافتی من بین 850 الی 900 تومنه، از بس این گرونی به من فشار آورده فقط به خانواده ام گفتم امروز رو که تموم شد و گرسنه سرمون نذاشتیم هزار مرتبه خدا رو شکر کنید.من یک ریال هم نمی تونم پس انداز کنم.
من قبلاً بیکار بودم و در فصل تابستان به صورت روزمزد کار میکردم و باید برای پاییز و زمستونم با همین پول برنامه ریزی(با سیلی صورتم را سرخ میکردیم) میکردم الان که کارمند شدم، همیشه ناراحت و جوش آدم های مثل سابق خودم را میزنم. یه پاکت شیر از 1000 تومن شده 2200 تومن یه و الی ...
خدایا خودت به این مردم رهم کن (943234) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۵:۱۷
بابا اقاي دهقان ساكت شو..... چرا از طرف مردم حرف ميزني من به عنوان يكي از مردم حرفاشو قبول كردم چيزي به نام انتخاباتم در صحبت رئيس جمهور حس نكردم......اقاي دهقان همين كه اقاي احمدي نژاد به شما ها رو داده باعث شده توهين كنيد ايا شما در زمان اقايان قبلي هم مي توانستيد براحتي دهانتان را باز و هرچه ميخواهي بگيد (941626) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۱۰:۴۱
دوست عزیز شما بهتره روی حرفهایی که می شنوی فکر هم بکنی. این آقای احمدی نژاد خوب میدونه که حرفهای کلی زدن همراه با اعتماد به نفس فرصت تفکر رو از شنونده میگیره. برای همین این روش رو در برابر مردم پیش گرفته. به عنوان نمونه به این گفته ایشون دقت کنید:
"همه مراجع علمی دنیا تایید کردند که روش ما برای هدفمند کردن یارانه‌ها بهترین روش بوده..." (یا همچین مضمونی)

مخاطب عامی این حرف رو که با اطمینان زده میشه می‌پذیره ولی آیا کسی هست ازش بپرسه که یکی (فقط یکی) از مراجع علمی دنیا رو که روش شما رو تایید کردند نام ببرید؟

بیشتر فکر کن دوست عزیز (941751) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۰۲:۱۲
اگر این وکیل..... زمان خاتمی این حرفا را میزد سر و کارش با کرام الکاتبین بود. دهنشو وا کرده هر حرف زشتی ازش بیرون میاد. خجالت هم خوب چیزیه (942108) (moderator1)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۰۱:۱۶:۲۳
مثلاً اگر زمان خاتمی این حرفا را میزد چی می شد؟
زندان می رفت ؟
تبعید می شد؟
افراد خودجوش درب خونش می ریختن؟
رد صلاحیت می شد؟
روزنامه اش بسته می شد؟
دفتر حزبش پلمب می شد؟
فوقش چند تا دانشجو توی دانشگاه او را هو می کردند
اون زمان اینترنت هم به این گستردگی نبود که چهارتا سایت فیلتر شده هم از او انتقاد کنند. (943980) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۰۶:۴۷
علی اقای متفکر به این نظراتی که الکی اینجا هستن که یه سری ادم مجازی اند که نمیشه اعتماد کرد....نظر واقعی مال مردم واقعی و اون 22 میلیون رایه نه این 300 تا ادم همفکر، که اکثرا ضد انقلاب و شاید خیلی خیلی خیلی بی بصیرت هستن.....من اون 22 میلیون رای جاودان و مقتدرانه رو پاسخی میدونم به همه ی این کوته بینی ها......
رای واقعی مال اون کشاورز با دستهای پینه ای که دکتر دستشو بوسیده (942378) (moderator16)
 
علی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۲۳:۲۱
دوست عزیز، اول این که پشت همه این شناسه‌های مجازی یه آدم واقعی هست. درسته آدمهای اینجا نماینده همه اقشار جامعه نیستند ولی به نظر من میتونن نماینده قشر آگاه جامعه باشند که حداقل اخبار رو از مجرایی غیر از صدا و سیمای گل و بلبل دنبال می‌کنند.
من سال 84 به آقای احمدی نژاد رای دادم ولی سال 88 چیزهایی دیدم که نتونستم خودم رو برای رای دادن به این آقا قانع کنم. شما فرض کن ما بی‌بصیرت هستیم اما شما که با بصیرتی چطور داری به همین راحتی به آدم‌هایی که نمی‌شناسی تهمت می‌زنی؟ برو توبه کن از حرفهایی که زدی به هاشمی و خاتمی. من با این دو تا آدم مخالفم اما هیچگاه چنین حرفهایی درباره اونها نزدم. اگر اون کشاورز پینه بسته هم واقعیات رو بدونه مطمئن باش از رای خودش پشیمون میشه. دوست عزیز! آقای احمدی نژاد حرف خلاف واقع کم نزده و من و خیلی از آدم‌هایی که شما اونها رو بی‌بصیرت می‌دونی نمی‌تونن همچین آدمی رو قبول داشته باشن: من استبد برایه هلک: هر کس بر عقیده خود پافشاری کند، هلاک می‌شود. (942629) (moderator1)
 
سیدعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۴۵:۳۷
حیا کن مردک, پشت سر سید بزرگوار آقای خاتمی اینجور صحبت نکن. یک تار موی ایشان تو و همه همفکرهایت رو میارزه. هیچی که از احمدی نژاد یاد نگرفته باشید, همین که یاد گرفتید حرف مزخرف بزنید و پشت سر مردم چرت و پرت بگید, کافیه. (942653) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۱:۰۶:۲۵
الف! این یارو یه چیزیش میشه تو چرا هر چیز زشت و مزخرفی رو چاپ میکنی. (942827) (moderator1)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۰:۴۸:۲۸
رئیس جمهور یه مملکت دست یک کشاورز پینه بسته رو ببوسه که چی بشه !
بعنوان رئیس جمهور اگر راست میگه گرانی جلوش بگیره تورم بیاره پایین کشاورزی رو
درست کنه که این بنده خدا هم زندگی بهتری کنه ؟
اگر از این کشاورز بپرسی می خواد رئیس جمهور مثلآ منتخبش دستش رو ببوسه و یا گرانی رو کنترل کنه فکر میکنی کدام را انتخاب می کنه ؟؟؟؟!!!!!!!!! (943046) (moderator1)
 
علی
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۱:۲۹:۰۷
22 میلیون که رای خاتمی در دور دوم بود.
یه مثل خوشکل قدیمی هست که میگه دروغگو کم حافظه هست. (943077) (moderator1)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۰۰:۳۵:۴۶
اتفاقا رای واقعی ماله اونی هست که برای یه کیسه سیب زمینی یا کود ارزون رای خودشو نفروشه (944498) (moderator22)
 
ایرانی‌
Canada
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۴۸:۲۱
یه بار یه نفر بهش گفت "دوتاش رو بگو، دوتاش رو بگو؟" بعد شد فتنه‌گر بی‌بصیرت. (942654) (moderator1)
 
mohamad
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۹:۱۱:۴۱
به قول اون بنده خدا :دوتاشو بگو (943238) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۲۶:۴۷
اولا مودب باش دوما آقای دهقان حداقل به عنوان نماینده مردمی که بهش رای دادن

میتونه اظهار نظر کنه پس لطفا خودت ساکت شو (941793) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۱۲:۵۵
شما هم اگه می دونستی که این آقا چطور رای آورده این حرفها رو نمی زدی. اینها همچینن حرف می زنند انگار امام زاده اند. البته رفتار آقای احمدی نژاد رو هم تایید نمی کنم ولی من خیلی از این نمایندگان قانون گذار رو دیدم که خودشون با قانون شکنی رای آوردند. همین آقا رو به وجدانش قسم بدین بگه تو انتخابات از امکانات دولتی استفاده نکرده؟ سال 84 هم همینطور در مورد رئیس جمهور نظر می داد؟ اون موقع که خودشو به رئس جمهور چسبوند تا رای بیاره به عنوان اصول گرای حامی رئیس جمهور (942525) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۳:۴۶
اره ظاهرا شما زمان خاتمی بچه بودی و یادت نیست که هر چند وقت یه بار یه مشکلی برای خاتمی ایجاد می کردن در ضمن شما هم از طرف مردم حرف نزن چون خیلی از مردم با حرف های اقای دهقان موافقن. (941998) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۲۲:۴۰
حاجی قضیه برعکسه، احمدی نژاد و ادبیات خاصش امثال شما رو پررو کرده که اینجوری اظهار فضل میکنید. (942169) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۴:۴۱
خوب ایشون برای کسایی مثل شما صحبت کردن که متوجه نمیشید و تنها نوک انگشت رو میبینید.خیلی سرخوشی واسه خودت ...
این آقای احمدی نژاد به شما هم رو داده که توهین می کنید؟؟؟؟؟؟؟دهانتان را باز می کنید و ...
عجب دستاوردهایی (942189) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۱۹:۱۷
من به عنوان یکی از اون مردمی که هر دو بار به احمدی نژاد رای دادم از این همه دروغ و دغل ایشان نمی توانم بگذرم (942410) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۲۲:۴۵
شما فعلا به نماینده مردم توهین نکن من اگرچه دوبار به احمدی نژاد رای داده ام (متاسفانه) ولی دیگه ایشون را رییس جمهور خودم نمی دونم (942413) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۳۷:۰۵
برادر کمی به ا‍رای زیر نظرات توجه کنی دیگه روت نمی شه این حرفهای نا مربوط را بزنید (942440) (moderator22)
 
نادر اصلی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۱۰:۰۸
همین آقایان و امثال اینها در ابتدای ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد ایشان را به عرش رساندند و هم اکنون که این ریاست رو به پایان است دوباره همان آقایان ایشان را به فرش می رساند .بسوزد این پدر سیاست و قدرت که چه میکند (942517) (moderator22)
 
افشین
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۱:۲۸:۳۰
نه خدایی نمی تونستن . یادمه هر کی به خاتمی توهین و یا حتی یه اعتراض کوچیک می کرد در جا اعدامش می کردن (943076) (moderator1)
 
ابوالحسن - ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۶:۱۲
وقتی که انسان تمامیت خواه می شود و به تفکیک قوا اعتقادی ندارد و ضعف مدیریت و سوء تدبیر در کارها و نداشتن استراتژی خاصی در اداره امور مملکت، به جای عذر خواهی از بابت تمام کاستی ها از ملت، متاسفانه بازی فرار به جلو را انجام می دهد و مشکلات را به گردن دیگران اعم از داخلی و خارجی می اندازد. (941628) (moderator22)
 
آریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۷:۴۳
این طرح را قبل از اینکه آقای دهقان کشف کنند ....از سوی مقام معظم رهبری به عنوان یک پیشنهاد مطرح شده بود.
این طرح که از احمدی نژاد نیست باهوش جان! (941633) (moderator22)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۷:۲۹
اگر جملات آقای دهقان علیه هر کسی به غیراز احمدی نژاد گفته شده بود الان زندان بود.
متاسفانه حیا و اخلاق و شرف در این روزها فدای عقده های سیاسی شده است
علنا به رییس جمهور توهین میکنند (941864) (moderator22)
 
عباس
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۸:۳۵
شماها میخواین دولتی سرکاربیاد که حرفهاتون رو گوش کنه .دولتی میخواین که حرفی نزنه ...دولتی میخواین که راحت بتونید بهش بتازید.و... .و (941636) (moderator22)
 
حسين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۸:۳۹
عباس جان ما دولتي مي خواهيم كه توش اختلاس 3000 ميلياردي نشه ما دولتي مي خواهيم كه رييس جمهور افتخار به نشستن كنار پادشاه عربستان نكنه. ما دولتي مي خواهيم كه مردم در فلاكت و فقر و بيكاري نباشند.ما دولتي مي خواهيم كه خط قرمز نداشته باشه.دولتي مي خواهيم كه دروغ نگه و خيلي چيزهاي ديگه (941866) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۸:۴۵
دولتی میخواهیم که حرف های ما (مردم) را گوش کند و فکر نکند ملت اعضای کابینه و مشاوراش هستند و بس و خودش هم که با امام زمان میرن گردش و .... پس حرف حرف خودشه. این جور دولت ها به درد همون خونه بازی و خونه نشینی و قهر و خاله بازی میخوره نه ملت (942195) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۱۲:۰۳
ما دولتی می خوایم که به تک تک این ملت اهمیت بده نه قشری خ% (942394) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۹:۳۹
متاسفاته این مصاحبه هم از پیش طراحی شده و کلا فرا فکنی بود. البته انتظاری بیش از این هم نبود (941638) (moderator22)
 
ابوالحسن - ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۰:۲۶
آقای احمدی نژاد با معرفت!!!
لطفا به این ملت بی معرفت بفرمائید زمانی که شما دولت را تحویل گرفتید، قیمت دلار، قیمت نفت، گرانی، تورم، فقر، معضلات خانوادگی و اجتماعی، طلاق، اختلاس یقه سفید ها، دزدی های میلیاردی، اخلاقیات فردی و اجتماعی، جایگاه ملت ایران در روابط بین الملل و ... کجا بوده و بعد از 7 سال شما مدعیان دولت پاک به کجا رسانده اید.
آیا وقت آن نرسیده است که در پیشگاه خداوند از ملت عذر خواهی نمایید؟ (941642) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۴۴:۴۲
خدا سرنوست هیچ قومی را تغییر نخواهد داد مگر آن قوم خود خواستار تغییر باشند
خلایق را هرچه لایق
مگر در انخابات 88 رقبای جناب احمدی نژاد چه می گفتند که آنها را فتنه گر کردید آیا وقت آن نرسیده که واقعیات برای آنهای که سر خود را زیر برف کرده اند روشن شود ؟
تا کی بعضیها فکر می کنند مطلقند وفکر آنها حرف آنها دین آنها ودر یک کلام خود آنها بهترینند ودیگران باید گوش به فرمان آنها باشند؟ (942042) (moderator22)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۲۶:۵۵
chera mosbat sabt nemishe (942635) (moderator1)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۰:۴۲
طرح پارلمانی خیلی خوب است. اما فعلا به عنوان یک طرح اولیهاز سوی مقام رهبری مطرح شده . حالا آقای نماینده مجلس چرا اینقدر از این طرح آشفته شده اند ؟؟ (941644) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۰:۱۷
چرا خوب است؟ نمایندگان عموما وابسته هستند اقا رئیس جمهور اخیرا گفتند با 700 میلیون میشه نماینده اماده خرید کدام نماینده مخالفت کرد؟ (941833) (moderator22)
 
آریا
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۰:۵۸:۲۹
نماینده ای که برای رهن خانه اش 700 میلیون از بیت المال بر میدارد نماینده مردم نیست (942814) (moderator1)
 
مهدي
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۴:۴۲:۰۲
فكر كنم اين قيمت زماني است كه ايشان و همفكرانشون نماينده ها را براي راي اعتماد به وزراء يا مخالفت با استيضاحشون مي خريدند حال قيمت ها چند برابر شده (943590) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۰۳:۴۲
طرح پارلمانی خیلی طرح بدی هست چون در انتخابات رئیس جمهوری مردم خودشان رای می دهند ولی طرح پارلمانی اگه قرار باشد نمایندگان مجلس انتخاب کنند باعث افزایش بده بستان های سیاسی می شود و عملا مردم از صحنه خارج می شوند چون انتخابات مجلس دارای مشکلاتی هست (942112) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۰:۴۸
مصاحبه دیشب یک مصاحبه تکراری بود.

مجری برنامه مثل یک ربات سوال و پرسش می کرد.
چرا نپرسید شما که نمی توانی بازار مرغ و گوشت و لبنیاتت را مدیریت کنی ، چطور می خواهی دنیا را مدیریت کنی؟

عاقبت غرور و خود بزرگبینی فاجعه است. (941645) (moderator22)
 
رامین
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۲:۳۷
آقای حیدری از تجربه ی فرزاد حسنی استفاده کردند.
ولی زمستان میرود و روسیاهی به زغال میماند (941938) (moderator22)
 
ماکیاولی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۰:۴۹
قدرت شیرینه
کسی که به قدرت میرسه تمام تلاشش رو میکنه که سر قدرت بمونه (941646) (moderator22)
 
عبداله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۰:۵۱
مردم ايران چندين سال است دعا ميكنند هرچه زودتر اين دولت به پايان برسد (941647) (moderator22)
 
مریم
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۲۵:۴۵
دیشب آرزو کردم این دولت بی صداقت هرچه زودتر تمام شود.........چند سال پیش که ما ارزو کردیم اقای دهقان کجا تشریف داشتند؟ (941791) (moderator22)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۳۲:۲۶
به نام خدا
دیشب اتفاقاً آرزو کردم این دولت اداوه داشته باشد چون مثل مانند دولت اصلاحات سر مردم کلاه نگذاشت با شعار آرادی و جیب خیلیها را پر کرد (942349) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۱:۳۵:۰۸
با سلام حسن اقا چند سالته معلوم سنت قد نمیده یا اگر هم بده از ان .....و......
و.....هستی (943084) (moderator1)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۲۴:۴۷
آقاي دهقان. تازه ديشت متوجه شدي اين دولت بي صداقت است؟! ما كه سالهاست فرياد كشيديم و حنجره مون پاره شد تازه بهمون كلي القاب زشت داديد .! من كه از حقم نمي گذرم به خدا. از شما در روز قيامت پيش آن قاضي عادل و آگاه كه بي طرف است شكايت مي كنم. (942336) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۰۹:۱۹
مردم دعا نمیکنند ....سطحی نگر و کوتاه نظرانی مثل شما که اقتدار و عزت ایرانو نمیبینن در جوامع بین المللی دعا میکنند.... (942384) (moderator22)
 
ایلیا
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۱۵:۳۹
همین مردم این رو انتخاب کردن واقعا واسه مردمی که یک همچین انتخابی کردند متاسفم.
احسنت به غیرت اون ایرانی که به این آقا رای نداد و اسمش رو گذاشتن فتنه گر. (942403) (moderator22)
 
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۲:۴۱
جناب اقای دهقان سلام علیکم
شمارابه خدااینقدر کام مردم روبا این حرفا تلخ نکن چقدر می گید انحراف ؟اگه رئیس جمهور پروژه پوتین مدودف رومطرح کنه خلاف قانونه؟مردم باید رای بدن که میدن ومیدونن باید به کی رای بدن.شما مثل موسوی وکروبی ودارودستش یک سال قبل انتخابات داری موج منفی واسه انتخابات می فرستی .اگه شایسته سالاری بود که شمانبایداز جلوی دوربین اخبار ورزشی می اومدید توی مجلس .پس خواهشا افکار مردم رو خراب نکنید .مردم به موقع خودشون اون تصمیم نهایی رو واسه خادم یاخاون میگیرن.ممنون (941654) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۱:۵۸
:)))))))))))))دقت کن رفیق یعنی همه باید دقت کنیم با اگاهی نظر بدیم این اقای دهقان او نیستند (941839) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۳:۳۶
خدا کنه تصمیم نهائی با اگاهی بیشتری باشه وگرنه در انتخابات همونی پیش میاد که سال 84 پیش اومد!!! ایشون اقای دهقان دیگریست (941850) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۹:۲۵
داداش، این دهقان اون دهقان اخبار ورزشی نیست. یکم اول سوادتو بالاتر ببر، بیا اظهار نظر کن. (941867) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۰۸:۰۷
اقا اسماعیل از طرف مردم حرف نزن مردم دیگر هیچ وقت به احمدی و دار و دسته اش رای نمی دن همین مدت هم دارن تحملش می کنن (942124) (moderator1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۳۵:۰۳
برادر عزیز ایشان دکتر دهقان حقوق دان و نماینده چناران هستند آن دهقان اخبار ورزشی نماینده ایذه است ضمنا احتمالا شما مجرد هستید و نمی دانید که اصلا زندگی امروزه برای مردم زهر مار شده که غصه تلخ شدن کام مردم را می خورید مردم دارند له می شند شما میگید یه نماینده مجلس اعتراض هم نکنه همین شما ها بودید که باعث شدید یه جونورهای این طوری خلق بشند (942437) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۲:۴۸
تنها دولت مقصر نیست.

کسانیکه دولت را در این پند سال دولت را همراهی و حمایت کرده اند بیشتر مقصر هستند. (941655) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۴۱:۵۶
کسایی که بخاطر مصلحت ملت سکوت کردن مقصرند.دیگه جونی برا ملت نمونده...
مصلحتی باقی نمونده... (942208) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۴۰:۲۷
بله بله همون علامه ها و "بقیه ها" که خود محمود میگفت (942571) (moderator22)
 
Norway
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۳:۵۸
آرزوی دیشب شما ، آرزوی شبانه روز 7 ساله من است. (941659) (moderator22)
 
vahid
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۲۴:۱۲
آرزويي كه سه سال و نيم پيش تبديل به نا اميدي و گر يه شد... هنوزم منتظرم تا يه روز خوب بياد...!! (942171) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۰۰:۴۳:۵۷
ما هم مثل شما ولی بنده بعید میدانم دیگه روزای روشنی رو بشه دید با این تاریکی موجود. یعنی میشه کسی بیاد مثل هاشمی مقتدر، مثل رجایی ساده و مردمی، مثل خاتمی مهربان و مهرورز واقعی ؟ آیا دوران عوام فریی و دروغ به سر خواهد آمد؟ (944502) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۴:۰۳
نماینده محترم ؟؟
چرا تهمت میزنی؟
چرادروغ میگی؟ (941660) (moderator22)
 
ایرانی دردمند
Germany
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۹:۰۹
ماست به قدری ترش شده که دیگه خود ماست بند هم اعتراف میکنه!
این گفتگو با مردم بود یا مضجکه مردم؟ توی گفتگو یا مردم اجازه دارند زنگ بزنند و سوال کنند و احمدی نژاد جواب بده یا اینکه لااقل 2 تا کارشناس غیر خودی مواجب نگیر بیاورند که از وی سوال کنه نه اینکه یه مجری رو بیارن و سوالاتو بهش دیکته کنن و اونم بپرسه و مردم رو احمق حساب کنند گو اینکه هیچکدوم از بینندگان در این کشور گل و بلبل زندگی نمی کنند و دردی ندارند! آخه تا کی این همه تحمیق مردم؟ فکر کردید با خفه کردن دهانها همه راضی اند و کشور ما شده مدینه فاضله؟
رهی خیال باطل!

الف تورو خدا نظرمو منتشر کن تا لااقل این آقایان بدانند که مردم حالیشونه و احمق پنداشتن مخاطب دور از منطق و عقلانیته. (942016) (moderator22)
 
ندا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۰:۱۶:۳۲
بله تهمت و دروغ رو بزارید کنار از خدمات شایان خودتون مارو بهره مند فرمایید لطفا (942774) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۴:۵۳
باید از احمدی نژاد پرسید یک حوزه و یک جا را نام ببرد که با سیاستهای غلطش آنجا را تخریب نکرده باشد. (941662) (moderator22)
 
قلندر
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۴:۵۸
اگر همین امروز رفراندومی برگزار و از مردم سوا ل شود آیا پس از گذشت 7 سال از ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد آیا ازدادن رای به احمدی نژاد رضایت دارید یا خیر ؟ به نظر شماپاسخ کدام گزینه است؟1- بلی(+) 2-خیر(-) (941663) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۵:۲۱
ملت ایران پول داده اند، بلیط خریده اند وبه تماشای بازی دولت و مجلس
نشسته اند. دو طرف در مدت بازی فقط مشکلات را به هم پاس میدهند
و هیچ گلی رد وبدل نمی شود. تماشا گران با اعصاب داغون پس از بازی
بیرون میایند ودق دل خود را سر شیشه های ماشینها و صندلی اتوبوسها
خالی میکنند. مقصر همه ناهنجاری ها شماها هستید که بنا حق در جائی
نشسته اید که خیلی از سرتان زیاد است. (941664) (moderator22)
 
Norway
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۵:۲۶
ساختن دشمن فرضی و متهم کردن آن دشمن در مورد کوتاهی های خود محکوم است. این کار از هر طرف که می خواهد باشد. (941665) (moderator22)
 
ugd
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۶:۲۹
متاسفانه دولت ازاعتمادوصداقت مردم درطول اين مدت سوئ استفاده كرده است وتاحمايت مي شود نيز ادامه مي دهد (941667) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۷:۲۲
مجلس و دستگاه قضا به دلیل اینکه از اقدامات تخریبی احمدی نژاد در همه عرصه ها جلوگیری نکردند، از دولت مقصر تر هستند. (941669) (moderator22)
 
سورانه
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۸:۱۳
کدام فضای شیرین ؟شیرین برای چه افرادی؟دلتان خوش است!این اجلاس از مبارک به مرسی ازمرسی به احمدی نزاد رسیده اما بدانید اگر مثل بلاد کفر آزادی بیان و تجمعات بود نه تو نماینده بودی آقای دهقان و نه این رییس جمهور بوی تعفن دروغ و نیرنگ مملکت را بر داشته شما هنوز توی رویا دم از فضای شیرین می زنید؟ کجایند آزادگان؟ کجایند شیران و یلان که روبهان زشت سیرت فرصت عرض اندام کنند؟ (941673) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۹:۱۸
این اجماع جهانی علیه ایران در عرصه های سیاسی و اقتصادی بخاطر شعارها و دیپلماسی غلط احمدی نژاد است. (941676) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۲:۰۲
بلاخره دیشب احمدی نژاد به وجود مشکلات در کشور اعتراف کرد.
چرا این مجری رباتیک صدا و سیما در مورد وعده و وعیدهای او در مورد گرانی و بیکاری و...... از او سوال نکرد؟ (941684) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۴:۲۲
به نم خدا وبا سلام
لطفا يك بار ديگر سخنراني را گوش دهيد... آيا مباحث اقتصادي وجلسات مطرحه كه ازسوي رسانه ها مخدوش مي شود ويا اينكه ايشان گفتند ملت هنوز هست وملت خود طرح ها را رقم مي زند را فراموش كرديد؟ كجا ايشان گفتند مي خواهند سلطنت پوتين-مدودوف را اجرا كنند؟اگر كمي خشم خود از مخالفت هاي نظري سايت وهم پيمانانش كه برخي ازساكتين ومارقين فتنه هستند با احمدي نژاد را كنار بگذاريد وخود با وفاق به مسائل بنگريد درميابيد كه هدف از آرمان هاي دولت ازجمله عدالت -كرامت بارها در قرآن آمده واز مباني اسلام است؟ْآيا اينكه ايشان گفتند اين بيداري دربين بشراست وما بايدعقايد خود كه اسلام ناب محمدي است را به آنها عرضه كنيم خلاف بيداري اسلامي است؟آيامنظور ايشان از همه ملت هاي دنيا ازجمله آمريكا و اصل هدايت بشري
كه مسلمان نيستند اسلامي است؟شما بايد درون حرف را بنگريد كه همه ملت ها را كه دچار بيداري شدند بامباني الهي آشنا كنيم.من مخالف افراط شما وجريان انحرافي ملعون هستم. ما حاميان گفتمان سوم تير هستيم.... (941688) (moderator22)
 
سیدعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۲۷:۳۸
دوست عزیز, اولا قبل از اینکه مطلبی بفرستی حداقل یک بار بخونش تا اینقدر غلط املایی نداشته باشی. درثانی, چون مردم دل خوشی از این دولت ندارند, از گرانی خسته و مستاصل شده اند, از وعده وعیدهای الکی حوصله شان سررفته, نمیتونن برای آینده برنامه ریزی کنند و خیلی مسائل دیگه, بنابراین به صحبتهای آقای احمدی نژاد با دیده شک و تردید نگاه میکنن و در نتیجه اگر ایشان صحبت صحیح و منطقی هم گفته باشه (که حتما هم گفته) اکثر مردم بهش اعتنا نمیکنن و اعتماد ندارن.
بنابراین اینقدر حرص نخور!!!! (941796) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۹:۳۳
از هر 100 حرف احمدی نژاد به زور زیر 10 تاش ممکنه نزدیک به منطق باشه که اون هم برای فریب و ظاهر سازی هست شما زیاد خوشبینی! (942197) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۸:۰۱
دوست عزیز منظور احمدی نژاد از عدالت و کرامت اون چیزی که در قران اومده نیست چون ایشون دایره لغات خودشون رو دارند و معانی کلمات در نظر ایشون یه چیز دیگه هست البته شعار دادن اسون هست و عمل سخت (942194) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۴:۲۹
نماینده محترم فکر میکنم 7 سال طول کشیده که ایشونو شناختین، از نظرمن گناه شما و همکارانتون از ایشون بیشتره، چرا مجلس ایشونو استیضاح نکرد؟؟؟ (941690) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۷:۱۷
بیشتره؟ اصلا اون بنده خدا گناهی نداره!!! اون کلا تو باغ نیست!!!! اینا که تو باغند چرا اصلا اجازه دادن این بیاد (942010) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۱۳:۴۳
اینها هم هر وقت مصلحت خودشان را در خطر می بینند این حرف ها را می زنند حالا اگه احمدی نژاد بیاد ایشون بکنه معاون خودش دیگه میشه بهترین ادم دنیا (942140) (moderator22)
 
Norway
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۴:۳۸
دکتر حتما صلاح ندیدند در مورد گرانی ها و تورم و ارز و ... صحبت کنند ، ولی مطمئن باشید اینطور نخواهد ماند........ (941691) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۴۵:۱۴
واقعا حتما صلاح نبوده...ایشاله 4 سال بعد و بدنبال آن ریاست جمهوری مادام العمر (سلصنت احمدی نژاد) شاید صلاح دونستند (942223) (moderator22)
 
مانلی پاکباز
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۵:۱۰
کدوم فضای شیرین پس از اجلاس؟؟؟ عمو جون تازگی شیر یا ماست یا پنیر خریدی؟ (941692) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۵:۱۳
آقای احمدی نژاد شما که می خواهید مدیریت دنیا را در دست بگیری، چرا تحریف سخنرانی مرسی و بانک ای مون را تقبیح نکردی؟
لطفا بی خیال این مدیریت شو. (941694) (moderator22)
 
يه بنده خدا
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۵:۱۳
به نام او كه عليم است و حكيم .

والا ما هم مثل آقاي دقان آرزو كرديم اي كاش زودتر اين اندك مدت هم تمام شود و نام ايشان و دار و دسته نه چندان عليه السلام ايشان به تاريخ بپيوندند .

جنابشان ديشب گفت توهين به دولت توهين به آراء مردم است . به عنوان يكي از رأي دهندگان و كسي كه تلاش زيادي براي پيروزي ايشان نموديم عرض مي كنيم كه اگر توهين است ، توهين به من و امثال من است و ما از اين بابت نگراني نداريم . به هر حال به اندازة همان يك رأي و تلاشمان براي پيروزي اين خالي بند بزرگ كه حق داريم . نداريم ؟

هر روز آرزو ميكنم كه اي كاش خانه نشيني ايشان چند روز ديگر ادامه پيدا ميكرد و قائله به خير و خوشي تمام ميشد . كه نشد متأسفانه .

به هر حال . مصاحبه باحالي بود . پر از كلي گويي و فرافكني .

والعاقبه اللمتقين (941695) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۵۵:۰۸
خیالی بس باطل
ایشان تا خود سال 92 هم در خانه می نشست آب از آب تکان نمی خورد (942478) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۶:۲۴
آیا «دولت بی صداقت» ! فحش سیاسی نیست؟
آیا بهتر نیست براساس منافع ملی از پاسخ گویی رسانه ای خوداری کنید وبه همان قانونگزاری که وظیفه اصلی شماست بپردازید؟
آقای رئیس جمهور که نامی از شما نبرد ؟ این خود شما ها هسید که با پاسخ رسانه ای مشمول گفته ایشان میشوید .....!! (941697) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۵۶:۰۶
"بی صداقت" فحش نیست ، "صفت" است ، برای اثبات آن هم 70 میلیون نفر حاضرند شهادت دهند (942481) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۸:۲۷
شماها به عنوان مسئولین نظام در طول هفت سال نتونستید از احمدی نژاد پاسخ حتی یه دونه از سوالاتون رو بگیرید!
چطور توقع دارید یه مجری دست بسته بتونه یه شبه جواب هفت سال سوال تلمبار شده رو بگیره؟ (941702) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۶:۵۹
مجری گری شغل خیلی بدیه
جلوی چشمی ولی هیچ قدرت و اراده ای از خودت نداری
در یک دایره جبری اختیار داری ولی اون هم محدود (941913) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۸:۲۹
جناب الف خوب همه سايتها بازي رسانه اي خوردند
الان تمام سايتها و نمايندگان و ... مي خواهند جواب رياست جمهوري را بدهند كه ايشان چنين گفته اند و چنان و اين هدف مهم دولت بود تا يه مدت رسانه ها و مردم و نمايندگان مشغول باشند و به مشكلات كاري نداشته باشند (941703) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۹:۳۲
امیدوارم روزی برسد که بفهمید مردم یا طرفدار اصلاحات هستند یا احمدی نژاد (941705) (moderator22)
 
رضا
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۵۰:۰۶
پیدا کنید پرتغال فروش را

احمدی نژاد: "البته برخی از همکاران من نیز در زمینه التهاب در بازار اشتباه کردند و خود من بارها به آنها تذکر دادم اما آنها هنگامی متوجه شدند که اقتصاد کشور ضربه خورده بود."
احمدی نژاد: "مشکلاتی در عرصه اقتصاد وجود دارد"

عضو هیات رئیسه مجلس: "رئیس جمهور در این گفتگوی تلویزیونی حاضر نشد حقایق کشور مثل گرانی و مشکلات مسکن، ارز، صنعت و کشاورزی را بپذیرد وهیچ راه حل مشخصی نیز ارائه نداد ." (941706) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۱:۵۹:۲۱
فاتحه صدا و سیما خیلی پیشتر خونده شد کمتر کسی الان منبع خبری رسانه ملی است (941720) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۱:۴۱:۴۲
با سلام برادر عزیز چرا فاتحه بلکه خیلی هم تشویق 20 کانال داریم که 5کانال عربی 5کانال
کارتونهای تکراری وبی محتوا 5کانال فیلم وسریال که 20سریال را بیش از 50بار نمایش میدهندو عمو پورنگ و......و....و.....پس چی میخواهی ؟؟؟؟؟؟؟ (943089) (moderator1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۰۶:۱۲
آقای دهقان ما مردم می دانیم شما نماینده های همسو با جبهه قدرت و ثروت کجایتان درد گرفته است ! ولی ما مردم از احمدی نژاد در راستای مقابله با مفاسد تا آخر کارش همراه و توی دهان همه شما نوچه های دسته به دیزی خواهیم زد... (941738) (moderator22)
 
خسته
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۵۸:۴۵
مردمی که شما از آدن دم میزنید نه این نوع ادبیات را قبول دارند و نه نوع تفکر امثال شما را می پذیرند . پس خواهش می کنم خود را " ما مردم" خطاب نکنید و از طرف مردم وکالت نکنید ، مردم ایران وکیل و وصی نمیخواهند !!! مردم یعنی اکثریت جامعه نه اقلیت هم وطن !!! از مثبت و منفی ها به نظرات مردم در این سایت مشخص است اکثریت کیست و اقلیت کیست ؟؟ (942261) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۴۵:۴۴
لطفا از طرف مردم حرف نزن و دچار توهم هم نباش بیشتر مردم با حرف های اقای دهقان موافق هستن شما دلتون رو به اون لیستی که داخل جیب احمدی نژاد هست خوش نکنید چون احتمالا اسم خودش و نزدیکانش هست! که نمی تواند از جیبش خارج کند (942462) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۰۸:۳۳
كدام نظر كارشناسي؟ ديروز وزارتخانه ها را ادغام كرديد . حالا زمزمه از مجلس مي آيد كه اشتباه كرديم . شما فقط كارشناس آزمايش و خطا هستيد ولا غير. بدبخت اوني كه حرفاي شما مجلسيا رو گوش كنه. (941744) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۱:۰۳:۱۲
مجلس وزارت خانه ها را ادغام کرد نه دولت (942823) (moderator1)
 
Norway
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۰۹:۱۱
صداقت فدای مصلحت (941747) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۰۹:۳۴
بعد از 7 سال تازه فهمیدید که" این ادبیات نامناسب و نامتناسب در شان ریاست جمهور و مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران نیست". ؟ خدا توفیق و سلامتی بده به اونی که سال 88 خطاب به آقای احمدی نژاد گفت : " ادب مرد به ز دولت اوست. " (941748) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۱۲:۴۸
ولی 4 سال قبل آرزو می کردید هرچه زودتر شروع شود (941757) (moderator22)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۱۳:۱۵
سلام
چه سایت خوبی
چه انسانهای باشرافت ومودبی
افرین
افرین
انسانهای باعدالت وبدون اینکه عداوتی داشته باشند نظراتشون روبیان کردند
خیلی خوبه
گفت : ازماست که برماست
صدتا ازاین اظهارنظرهاباشه نیازی به دشمن خارجی نیست خودم کارخودمونو تمام می کنیم (941759) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۱۶:۵۸
خدا خاتمی عزیز را خیلی دوست داشت چون بعد ایشان احمدی نژآد رئیس جمهور شدند تا فرقها در نهایت ممکن مشخص شود (941771) (moderator22)
 
خشایار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۵۰:۳۱
خاتمی که شو من بود !!
جلوی خارجی ها سر خم میکرد (941870) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۰۰:۴۸:۰۶
خاتمی رو نمیدونم ولی نتایج کار اقتصادی دولتش از الان خیلی بهتر بود (944504) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۱:۵۱
خاتمی 8 سال عمر مارا به باد داد (941897) (moderator22)
 
سیروس
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۱:۰۱:۳۱
خاتمی یک هنر پیشه بود که نقش رییس جمهور را بازی میکرد (942820) (moderator1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۹:۵۳:۰۴
شاید عمره شما رو به باد داده باشه اما عمره مردم نه از طرف خودتون حرف بزنید (943288) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۴۲:۳۸
یاد دوران خاتمی به خیر محورت شرارت شدیم - کویت میدان نفتی ارش را الدوره خواند وما سکوت کردیم - برای رضایت خاندان علی اف دریای مازندران را خزر کردندو....در نهایت هم درخواست دادند که عضو اتحادیه عرب شویم وزبان فارسی لهجه سی .دوم عربی خوانده شود زبانی که عنصری می گوید
چوآدرمی وپری جفت گردند
پری سخن نگوید جز به لفظ دری (942035) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۰۰:۵۰:۰۳
بدیهاش مال خاتمی بود، خوبیهاش ماله نظام آره؟ (944506) (moderator22)
 
مری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۱۶:۰۹
به کوری چشم اونایی که نمی تونن رای 24 میلیون ایرانی را ببینند.......امیدوارم از غم دق نکنید...جیگرا!!! (942149) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۰۰:۴۹:۳۸
به کوری چشم اوونایی که نمیتونن مشکلات رو تو مملکت ببینن و همش در صدد هستند اونو انکار کنند آقای جیگر (944505) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۱۱:۱۴
چه خو خیال..... مردم اون موقع هم خاتمی رو دوست نداشتن چه برسه به الان .اگه هم بهش رای دادن بخاطر این بود که ناطق روی کار نیاد (942391) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۱:۵۰:۰۸
عجب پس اون 20 میلیون رای خاتمی مال شما بود ؟ (942857) (moderator1)
 
ناشناس
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۱۸:۱۱
"وی با بیان اینکه این ناعادلانه است که رئیس جمهور از رسانه ملی استفاده کند تا پروژه انتخاباتی خود را پیش ببرد...." جدی؟ حالا چون شماهم کم کم احساس خطر میکنید ناعادلانه شد؟ خوبه والا. (941774) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۲۱:۲۶
هزينه صداسيما ازجيب مردم تامين ميشه وبجاي حمايت ازمردم سليقه شخصي اعمال ميكند (941779) (moderator22)
 
alirazavi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۲۲:۴۲
از آقاي حيدري توقع نداشتيم مثل ربات فقط شنونده باشد . به اين كه نميگن مصاحبه؟ متاسفم براي صدا و سيما كه چرا سوالات رو به مجري ديكته مي كنند (941783) (moderator22)
 
متين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۵۹:۱۴
عجيبه که از ايشون بعنوان يک مجري دست نشانده توقع نداشتين !!! مگه بار اولشونه ؟! بار آخرش هم نخواهد بود ! (941889) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۲۹:۵۰
اتفاقا از آقاي حيدري غير از اين انتظار نميره (941989) (moderator22)
 
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۲:۳۶
مثل ترجمه اشون فكر ميكنن حرف خلاف واقع به خورد مردم بدن مردم قبول ميكنن و بدش همه چيز درست ميشه. بابا اينا تعطيلن! (942072) (moderator22)
 
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۶:۰۶
كجاي قرآن و احديث ما گفتن كه به مصلحت بينديشيد و به هم دروغ بگيد. هر مسؤولي بگه كه به مصلحت فلان مساله رو نگفتيم به شعور بقيه توهين كرده. يعني ما حاليمونه و بقيه مردم نفهمن و نبايد بدونن. (942091) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۲:۲۹
اتفاقا حیدری استاد محافظه کاریه. به این امید که روزی یکی یک پستی بهش بده (942184) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۰۹:۲۲
از آقای حیدری چی انتظارداشتی؟ (942288) (moderator22)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۲۸:۴۹
خيلي تعجب كردم كه ترس از دست دادن شغل و ... تا چه حد مي تواند يك انسان را به سكوت تلخ وادارد! آقاي حيدري. با آن همه اطلاعات بالايي كه در حوزهاي مختلف سياسي. اقتصادي. اجتماعي و ... كه حاصل سالها مجري گري در برنامه ويژه خبري 22:30 بود كه البته خيلي برنامه هاي چالشي اش هم در دولت خاتمي انجام شد و انصافا مفيد بود براي كشور . چطور ديشب به اين همه خلاف گويي و قلب واقعيت و فرافكني آقاي احمدي نژاد فقط نگاه كردي و سكوت كرده بودي ؟! البته ديشب يك فرقي با مصاحبه هاي قبليت با رييس جمهور داشتي. اينكه از اون لبخندهاي تلخت هم خبري نبود! (942346) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۲۶:۵۲
نماینده های مجلس کارشون چیه؟ همین جلوگیری از بی قانونی و جلوگیری از این مواردی که اتفاق افتاده. وقتی نماینده ها کاری انجام نمیدند اتفاقا از نظرشون مشکلی وجود نداره. اگه مشکل هست کاری بکنند. وقتی نماینده فقط کارش حرف زدن و میگه دولت این کار ها رو کرد ولی نمیگه این دولت ۷ سال که با همین مجلس کار داره می کنه. اگه اشکال داره وزیر اسیتضاح کنند که نمی کنند. بودجه تصویب نکنند که می کنند. عملا در اشتباهات دولت مجلس هم دست داره. نمیشه این دولت رو مجزا از مجلس دید. در اشکالات دولت مجلس هم دست داره. بیشتر مجلس داره خودش رو سعی می کنه این وسط پاک نشون بده. باید پرسید این دولت چه نفعی داره برای نمایندگان مجلس که با این همه اشکال, مجلس کاری از پیش نبرده؟ (941794) (moderator22)
 
امیر حسین
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۳۱:۵۴
آقایان، شما را به تمام مقدسات قسمتان می دهم که یک بار برای همیشه دست از این به اصطلاح مصلحت اندیشی (بخوانید سیاسی کاری) بر دارید و با مردم صادق باشید. مطمئن باشید در شرایط کنونی و فشار کمر شکنی که اقشار متوسط و پایین جامعه تحمل می کنند، هیچ مصلحتی بالاتر از صداقت نیست.
از روزی بترسید که کاسه صبر مردم از مخفی کردن بی لیاقتی ها زیر واژه تدبیر و مصلحت لبریز شود! (941814) (moderator22)
 
خسته
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۳۲:۰۷
دولت محمود احمدی نژاد تنها دولتی در جهان بود که توانست نظریه نسبیت آلبرت انیشتین بزرگ رو واسه مردم ایران خیلی ملموس ثابت کنه !!!
روزی از آلبرت انیشتین بزرگ پرسیدند که نظریه نسبیت رو خیلی ساده توضیح بده ، انیشتین گفت : شما وقتی دست خود را 10 ثانیه روی آتیش قرار بدی انگار 1 ساعت طول کشیده است و این یعنی نسبیت ...
این 7 سال برای مردمی که از فقر و گرسنگی و بیکاری و تورم دیگر توانی برایشان باقی نمانده انگار 700 سال طول کشیده است ، بنده به نوبه ی خودم از اینکه آقای احمدی نژاد با کمک همراهان دوستانشان !!! توانستند نظریه نسبیت انیشتین را برای مردم ثابت کنند صمیمانه تشکر میکنم .... (941815) (moderator22)
 
هادی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۵۶:۱۹
خدایا فکر می کنم عمرم از حضرت نوح هم بیشتر شده یعنی چند سال گذشته؟ (941884) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۱۵:۳۴
ی جوری میگید انگار ایشان همه ملت را در غل و زنجیر گرفتار کرده بود با شلاق به جان شماها افتاده؛ این حرفهای شما ادم را به این فکر می اندازه یه بار دیگه به کوری چشم دشمناش دوباره به جناه طرفدار احمدی نژاد رای بده. (942530) (moderator22)
 
خسته
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۳:۴۹:۵۹
شما اول برو "قل و زنجیر " گقتن رو یاد بگیر بعد بیا با هم صحبت کنیم ، فقط این رو بگم که از سواد و کمالاتت در سخن گفتن باید هم به احمدی نژاد رای بدی ، اگه یکم مطالعه داشتی و یکم به خودت زحمت میدادی و اقتصاد و تولید چند تا کشور خیلی ضعیفتر از ایران رو مرور میکردی و پیشرفت های چشمگیرشون رو میدیدی الکی طرفداری نمی کردی هم وطن ... شما هم وطن بنده هستی نه "دشمن". دشمن همه ی ما کسانی هستند که این کشور رو با همه ی سرمایه های انسانی و منابع طبیعی به این وضع دچار کرده اند که ما مجبور باشیم یک جنس 10 هزار دلاری رو با 4 برابر قیمت از کشور های همسایه ای که سنگشون رو به سینه میزینیم وارد کنیم ، یعنی عملا دارن کشورهایی که خیلی دوسشون داریم از ما دزدی میکنند !!! بقیه موضوعات رو هم نمیگم چون می ترسم سکته کنی !!! (942976) (moderator1)
 
خسته
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۰:۵۹:۱۷
اوه اوه !!! اینقدر جوابت در سطح پایینی بود که من فقط غلط املایی " غل و زنجیر" که درستش میشه " قل و زنجیر " رو دیدم حواسم نبود به اینکه " جناه " نیست ، " "جناح" درسته !!! 2 تا و نصفی جمله نوشتی 2 تا غلط داشتی !!! شما سعی کن از "جناه" دکتر احمدی نژاد طرفداری کنی مزاحمت نمیشم ، پیشاپیش خسته نباشید میگم .... (943057) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۳۵:۱۱
به امثال اقاي دهقان و...اولا خود كرده را تدبير نيست.ثانيا از اول معلوم بود كه احمدي نژاد بناي ماندن دارد والا رفتار هاي خطرناك كه پس ار رفتن دامنگير وي مي شد انجام نميدادثالثاقطعا احمدي نژاد بهتر ازپوتين مي تواند بماند وحرفه اي تر است زيرا رقباي وي (كه دوستان نا دان ديروزوي هستند)بسيار ساده لوح تر از رقباي پوتين هستند (941824) (moderator22)
 
حسین
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۳۷:۱۸
چرا در این 7 سال سکوت کردید.شما نماینده مردم بودید ؟حالا که معما حل شده فریاد می زنید .ما که از روز اول گفتیم شمایان گوش نکردید حمایت بی جا کردید مملکت را به فلاکت کشانید .هنوز هم شعار می دهید وکلی گویی وگلف گویی می کنید .باشد که عبرت بگیرید . (941828) (moderator22)
 
جاوید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۱:۲۱
طرح پارلمانی بهترین راه برای برای کنترلقدرت درکشور است. حد اقل اگر نخستوزیر داشته باشیم میشه تعادل بر قرار کرد (941836) (moderator22)
 
اصول گرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۵۶:۱۸
چرا در باره اسراییل هیچ چی نگفت؟؟؟ (941883) (moderator22)
 
محمد بیرجند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۰:۲۸
در صورتی که مجلسی مقتدر و اصاره ملت داشته باشیم نه دست نشانده چند نفر تصمیم گیر از بالا.مجلسی که برامده از انتخاباتی شفاف وباحضور تمام سلایق وعقاید باشد.در غیر این صورت حسرت همین دولت را خواهیم خورد.شما فکر می کنید اگر صد نمایند مجلس ششم درمجالس قبلی وفعلی بودند وضع دولت این بود؟ خانه از پای بست ویران است.باید فکری اساسی کرد .وقتی حاضر نمی شوند نظارت بر انتخابات را به گروهی بی طرف واجرارابه به گروهی فراقوه ای بسپارند من وشما به دنبال چه می گردیم .ما شده ایم کارگاه عصاری همیشه بدور خود می گردیم واز این بحث خسته هم نمی شویم (941990) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۴:۲۰
رئیس جمهور یا نخست وزیر یا وزرا چه فرقی باهم دارند ، مجلس می تواند سئوال یا استیضاح کند وقتی مجلس مماشت می کند فرقی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (942083) (moderator22)
 
Latvia
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۴۲:۴۱
تانهادهای مدنی شکل نگیردومردم درکلیه اموردرقالب سازمانهای غیردولتی مشارکت موثروتعیین کننده نداشته باشندتغییرشکل نهادهای قدرت هیچ مشکلی راحل نمی کندبلکه فاصله مردم باحکومت راافزایش میدهد .این -واین هم + (942212) (moderator22)
 
دانشجو
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۱:۲۴
من از طرفداران آق احمدی نژآد نیستم ولی به بخشایی از صحبت هاشون معلوم بد صدای بعضی ها رو در میاره. مثل اون قسمتی که ایشون گفتند کی میگه خرج زیادی برای اجلاس نشده؟!
ب همین دلیل فکر می کنم آقای دهقان از جایی از این صحبت ها بدجور سوختند و دردشون درد مردم و کشور نیست:) (941837) (moderator22)
 
majid r
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۲۱:۵۹
هزینه ایاب و ذهاب سفر های استانی را نگفت چقدر شده؟
اصلا جمع کردن مردم در سفر های استانی به چه معنایی بود؟ (941962) (moderator22)
 
اسي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۴۱:۱۰
شما با اون دانشجويان معروف وزارت علو و دانشگاه آزاد نسبتي ندارين (942030) (moderator22)
 
هادی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۵۴:۱۷
کاملا می شد پیش بینی کرد که دکتر بازم میاد در یک فضای رسانه ای انحصاری بدون رقیب ماست مالی کنه و بره خداکنه زود تر این کابوس ها تموم بشه (941876) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۵۴:۵۷
آنانی که مدام چوب بی بصیرتی بر سر نخبگان این مملکت می کوبیدند حال تحویل بگیرند که واقعا چه کسی بی بصیرت بود. (941880) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۵۶:۰۵
بايد به ان اقايي كه در مناظره گفت با يك پديده عجيبي روبرو هستيم كه به چشم انسا ن نگاه مي كند دروغ احسنت گفت (941882) (moderator22)
 
محسن
Sweden
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۲:۲۰
آرزو بر جوانان عیب نیست! (941898) (moderator22)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۳:۱۳
من هم آرزو دارم این مجلس زود تر تمام شود تا شاهد یک مجلس ملی و مردمی باشیم (941900) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۳:۲۷
جناب الف!! واقها شم و حیا خئب چیزیه!!!
مطمئن هستم که فتنه گر بعدی تو و امثال تو هستین.

البته این بار نه با نظام که با اسلام.
و البته مطمئنا سیلی محکمی از حزب الله خواهی خورد. (941903) (moderator22)
 
غلومی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۳:۴۰
تازه این آقای حیدری (مجری) قول یه برنامه زنده دیگه در آذر ماه رو می گیره خوب برادر عزیز شما همینو که ضبط کردی آذر ماه هم دو باره بذار وضع مملکت که همیشه همینه تو این دولت - گل و بلبل (941904) (moderator22)
 
روشن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۶:۰۸
اگر در زمان هاشمی یکی از وکیل الدوله ها چنین بی احترامی به رییس جمهور میکرد الان خدمت سعید امامی بود..... (941911) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۸:۰۲
جناب آقای دهقان ! شما که اینقدر از آقای حیدری برای مدارا با آقای رییس جمهور در مصاحبه دیشب انتقاد کردید، چرا بعنوان نماینده مجلس آنهم عضو هیات رییسه جرات انتقاد در مجلس ندارید؟؟!! شما که تا دوسال پیش از لیوان آقای احمدی نژاد من باب تبرک و تیمن آب میخوردید حالا چی شده ؟؟!! درسته که سال آخر دولت است و از این دولت دیگر چیزی گیر شما نمی آید ولی بی انصافی هم حدی دارد؟ شما چطور با پشتوانه سیاسی که دارید درگیر مصلحت هستید و نمی توانید اقدامی بکنید آنوقت آقای حیدری بعنوان یک کارمند ساده صدا و سیما چه شق القمری باید بکند ؟؟!! به نظرم اگر جای رییس جمهور بودید بمراتب از ایشان بدتر صحبت ورفتار میکردید موضوع این است که قدرت رییس جمهور را ندارید! (941916) (moderator22)
 
رئیسی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۸:۲۸
سخن احمدی نژاد در حد یک مدیر رده پایین پایین بود و غرور و تعصب و یک دنده ای و تکبر و حسادت از حرفاش یدا بود. خدا میداند کسانی که او را حمایت کردند فقط و فقط به مردم خیانت کردند. دلم میخواست احمدی نزاد بیاد و این کامنت ها رو بخونه و بدونه که دیگه بین طبقات پایین جامعه هم هیچ جایگاهی نداره، سخنی با آقای حیدری: شما با این مصاحبه هایی که با احمدی نژاد داشتی اعتبارتان را در بین مردم کاملا از بین بردید. ترسو ترسو ترسو آبروی نداشته صدا و سیما رو هم بردی ، به خبرنگارها هم توهین کردی (941919) (moderator22)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۰:۴۱
تورا خدا جواب اش را با قانون فوری وفوری بدهید .آن این تفکررا عملی خواهد کرد (941930) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۱:۰۵
خوش به حالتان از سخنان آقای رییس جمهور چیزی متوجه شدید بنده که هیچ چیزی متوجه نشدم و به درک و شعور خودم شک کردم . (941932) (moderator22)
 
مسلمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۱:۴۵
یک سوال از الف مطمئن هستم کهدرج نمیکنید اما می پرسم:
چرا سخنان رهبری در هفته دولت را منتشر نکردید اما سخنان این وکیل فرمایشی را منتشر میکنید؟؟؟
شما که ادعای دین داشتید
خدا نگهدار (941933) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۲:۰۷
سلام
به نظر من مقصر احمدی نژاد نیست مقصر اصلی صدا وسیما هست که با ماست مالی کارهای دولت ،دروغ پروری می کند.در ضمن مجری محترم ،آقای حیدری دیگه بس.چقدر مال دنیا می ارزه؟چقدر پول دنیا ارزش داره؟کافیه ثروت شما را در این 7 سال اعلام بکنند (941937) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۳:۵۳
چرا آرزو؟ به وظیفه خود به عنوان نماینده مجلس عمل کن؟ قدرت که داری (941943) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۸:۵۳
این دولت اومد که دست دلالها را از اقتصاد کوتاه کنه. اما بیشتریت سود را د راین دولت دلالها بردند به نحوی که ارزو میکنند احمدی نژاد رییس جمهور همیشگی ایران بشه.
این است عملکرد اقتصادی این دولت!!!!!!!! (941951) (moderator22)
 
اکبریان
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۹:۵۸
با سلام و تشکر از این همه حساسیت خوانندگان
اولا" حضور رییس جمهور مردمی و با دل و جراتی مثل دکتر احمدی نژاد از الطاف خداوند است که به ما عطا شده
ثانیا" اگر شجاعت و ایستادگی این مرد مظلوم در مقابل زیاده خواهی ها و حرکت به سمت دیکتاتوری شخصی از سوی بعضی آقایان نبود خدا می دانست تا کنون چه به روز مملکت و مردم ایران می آمد
ثالثا" کارهای بزرگ و ایستادگی در برابر اربابان زر و زور کنایه و طعنه شنیدن هم دارد
رابعا" هرکسی جز این بنده مخلص خدا بر این چون شما سیاستمداران بی ..... که ادعای کشورداری و ... می کنید می بود وضع هزاران بار بدتر از حال بود
به جای گفتن و یا نوشتن در مورد این مرد بزرگ با کینه و عداوت به جهت فراهم نکردن خواسته های شخصی شما و یا گروهکی خود اینقدر آب به اسیاب دشمن نریخته و نان این مردم صبور و ساده را به جهت جنگهای نرم درون گروهی در خون نکنید . (941956) (moderator22)
 
علی
Latvia
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۲۷:۴۸
نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد
عزیزان این خیال خامی است که همه دولت ها در سر می پروراندند و چون ابزار تبلیغات انحصاری بوده فکر میکردند تمام مردم با انها هم نظرند به یاری خدا دوران نکبت و کینه ورزی به سر خواهد امد و دولتی ارام، با شخصیت و متین زمام امور را در دست خواهد گرفت (941982) (moderator22)
 
اسي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۶:۵۵
خدايا شكر نمرديم و اين روزا رو هم ديديم
ما كه سه سال پيش همينو ميگفتيم اونموقع جوابمون ب..م بود
خدايا چقد زود جاها عوض شد (942006) (moderator22)
 
َُSana
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۶:۵۵
با سلام و احترام
می خواستم بدانم، این اصلی که به رئیس جمهور این اختیار را می دهد که به سایر قوا تذکر قانون اساسی دهد، کدام اصل است که این همه از آن برداشت ها و تفسیر های متفاوت می شود .
اگر کسی می داند لطفا به ما بگویید.
با تشکر (942007) (moderator22)
 
دایی سعید
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۷:۱۱
ارزوی به جایی است .خدا یاری کند. (942009) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۳۸:۲۱
همه بیاید دعا کنیم تا چند ماهه باقی مانده به خیری وخوشی بگذره با کارهای اینها واعتقاداتی که دارند اسلام عزیز وخوشی مردم را دارند به نابودی می کشند اگر چه نابود کردند!!!!!! (942015) (moderator22)
 
United Kingdom
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۴۰:۳۸
مشايي بايد از فيلتر شوراي نگهبان عبور كنه يا نه! (942027) (moderator22)
 
افشاري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۴۳:۴۴
بابا به چه زبوني بگيم ما جاروكش نميخواهيم تو اگه دوست داري جاروكشي بكني

برو شهر خودتو جارو كن برات كافيه ما خودمون جاروكش داريم از تو هم بهتر مثل اينكه حالا حالا ها ولمون نميكنه بيچاره مون كردي با اين همه دروغ گفتنات (942037) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۰:۵۰:۵۴
فعلا که هاشمی و طرفدارانش را جارو کرده (942806) (moderator1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۴۵:۵۴
به نظرم نسبت به احمدی نژاد خیلی مغرضانه برخورد می شود. اینکه گفته می شود احمدی نژاد هیچ اشکالی را نبذیرفت درست نیست. ایشان در چند مورد ایرادات را وارد دانست. (942045) (moderator22)
 
حسن
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۱:۰۸
دیگه ازکلمه مصلحت حال مردم بهم میخورد چه مصلحتی شما باید وضیفه خودتا انجام بدی فردا روز قیامت جواب خدا را چی میدید شما نمایندگان 30ساله است همش مصلحت (942062) (moderator22)
 
رضاباهوشتر
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۱:۳۰
من در آینده به دولتی رای میدهم که حداقل یه ذره باهوشتر از مردمش باشه (942066) (moderator22)
 
من
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۳:۴۰
با سلام پارسال همین روز یک شلوار و یک پیراهن درجه 1 گرفتم جمعا 34 هزار تومان دیروز یک پیراهن و شلوار با کیفیت پایینتر از پارسال گرفتم 72 هزار تومان جناب آقای احمدی نژاد وجدان داشته باش و این تفاوت قیمتها را ببین . این که یه چیز ساده است در همین سال 91 برای چهارمین بار قیمت لبنیات در شهر ما افزایش پیدا کرده . (942077) (moderator22)
 
حسين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۶:۰۴
آقاي دهقان ما نه از شما دل خوشي داريم و نه از دولت . حرفهاي شما از سر دلسوزي نيست شما به فكر منافع خودتان هستي با وجود احمدي نژاد و دار و دسته اش جا براي شما تنگ مي شود . حالا كه به انتخابات دوره بعدي رياست جمهوري نزديك شده ايم يادتان افتاده كه اين دولت خوب نيست يا اينكه تازه فهميده ايد كه درآمد نفتي دولت بالا بوده و هيچ كاري كه به چشم بيايد انجام نداده؟
اين حرفهاي شما را چند سال پيش افرادي زدند كلي گرفتاري برايشان پيش آمد چون اين سخنان وقتش آن موقع نبود. حالا كه وقتش است شما ميگويي چون نان به نرخ روز هستي. (942090) (moderator1)
 
فری
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۸:۰۸
فرمودین روسیه . میشه بفرمایین که در روسیه آیا احزاب آزاد وجود دارد !؟ آیا روزنامه ها آزاد هستند ؟
در کشورهای اروپایی رادیو تلوزیون و مطبوعات آزاد هست برای همین هم از ساعاتی قبل از انتخابات و همچنین در حین انتخابات مدام آمار برنده بازنده را اعلام میکنند بدون اینکه ترسی از توقیف و زندانی شدن و ... داشته باشند .
مثل فرانسه که تا آخرین لحظه نمیدونستند کدام فرد ریس جمهور میشه . اما متاسفانه دربرخی از کشورها (مثل ... ) همه میدونیم که چه کسی رییس جمهور هست !!!
بودن رادیو تلوزیون مردمی و مطبوعاتی مردمی و منتقد در هر کشوری همانند نان شب واجب است تا اینکه مسئولی خود را مبرا و والاتر از انتقاد و قانون نداند و همه هم احساس دیده شدن توسط دیگران را داشته باشیم تا اینکه در تنهایی اختلاس و رانت و ..... انجام نشود (942096) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۸:۱۹
دل بقیه اصولگرایان برای ما مردم عادی نسوخته همه ما مردم میدونیم که اون کسی که تو مملکت ما قربانی میشه کمتر مقصره و الان مطمنن احمدی نژاد کمتر از بقیه اصولگرایان مقصر است من ان موقع که احمدی نژاد طرفدارانی داشت هم از ایشان بیزار بودم ولی در حرف های دیشبش میتوانستیم حرف های جالبی در مورد کسانی که مالیات نمیدهند هم بشنویم (942098) (moderator1)
 
حمید
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۰۶:۵۹
به خدا ملت دارن له میشن زورم میگیره که احمدی نژاد زیر بار نمیره لج بازه صدا سیما هم که مثل پرچمه هر طرف باد میاد میره (942120) (moderator1)
 
زهرا
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۰۸:۲۲
دیشب شاهد نفاق بدتر از کفر این دولت بودیم
مملکت ما کلا از جانب رییس جمهور شانس نیاورده (942125) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۰۹:۰۲
بشریت قدر احمدی نزاد را نشناخت...هزارسال باید بگذره تا مثلش بیاید (942130) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۱۲:۳۲
اون موقع که مردم علیه این دولت بودن و اصلاح طلب ها میگفتن دولت دروغگو هست و آمار دروغ میده دوستان اصولگرا کدوم ... بودن؟ همین آقای دهقان حالا که دیده احمدی نژاد داره براشون دردسر میشه شروع کرده به زدن این حرفها. ما 7 سال هست دعا میکنیم زودتر دوران اصولگراها تموم بشه راحت بشیم شما تازه دعا میکنی... (942138) (moderator22)
 
امیر
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۱۴:۴۴
و من در این میان تصمیم گرفتم که علی وار زندگی کنم،از همه چیز خود بگذرم،از مرگ نترسم،تا زنده ام آزاد باشم و جز خدا نپرستم و در مقابل هیچ قدرتی تعظیم نکنم و هیچ حقی را فدای مصلحت ننمایم و آزادی و شرف خور را به زندگی نفروشم
زیباترین سروده هستی (شهید دکتر مصطفی چمران) (942141) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۱۶:۰۴
ما هم آرزو کرديم این دولت بی صداقت هرچه زودتر تمام شود. (942148) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۲۰:۳۴
"من وقتی صحبت رئیس جمهور را شنیدیم آرزو کردم این دولت هر چه زودتر تمام شود و دولتی سر کار بیاید که صادق باشد و حقایق را کتمان نکند. "
آقاي نماينده ما چهار سال پيش اين رو فرياد ميزديم (942162) (moderator22)
 
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۲۱:۰۴
باسلام
باتشكر از نقطه نظرات دوستان
چه خوبه انتقادها و نظراتمون منصفانه باشه.
يه لحظه مكث...............آقاي احمدي نژاد رو با ديگر رؤوساي جمهور مقايسه كنيد. او واقعا" پركار،شجاع و مردميه. حيف كه اذيتش ميكنند......
حداقل از قبلي ها بهتره
ممنونم
ياعلي......................................... (942163) (moderator22)
 
پدر بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۲۳:۰۸
خوشحالم كه ديشب مصابحه را نديدم ...يك سوال از مجلسيان عزيز چرا يكي از شما از دولت سوال نميكند اين همه پوا نفت را كجا خرج كرده ..كه براي يك لنگ مرغ بايد 5 ساعت در صف باشيم...چرا بايد جوان من از بيكاري افسرده گي بگيرد و در خانه بستري باشد؟؟؟؟و پسر ريس جمهور با عروسش خارج از عرف به دانشگاه برود و به مكه مشرف شود...راستي اقاي دهقان اين گونه حرف ميزند از ايتن حرفايي كه من گفتام هم بلد است بزند/؟/و آيا شما حرف هاي منو منتشر ميكنيد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! (942170) (moderator22)
 
یکی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۱:۲۷
لعنت به الف (942182) (moderator22)
 
جانباز
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۲:۵۵
خدا را به حق خون تمام شهدا قسم میدهم که امسال سال اخر همه تان باشد ، رییس جمهور ِ، نمایندگان بدبخت و بی اختیار مجلس و تمام کسانی که باعث روی کار آمدن این موجود بی خاصیت و کذاب شدند. (942185) (moderator22)
 
بداند نداند
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۳:۵۴
آنکس که بداند و بداند که بداند اسب خرد از گنبد گردون بجهاند
آنکس که بداند و نداند که بداند بیدارش نمایید که بس خفته نماند
آنکس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خویش به منزل برساند
آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند

درکشورما وضع چنین است بدانید:

آنکس که بداند و بداند که بداند باید برود غاز به کنجی بچراند
آنکس که بداند و نداند که بداند بهتر برود خویش به گوری بتپاند
آنکس که نداند و بداند که نداند با پارتی وبا پول خر خویش براند
آنکس که نداند و نداند که نداند برپست ریاست ابدالدهر بماند (942187) (moderator22)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۴:۳۱
با سلام مصاحبه دیشب نشان از ان داشت که شیرازه اقتصادی ومدیریت شرکت در حالت مضطراست ودولت در یک حالت استیصال فقط نظاره گر می باشد هر چند که بنظر می رسد این وضعیت چندان هم به ضرر بعضی ها می تواند بعنوان تامین منابع مالی اتی بعداز دولت مد نظر قرار گیرد /خداوکیلی اقای ریس جمهور ما از طلا شدن پشیمان شدیم مرحمتی نمایید ما رامس کنید . دولت همان شاخص هایی که از دولت قلبی تحویل گرفته تحویل دهد !! مقام اولی منطقه درسند 20 ساله چشم اندازکه مدعی هستی الان به برخی از انها رسیده ایم پیش کش (942188) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۷:۲۰
راننده تاکسی رو می بینم که جلوی پلیس وایستاده و کم مانده زانو بزنه میگه به خدا من تا عصر مبلغ همین جریمه رو کار نکردم . هی التماس از راننده تاکسی و آقای پلیس : نه شما قانون مملکت زیر پا گذاشتید قانون قانونه واسه همه یکسان .
آقای دهقان واقعاً قانون واسه همه یکسانه یا بقول آقای بازرس مصلحت در این در مقابل این همه قانون شکنی دولت سکوت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (942191) (moderator22)
 
خواب رفته
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۴۰:۰۳
یعنی فکر می کنید اونایی که به ایشون رای دادن از شنیدن حرفای دیشب نارحت شدند و پشیمون ؟!
فکر نکنم!! (942198) (moderator22)
 
امید
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۴۸:۴۲
خلایق هرچه لایق .
خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر اینکه آن قوم خود تغییر کنند . تا ما این ما هستیم این رشته دولت سر دراز خواهد داشت
و خلایق هرچه لایق (942226) (moderator22)
 
عماد
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۵۰:۰۷
بعضی ها چه با مهارت توانستند حسابشان را از احمدی نژاد جدا کنند.( و یا اینطور بنمایانند).سیاستمدار ماهر کسی است که به موقع ریل عوض کند و همیشه روی خط باز براند.
ما هم که داریم تماشا میکنیم! (942229) (moderator22)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۴:۵۸:۴۳
لیاقت این مردم همین مجلس و دولته .ان الله لایغیر بقوم......... (942260) (moderator22)
 
نویسی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۰۱:۱۸
سلام. خیلی بی انصافید.آیا یادتان رفته که جناب احمدی نژاد در 4 سال اول ریاست جمهوریش بارها چندین بار به خطاهایی که دولتش مرتکب شده اعتراف و عذرخواهی کرد؟ (942265) (moderator22)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۰۷:۵۵
ببخشید همین توکلی بنود میگفت باید نرخ سود باید اضافه بشه تا دلار پایین بیاد بود یا نه کو کجا اومد پایین همین مجلس و روزنامه ها و همین سایتالف نبود میگفتد که باید نرخ سود بالا بره و.... کو پس ؟!؟!!
چرا الان جواب نمیدن و با سانسو ر... میخوان خراب کاری خودشون رو کردن این و اون بندازن
؟؟!! (942282) (moderator22)
 
دقت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۰۸:۳۰
متن را کامل تا آخر مطالعه فرمایید به شاه کلیدهایی خواهید رسید :
مجری مزد بگیر و حقیر خط و مسیر صحبت احمدی نژاد و نگفته های احمدی نژاد را به او تذکر می داد
دلایلش زیاده که عبارتند از موارد ذیل :
1 - اصرار روی اجرای فاز دوم هدفمندی در همین امسال
2- اصرار روی دلایل سکوت و بیان یکی از آنها
3- عنوان دلار 3000 تومانی
4- عنوان مدت زمان پایان دوره و تاکید روی آن
5 - تایید ها و حرفهایی که در جهت تصدیق صحبتهای احمدی نژاد میگفت را یکبار دیگر بررسی نمایید .
6 - دو بار بیان اینکه احمدی نژادکارش از ساعت 5 صبح و رفتن به سیرجان با آن شوق و ذوق
7 - اصرار بر سئوال در مورد نظارت بر شورای نگهبان
8 - اصرار بر سئوال در مورد بیداری انسانی
9 - تغییر مدیریت نظام ایران با هدف چه افکار پلیدی اینهمه مقدمه چینی را در پی داشت ؟
.................
همه وهمه نشانگر این هست که مجری نه فقط ربات و نظاره گر بوده بلکه او جهت می داده تا بیشترین بهره از زمان را احمدی نژاد از مصاحبه ببرد .
حیدری فردی بود که در جهت منافع جریان انحرافی سنگ تمام گذاشت .
والسلام (942285) (moderator22)
 
هادی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۱۰:۵۳
...... به دلیل مصلحت فعلی کشور است، ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

34سال است که می گویید به خاطر مصلحت فعلی کشور!!!

مصلحت کشور نه ، بلکه مصلحت خودتان ...

به همان میزان که احمدی نژاد بی کفایت است مجلسیان هم بی کفایت هستند که مدام دم از مصلحت می زنند. به قول امام علی ع:

هیچ مصلحتی بالاتر از حقیقت نیست. (942294) (moderator22)
 
raza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۱۹:۴۴
با اون قسمی که احمدی نژاد خورد یقین پیدا کردیم که ایشان به خدا هم اعتقاد ندارد آیا 3000هزار میلیارد دروغ بود مگر دزد ها از درون همین دولت نبودند !! پس چرا ایشان قسم می خورد و می گوید دولت من پاکترین دولت است !! آیا رحیمی دزدی نکرده پس چرا سخنگوی قوه قضایئه در رسانه ملی اعلام کرد رحیمی متهم است !!! آیا مرتضوی تخلف نکرده اگر محکوم نشده چطور حضرت آیت الله لاریجانی اعلام می کند برایش درخواست اعمال ماده نوزده را کرده اند بنظر شما احمدی نژاد به خدا و قیامت ایمان و اعتقاد دارد ؟؟ (942322) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۲۲:۲۹
شخصیت آقای احمدی نژاد ترکیبی از اصولگرایی و عوامگرایی بوده و هست که به تدریج با پیر تر شدن دولت و به جهت افزایش اقبال مردمی، عامل دوم تقویت و عامل اول کمرنگ تر شده است.
جمله ای که در کتاب آینده آزادی به نقل از لرد کرامر در نقد ذهن شرقی آمده است جالب توجه است:
"عدم دقت به راحتی به دروغ و فریب استحاله می یابد". این جمله به طور حیرت انگیزی در سخنان آقای احمدی نژاد صادق است. (942332) (moderator22)
 
ببم جان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۲۸:۴۴
ببم جان
شما نگران چه هستی .
نگران خودت ،مردم، دولت بعدی
اینکه شما نگرانی برای من ثبوت این مطلب را می رساند که پس می شود تحت اقداماتی در انتخاب رئیس جمهور ونمایندگان دست داشت
رای من ومردم معنایی ندارد.
در نظامی که احزاب معنایی ندارد انتظاری هم نیست شما دعوای قدرت خود را بکنید. (942345) (moderator22)
 
دانشچو
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۰۴:۲۴
مثل اینکه آقای دهقان تازه به این نتیجه رسیده که دولت صادقی بر نظام مقدس جمهوری اسلامی حکومت می کنه...!!!
من به عنوان یک ایرانی و یکی از همین مردم که به امام و رهبر عزیزم و انقلاب اسلامی پای بند هستم ، از این نماینده و دیگر نماینده های مجلس شورای اسلامی که در دوران ریاست جمهوری نهم و دهم ، چشم و گوش خود را بر اقدامات دولت بستند و خود را مدیون ملت کردند و مصداق آیه کریمه "ویل للمطففین..." شدند ، تشکر می کنم.
جناب آقای دهقان...
مگر این دولت در انتخابات سال 88 از صدا و سیمای نظام که به ناحق رسانه ی ملی گفته می شود ، برای تبلیغات استفاده نکرد...؟!
مگر در آن موقع جبهه اصولگرا از دولت حمایت نکرد...؟!
خوب الان نیز حق دارد از رسانه ملی برای انتخابات آینده ریاست جمهوری استفاده کند...
اگر تمام کارهای آقای مهندس موسوی اشتباه بود ، ولی به نظر من صحبتش در مورد صادق نبودن دولت با ملت درست بود.
به هر حال این مملکت متعلق به امام زمان عج است و رهبر مقتدری دارد و دوباره می توانیم با رفتن این دولت و آمدن دولت جدید که اعضای آن خادم نظام باشند ، پرچم ایران و اسلام عزیز را بر بلندای جهان برافراشته کنیم
با تشکر از سایت الف (942371) (moderator22)
 
مهدي
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۱۹:۵۲
با سلام.اسفندماه امسال انتخابات رياست جمهوري مي باشد و به احتمال زياد اقاي مشايي در اين انتخابات خواهد بود. (942411) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۲۴:۰۵
خوب شد که خودم مصاحبه رو ديدم وگرنه الان اين سياهنمايي دهقان رو باور مي کردم .
به نظرم تو اين 8 سال ديشب يکي از بهترين مصاحبه هاي احمدي نژاد بود

در ضمن من هيچ برداشت انتخاباتي از حرفهاي ايشون نداشتم و مطمئنم اين شما سياسيون هستيد که همه چيز را سياه و سفيد مي بينيد وگرنه انتخاباتي که همه اصولگرا باشن به چه کاري مياد؟؟؟؟ (942418) (moderator22)
 
امیر حسین
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۲۴:۱۷
عاقبت از مجلس بی عرضه یک با عرضه پیدا شد (942419) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۳۶:۳۴
همین مصلحت اندیشی ها رو کردین که مجلس را آدم حساب نمی کند و به هیچ کس پاسخگو نیست اگه استیضاحش کرده بودین الان اینجور حرف نمیزد و شورای نگهبان و ... را هیچ حساب کنند گفتند من تصمیم میگیرم نه هیچ کس دیگه یعنی مجلس و... هیچ کاره اند و اصلا عددی نیستند من هر قانونی دوست داشته باشم اجرا می کنم به کسی هم ربط نداره من می فههمم این قانون درست هست یا نه شما هم خوش باشین قانون بدین من صلاح دونستم انجام میدم ندیدم نه و شماها هیچ کاره اید (942439) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۴۷:۱۴
والا ما هم بعد از انتخابات گفتیم ولی مسئولین همه از ایشون حمایت کردند (942722) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۶:۵۷:۵۵
کسانی که این شخص ناکارآمدرااول تائیدکردندمقصران واقعی اند.وقتی آزادی نباشدهمین است. (942485) (moderator22)
 
هما
Russian Federation
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۰۵:۵۵
کارهایی که افرادی بنام اصول گرا در این مدت 7 سال انجام دادند، باعث شد تمام مسئولان قبلی ایران از زمان پیدایش ایران، با دعای خیر مردم عاقبت بخیر بشوند.... (942507) (moderator22)
 
یک رزمنده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۳۱:۴۰
شعار این دولت عدالت بود ولی بدترین بی عدالتی در این دولت اتفاق افتاد.
ببینید فقر و فحشا و بیکاری به کجا رسیده است . مردم تا کی باید تاوان سیاسی کاری آقایان را بدهند. آفای مسئول که کل دنیا را علیه ایران به خط کرده ای و اهمیتی به روابط بین الملل نمی دی تفاص بی تدبیری و تحریم حضرتعالی را باید مردم پابرهنه بدهند. تورم و فشار اقتصادی که برای حضرات معنی ندارد.
خزانه بیت المال به سلامت
اگر عذرخواهی بلد نیستید که نیستید در پیشگاه خداوند طلب عفو کنید و گرنه آه مردم بدبخت گریبان شما و زن و فرزندتان را خواهد گرفت . (942560) (moderator22)
 
raza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۰:۳۱:۳۶
مگر ایشان اصلا به خدا ایمان و اعتقاد دارد !!؟؟ مگر ندیدی دیشب قسم خورد دولتش پاک است لابد او دزدی و اختلاس را خلاف نمی داند دولت را خط قرمز می داند پسرش شهریه 20 میلونی دانشگاه را می دهد رحیمی متهم پرونده فاطمی است و ........ (942788) (moderator1)
 
سرباز
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۷:۵۰:۰۱
ما هم آرزو داريم مديران بي.....مثل شما دوره نمايندگيش زودتر تمام شود كه از اين اظهارات واز اين آرزوها نداشته باشيم تا مملكت بسوي پيشرفت قدم بردارد اين آرزو براي خودت نه شخص رييس جمهور عزيز (942586) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۰۲:۰۴
اگه کسی تونست تفاوتی در حرفهای 7 ساله ی احمدی نژاد پیدا کنه جایزه داره.
مردم تو شش ماه سرمایشون نصف شده این اقا داره میگه گرونی رو کنترل کردیم.
یا وزیر مسکن چند شب پیش میگفت امسال رشد تورم قیمت مسکن و اجاره رو گرفتیم. این حرفها جز توهین به شعور مردم چیز دیگری نیست.
اقای احمدی نژاد بدان که در هیچ دولتی به اندازه دولت شما دلالان سود نکردند و نبض اقتصاد را در دست نداشتند.
این دولت دولت حامی دلالان بود نه حامی محرومان.
این یک اصل تاریخی است که دولتی که چشم خود را بر روی واقعیت ببندد محکوم به فنا خواهد بود.
محرومان روز به روز محرومتر می شوند. (942599) (moderator1)
 
نبي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۰۶:۵۷
اقاي ريس جمهور فكر ميكند مردم بچه اند كه بشود با انها بازي كرد با شوي ديشب به شعور مردم توهين شد (942606) (moderator1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۰۸:۰۴
این دولت بی صداقت ؟! لا اقل چند موردش را می گفتید ! (942609) (moderator1)
 
سیدمهدی موسوی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۱۵:۳۱
این مجلس مثل پهن زیر پای درخت این دولت بود که امروز این ثمرات دولتی در اختیاز نظام قرار گرفته!!!
ما از سال 84 می دانستیم این دولت مثل استخوان در گلوی نظام خواهد شد شما نمایندگان در خواب خرگوشی تشریف داشتید. (942622) (moderator1)
 
فرزاد
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۲۳:۴۹
قیمت دلار قبل از صحبت جناب رییس جمهور 2170
قیمت دلار بعد از صحبت جناب رییس جمهور 2225
پیدا کنید پرتغال فروش را !!! (942631) (moderator1)
 
مرتضی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۸:۳۸:۰۴
حالا اینقدرحرص نخورید، بزارید رحیمی رئیس جمهور بشه ،بعد می گین خدا پدر احمدی نژاد رو بیامورزه، تو را به خدا برگرد. (942647) (moderator1)
 
توحید
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۰۹:۰۹
شایدم رای آورد مدودف احمدی نژاد ... (942676) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۴۰:۲۸
من نظری در باره اظهارات آقای احمدی نژاد ندارم چون در زمان سخنرانی ایشان
داشتم کتاب داستان راستان شهید مطهری را می خواندم چون از قبل می دانستم سئولات از پیش طراحی شده و کسل کننده مجری برنامه و پاسخ های سربالای آقای احمدی نژاد جز حرص خوردن و افزایش فشار خون بدر کاری دیگر نمی خورند
اما یک پیشنهاد برای الف عزیز دارم که این روزها تنها روزنه اظها ر عقیده است وآن اینکه یک نظر سنجی بگذارند بین کاربران و فقط بپرسند " آیا شما مصاحبه آقای احمدی نژاد را دیده اید یا خیر ؟ " (942714) (moderator1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۴۶:۱۶
دکتر احمدی نژاد گفتند: رئیس جمهور تنه کسی است که با رأی اکثریت ملت انتخاب میشه. دو بار روی این بیان تأکید کرد. این حرف بو داره !!!! (942719) (moderator1)
 
مجی
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۹:۵۴:۵۴
بنده خدا آقای دهقان پس از 7 سال از خواب بیدار شده (942744) (moderator1)
 
ایران
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۲:۱۳:۴۲
دولت احمدی نژاد دولت آزمون و خطا
بعد از 8 سال آقا ملت رو گیر آورده و میگه باید درست بشه....
جالبه (943446) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۰:۲۶:۲۹
آقای نماینده لازم نیست شما بجای مردم حرف بزنی! مردم کارشون رو بلدن! حرفهای شما هم از ترس و وحشته. (942782) (moderator1)
 
raza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۰:۲۷:۴۷
درود بر آقای دهقان ولی چه فایده وقتی ریئس جمهور یک مملکت اسلامی در رسانه ملی به خدای بزرگ قسم دروغ می خورد چه فایده !! آیا این دولت با همه این مشکلات پاک است ؟ آیا رحیمی اختلاس نکرده است ؟ آیا مرتضوی پرونده محکومیت ندارد ؟ آیا 3000 هزار میلیارد دروغ بود و آیا محاکمات انجام شده فرمایشی بود ؟؟ و آیا بقایی و مشایی و.... پس چرا احمدی نژاد قسم دروغ می خورد ؟؟ متاسفم برای مملکتی که اسم اسلام را با خود یدک می کشد به ایشان بفرمایید خلاف پیش کش دولت عدالت محور لااقل به نام خدا دروغ نگوید و قسم نخورد (942783) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۱:۲۸:۱۰
مصلحت فعلی کشور! دیگر از شنیدن این جمله حالت تهوع میگیرم (942840) (moderator1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۱:۲۸:۳۲
نتایج دانشگاه آزاد بعد از ریاست جدید بعد از دانشگاه های دولتی اعلام می شود. این رفتار مردمی و عین عدالت است یا خیر؟ (942842) (moderator1)
 
محمود49
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۱:۵۱:۰۰
آقای دهقان ازشماست که برماست!!!!!!!!!! (942859) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۲:۰۴:۵۲
دولتها قبلی که یا بی بصیرت بودن یا فتنه گر و این دولت هم انحرافی موندم دولت بعدی چی می خواهد باشد (942867) (moderator1)
 
مصطفی
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۲:۲۷:۰۰
این دهقان کل رایش 45 هزار تاس نباید به نماینده‌ی 25 میلیون نفر اینجوری حرف بزنه. باید حد خودش رو بدونه! (942885) (moderator1)
 
دایی سعید
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۲۳:۵۸:۲۳
ایا تضمینی هست که دولت بعدی کارکردی بهتر از احمدی نژاد داشته باشد.... (942992) (moderator1)
 
قاف
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۰:۰۱:۱۳
سختگیریهای پیش رو در معرفی نامزدهای ریاست جمهوری وعدم تنوع نامزدها خود گواه این است که نباید منتظر تغییرات سازنده باشیم... (942995) (moderator1)
 
کاش
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۰:۴۰:۱۸
آقا کاش ایشون جای پوتین بودن و مدودفی داشتن!!! اینم شد مقایسه؟؟؟؟؟؟؟؟ (943038) (moderator1)
 
سیدرضا
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۰:۴۷:۲۷
از خوانندگان می خواهم ابتدا 5 دقیقه آخر مصاحبه را گوش دهند یا بخوانند بعد وجداناً و خدایی قضاوت کنند.

من طرفدار رئیس جمهور نیستم ولی منظور رئیس جمهور این نبود که آقای دهقانی اینقدر شلوغ کردند.

منظور آقای احمدی نژاد تداوم نظر ملت و خواست ملت بود. هیچ نگفت که ما نمی رویم.
در همه احوال خدا را در نظر داشته باشیم. (943045) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۲:۰۳:۳۸
تعجب کردم وقتی دیدم آقایی که به زور تونسته رای تعدادی از مردم تهران رو کسب کنه چنین حرفهایی رو علیه رییسجمهوری با رای 25000000 زده. (943097) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۰۰:۴۶:۱۸
شازده، نماینده تهران نیست. یه بار دیگه متن رو درست بخون بعدش اظهار نظر کن (943959) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۲:۱۰:۲۵
آقای نماینده محترم حالا زود بود بشناسید حالا صبر می کردی تا این یک سال هم میگذشت بعد می امدی میگفتی این حرفا رو . با این همه درایت و هوش معلوم نیست چه بلایی سر مردم شهرو دیار شما میاد (943101) (moderator1)
 
Czech Republic
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۲:۵۷:۵۹
دولت ادامه می دهد به فضل خدا و برای عدالت (943123) (moderator1)
 
New Zealand
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۶:۳۰:۲۹
فکر میکنید حالا اگر رحیم مشائی یا رحیمی یا یکی مثل اینها برای ریاست جمهوری ثبت نام کنه شورای نگهبان قبولشون میکنه؟ جناب آقای دهقان شخصی رو که حتی بهش اجازه ندادن معاون رئیس جمهور بشه به نظرتون اجازه میدن که رئیس جمهور بشه؟ (943149) (moderator1)
 
معترض
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۷:۳۸:۴۸
هر چی می کشیم از این مصلحت اندیشی است
می گیم چرا با دولت برخورد نمی شود می گویند مصلحت نیست
می گیم چرا با فلان فساد مالی یا فرهنگی برخورد نمی شود می گویند مصلحت نیست

دیگه قراره چه بلایی سر مملکت بیاد تا مصلحت بشه؟!! (943166) (moderator1)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۸:۱۳:۴۵
ماشااله به این نماینده تازه این مسئله را کشف کرده
مدیریت جهانی پدر مردم دنیا رادرآورده ومدیریت این آقایان پدر مردم ایران را..
هرچه تا به حال وعده داده پوچ بوده ونماینده ها هم چشمشان را به روی حقیقت بسته اند اون دنیا اگر اعتقاد دارید چه می خواهید بکنید (943185) (moderator16)
 
صراط
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۸:۳۰:۳۶
اذا وقعت الواقعه.خداوند قاضي عادل معاد است و در روز حساب اعمال تك تك ما را بدون هيچ كم و كاستي به ما نشان خواهد داد.هموطنان عزيز با توجه به شرايط كشور مشخصا بهتر است برادر عزيز آقاي احمدي نژاد كمي منصفانه با واقعيات برخورد كرده و اظهار نظر كنند.بعد از هفت سال رياست جمهوري و ادعاي عدالت توسط اين عزيز مشكلات بر مردم چيره شده و مردم روز به روز زير بار تورم له مي شوند . وضعيت معيشتي كارگران روز به روز بدتر شده و مديران جايگاه خود را جولانگاه ظلم و ستم به مردم كرده اند.بردار عزيز آقاي احمدي نژاد ادعاي شما در مورد پاكترين دولت بر ساس كدام منطق و سليقه است؟شما خود را با كدام دولت مقايسه كرده و نام پاكترين دولت را بر دولت خود مي گذاريد؟چرا شايسته سالاري در دولت شما ديده نمي شود؟اگر به روز قيامت ايمان داريد لطفا از مردم رنج ديده عذرخواهي كنيد.اميدوارم شما و تمامي دولتمردانتان در اين آخرين سال رياست جمهوري يك قدم جهت رفاه حال مردم رنجديده برداريد . خدواند سايه مقام معظم رهبري را از سر اين ملت كم نكند . (943199) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۰۰:۴۳:۵۸
بهت منفی دادم تا انقدر برادر عزیز، برادر عزیز نکنی!!!!
بازم اگه می تونستم منفی می دادم که دیگه تو یکی از طرف ملت آرزوی بی خود نکنی (943957) (moderator22)
 
حميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۸:۴۳:۰۵
سلام وقتي مجلس در راس امور نباشد و دولت هيچ ترسي از مجلس و استيضاح نداشته باشد بايد چنين سخناني در رسانه ملي بزند البته صدا و سيما غلام حلقه به گوش دولت كنوني هستند بنده خدا خاتمي و رفسنجاني صادقانه كار كردند و نتوانستد از اين موقعيت ها استفاده كنند خدا به داد مردم برسد با اين گراني ها دلار 2250 كه قراره به 2500 و 3000 برسد . (943206) (moderator16)
 
ali
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۰۸:۴۵:۴۸
از انقلاب تا به الان بدترين و درغگو ترين صدا و سيما را داشته ايم كه با سانسور خبر هاي فقر و فحشا را در جامعه انكار مي كنند و مردم را احمق فرض كرده و از صبخ تا شب دروغ به خورد ما مي دهند. (943210) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۲:۰۸:۲۰
میبینم که محمودخان بدجوری رفته روی اعصاب انتخاباتی اقایان! (943436) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۲:۰۹:۵۷
آقای دهقان ایا وظیفه نماینده مجلس انتقاد کردن است؟

این دولت هر تخلفی که کرده ، هر مشکلی که ایجاد کرده ، با همکاری و هماهنگی شما نماینده گان محترم مجلس بوده است و اگر مجرم هم باشد شما نمایندگان محترم شریک جرم آنها هستید. (943439) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۲:۱۰:۵۶
پس بالاخره جنگ انتخاباتی به درون اردوگاه اصولگرایان رسید! (943442) (moderator16)
 
masoud
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۲:۱۷:۰۲
(هر قومی را اجلی است معین،که چون فرا رسد لحظه ای تقدم و تاخیر نخاهد کرد.)

سوره الاعراف آیه 34

این آیه شامل این دولت هم میشه...البته اگه مصلحت الف بگذاره که آیه قرآن (کلام خدا) رو که برای سند انتخاب کردم پخش بشه!!! (943449) (moderator16)
 
علي
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۲:۳۸:۲۹
اگر مدودوف احمدي نژاد در نزد افكار عمومي جايگاهي ندارد شما چرا از اينكه به قول خوذتان احمدي نژاد در كل مصاحبه بر اين مبنا صحبت كرده آتشي شده ايد. (943473) (moderator22)
 
فضالله عالی پور
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۲:۵۴:۵۳
سلام عزیزان دل . همه نظرات را خوندم . بعضی از شما عزیزان خیلی بی انصافی کردین آدم وقتی می خواد نظری بده باید عقل ومنطق و عقیده اش کنار هم بداره بعد مطلبی بنویسه همه ما باید برای یک انتخاب یک رییس حمهور کار آمد و ولایتی باید فرهنگ سازی کنیم . و نباید به رای مردم بی احترامی و توهین کنیم و امروزه توهین به احمدی نزاد توهین به اراده مردم است دقت کنیم خودمان را به خاطر چند نفر تفرقه انداز که تابع باد هستند به جاه گناه و هلاکت نیندازیم ..... (943493) (moderator22)
 
یه شهروند
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۳:۰۶:۳۷
مرگ بر شما ، شما الفی ها منافق هستید که وارد جهنم میشد
کامنت های که برعلیه دولت باشه 3 تا 4 تا بالاه میره ونظرهای که درحمایت از دولت بشه یه دو نه بالا میره
منطق شما منطق دروغ و نفاقه آقای توکلی ننگ برشما مثلا شما حزب اللهی هستید ابروی اسلام رو با این کارهاتون بردید (943504) (moderator22)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۳:۱۸:۱۴
اصلا هم اینطور نیست اگر کسی رو که احمدی نژاد معرفی کنه صلاحیتهای لازم رو داشته باشه حتما هم بهش رای می دیم. (943523) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۳:۲۹:۱۸
نمایندگان مجلس حریف احمدی نژاد نیستند و الکی فقط حرف میزنن . یکی از دلایلش این است که خود نمایندگان نیز کارنامه خوبی ندارند و برای مسکوت ماندن کارهایی که کردند فقط در حد حرف انتقاد میکنند وگرنه احمدی نژاد پرونده های انها را رسانه ای میکند . (943532) (moderator22)
 
میلاد
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۳:۳۴:۴۹
الف ؛ 179 نظر غیرقابل انتشار !!! این یعنی چی ؟؟!!!!!!!! (943541) (moderator22)
 
شهروند
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۳:۴۷:۳۶
سلام
خواهش می کنم یک دقیقه فقط به این فکر کنید که آیا این دولت توانسته است مشکلات شما را کمتر کند؟
به این حرف هایی که کسانی که در راس قرار دارند چه در دولت چه در مجلس می زنند چندان نمی شود اعتماد کرد؟ زیرا از این ها اول مصلخت خودشان را در نظر می گیرند و نه مردم.یعنی در ابتدا یا به دنبال قدرت هستند یه حفظ آن.بنابر این گاهی مجبور میشوند حرف اهی غیر واقع بزنند
اما آنچه من میبینم این است که این دولت در امور اقتصادی مردم مشکلات زیادی ایجاد کرده است.
اما از توهین وتهمت هیچ سودی عاید ما نمی شود (943555) (moderator22)
 
Germany
۱۳۹۱-۰۶-۱۶ ۱۷:۳۲:۲۵
.........این مطلب طنزه یا واقعیت کدوم کار مثل اینکه به شما رسیده که از مشکلات مردم خبر نداری وضع اقتصادی مردم در زمان خاتمی خیلی خیلی بهتر از الان بو د حتی این بی حجابی و مشکلات فرهنگی هم در زمان خاتمی با همه انتقاداتی که در عرصه فرهنگی به ایشان میشد خیلی بهتر بود......
متن فوق کامنت یکی از هموطنان ماست. بزرگوار در زمان آقای خاتمی هم کشورهای اروپائی وامریکا واقتصادشون درخشان بود وصحبت از پاشیده شدن اروپا وورشکستگی بانک های جهانی نبود یا اینکه فکر میکنید عدم مدیریت آقای احمدی نژاد اقتصاد دنیا را به هم ریخت چرا ما فقط سعی میکنیم یکی را به عرش ببریم ویکی دیگه رو به فرش بزنیم .شما فکر میکنید وضعیت اسف بار وبرنامه های تلوزیونی وضد اخلاقی خارج از کشور هم در زمان خاتمی به همین خرابی بود ؟؟؟ تا کی مثل کبک سرمون رو زیر برف کنیم وفکر کنیم فقط درکشور ما گرونی وفقرو بی عدالتی زیاد شده وهمه جا دنیا گلستونه. اگه نفت زمان خاتمی ارزون بود عوضش مواد اولیه ومواد کانی وخصوصا مصنوعات هم ارزون بود .شما فکر کردید مثلا قیمت فولاد وماشین آلات ودستگاههای خارجی ومصنوعاتشون در زمان نفت 110 دلاری به همون ارزونیه که در زمان نفت 7 دلاری بود؟؟؟ اونروز فولاد تنی چند بود الان تنی چندده برابر شده وقص علی هذا. صدها ساله انواع واقسام دولت را ایرنیها تجربه کرده اند فکر میکنید دولت معجزه میکنه پس فرهنگ وایمان مردمی چی شده.مگه ما ملت که انقلاب کردیم شاه وارازل واوباشش به ما درس انقلابی دادند که حالا منتظریم یم دولت بیاد به ما درس اخلاق بده .تا کی دولت ها درایران مقصرند ؟؟؟ پس کی نوبت ما مردم میشه که تقصیرات خودمون رو بشماریم وقبول کنیم یا فکر میکنیم ما ملت لشکر امام زمان هستیم ودولت لشکر شمر؟؟؟ بیائید با انصاف باشیم واز خودمون شروع کنیم. (943725) (moderator22)
 
صادق
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۱۴:۵۳:۴۰
دهقان جون حرفات هم زیاد خریدار نداره برداشت شخصی کردی خدا ازتون نگذره اگه با بی حسابی و کینه این حرفا رو زدید و حدستون الکی بوده (اجتنبوا کثیرا من الظن) یه کم تقوا پیشه کنید (944210) (moderator22)
 
حسین
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۱۵:۰۹:۵۹
خیلی ها 3 سال پیش همین حرفارو زدن ولی یا به خیانت متهمشون کردین یا کاری کردین که جونشونو بردارن از این کشور برن حالا چی شده که کبک ها بلبل شدن؟ (944216) (moderator22)
 
مهدی
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۰۰:۳۶:۱۹
الف جان خواهشاپخش کن!!
توی کادرپایین گفتین:نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود!!!!!
کل نظراتی که اعلام شده توهین به رییس جمهورکشورمونه توروخدا خجالت بکشیدَ!!شمابه اصول سایت خودتونم پایبندنیستید،فقط بگم متاسفم!!!! (944500) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۱۲:۵۳:۱۲
الف جان وابسته به جناب زادگان! شما که هستیدکه اززیان مردم حرف می زنید!!!؟؟ (944921) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۱۲:۵۴:۱۳
چرا!مجلس درراس امورولخرجی ها وآقازادگان است.باورندارید!؟ (944924) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۱۲:۵۶:۴۲
درودبراحمدی نژادکه خواب راحت راازسیاست بازان دنیاطلب ربوده،خدایت یاربادرییس جمهورمحبوب. (944931) (moderator22)
 
رضا
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۱۳:۴۳:۲۹
اول بايد تكليف مجلسي كه مردم با هزار آرزو با تغيير بيشتر از 70 درصد آن انتظار تغيير اساسي آن را داشتن روشن بشه كه چطور شد با اين تغيير گسترده نمايندگان آن باز هم هيأت ريسه اش همانهاي سابقن وقراره همان رانت بازي ها وسنگ اندازي ها ي سابق را ادامه بدن!چيزي كه مردم از آن بيزار بودن وانتظار غير آن را داشتن! با اينكه اين نمايندگان در انتخابات منتقد نمايندگان سابق بودن وخود را حامي دولت اعلام ميكردن!
دوم اينكه- خيلي از كارها يي كه نمايندگان انجام ميدهند نفع عمومي كشور را در بر ندارد و صرفا" جهت خوشايند برخي قدرتهاي محلي كه بعضا" قول انواع كمكها حهت پيروزي در انتخابات را به آنها داده اند بدون اهميت و اولويت اقتصادي واستراتژيكي وبدون كار كارشناسي با فشار به دستگاههاي اجرايي وحتي تحديد به آنها انجام ميدهند.كه بايد در واقع اين قدرت نمايندگان اصلاح شود!كه با آن قدرت براي راه يابي مجدد به مجلس واستفادههايي كه اين حضور آنان براي آنها دارد وجاه طلبي آنان كه باعث ميشود كه به راحتي بازيچه عوامل پول وقدرت شوند. ونيز با ايجاد طرحاي فوق الذكر عملا" از تمركز در طرحهاي اصلي دور شده بر زمان اجراي آنها اضافه شده كه نتيجه آن تحميل هزينه هاي گزاف بر دولت وملت است.و اگر دولت به آن تن ندهد اواع تهمتها وتحديدها به آن ميشود و اگر به آنها بپردازد از طرحهاي مهمتر عقب خواهد افتاد (944989) (moderator22)
 
قیطر
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۱۴:۰۶:۳۸
سلطان محمود برو که هرگز رد پای تو نخواهد رفت..... (945028) (moderator22)
 
گل اقا
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۱۴:۰۷:۵۶
اقای احمدی نزاد قول داده بودی نفت رو بیاری سر سفره های مردم ولی نه اینقدر اقا شیر رو ببند سفره هامون نفتی شد.............. (945031) (moderator22)
 
سید حمید تروهید
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۱۷:۳۴:۲۹
احمدی نژاد کارهای عمرانی و ساختاری و زیر بنایی زیادی برای مملکت انجام داده است و از نظر علمی و فنی رشد چشمگیری برای ایران ایجاد کرده است که اگر روند این خدمت رسانی ها ادامه پیدا کند ایران به زودی ابرقدرت جهانی خواهد شد اما مشکلات اقتصادی موجود در دولت نتیجه کَل انداختن احمدی نژاد با مسئولین دولت های پیشین است و سرمایه داران بزرگ کشور که موافق سیاست های دولت های پیشین و سرمایه داری لیبرال هستند هم با احمدی نژاد در افتاده اند طوری که اینقدر برای دولت احمدی نژاد مشکل ایجاد کرده اند که این دولت کارایی های اقتصادی و به خصوص فرهنگی خودش را از دست داده و جامعه ایران در حال سقوط اخلاقی و فرهنگی هم هست از این رو این مشکلات منجر به ناکار آمدی دولت شده اگر روند دولت های پیشین ادامه پیدا می کرد تمام مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور ادامه پیدا می کرد فقط با شیب کند تر اما در دولت احمدی نژاد به علت تلاش های فراوان برای بی کفایت نشان دادن دولت و اخلاق مدیریتی بد و غیر اسلامی خود احمدی نژاد که ایجاد التهاب و تنش می کند این شیب تند پیش می رود بنابراین ما در شرایط فعلی به کسی نیاز داریم کخ نقاط مثبت احمدی نژاد را دارا باشد اما وابسته به باند مشایی نباشد و همچنین از تجربه احمدی نژاد بهترین بهره را برده باشد و درعین حال مخالف نظام سرمایه داری لیبرال و طیف خاتمی هاشمی و موسوی باشد ما به یک منجی نیاز داریم که برخی از وزرای دولت نهم می توانند چنین نقشی را ایفا کنند
امیدواریم این اتفاق بیافتد (945298) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۹ ۰۰:۵۵:۳۹
خدایا عمر این دولت را زودتر به پایان برسان (945823) (moderator22)
 
سید حمید
۱۳۹۱-۰۶-۱۹ ۱۰:۳۸:۵۱
خیلی سایت مسخره ای دارید
کامنت های مردم رو که اینجا می نویسن رو به دلخواه خودتون می ذارین و بر می دارین خیلی مسخره این !!!! (946144) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۹ ۱۶:۱۹:۰۷
جناب دهقان شما همان طور که از اسمتان بر می آید ،دهقان و دهقان زاده اید شمارا چه به مسایل شهری ها علی الخصوص جناب احمدی نژاد که آداب شهری بودن را خیلی خوب می داند،ایتجا مسایل و مختصات خودش را دارد شما عادت کرده اید در دهتان راسته حسینی حرف بزنید و جواب بگیرید اما اینجا تهران است و نفس کشیدن هم آداب خودش را دارد .مثلا همان هوا را در نظر بگیرید اینجا اگر کسی زیاد نفس بکسد ضرر دارد اینجا ده نیست که هر چقدر دلتان میخواهد نفس بکشید و دست آخر با صورت سرخ و سفید شده دنبال کارهای طرفدارانتان بروید .
نفس کشیدن در یک شهر مدرن مثل تهران دم و دستگاه می خواهد باید پول خرج کنید و هوای بی بو و خاصیت تولید شده به وسیله دستگاه تصفیه هوارا تنفس کنید اینجا که ده نیست آقاجان.
اینجا حرف زدن هم آداب خاص و معیارهای مخصوص خودش را دارد هرچه بزرگتر و غیر قابل فهمتر ،گرانتر و ذیقیمت تر (خدا از سر تقصیرات گوبلز وزیر تبلیغات هیتلر بگذرد که گفت دروغ هر چه بزرگتر ،باورش آسانتر مثل این که من مثل آن مرد بگویم این جاکه من ایستاده ام وسط زمین است ،باور نمی کنی سر متر را بگیر اندازه کنیم) دیدید گفتم دهاتی هستید اخر شما متر ندیده اید تا بدانید دور دنیا را اندازه کردن چقدر طول می کشد تازه اگر دست آخر یکی از طرفین اشتباه کند واویلا برو از اول؟!برادر جان شما دهقانان چه می دانید مسکو کجاست و پوتین کیه؟مسکو همانجاست که رضاخان قلدر در جنگ جهانی دوم اصرار داشت صبح که از تهران راه بیفتیم ظهر ناهار مفصلی در مسکو نوش جان می کنیم اتفاقا تقریبا در جنگ جهانی دوم همان طور هم شد منتهی چون راه شلوغ بود اعلیحضرت دستور دادند سربازان رشید عصر پهلوی عصرانه را در کاروانسرا سنگی میل کرده و شبانگاه برای اینکه باعث زحمت اهالی تهران نشوند (از جهت استقبال از آنان)محترمانه به منزل خود عقب نشینی و لقمه ای خواب راحت تناول کنند که گور پدر مسکو ..
شما روستاییان چه میدانید پوتین چقدر ما را دوست دارد و اس 300 ها را نداد چون فکر کرد ممکن است بچه ها دستکاریش کنند و خدای ناکرده ترق و دیگر هیچ؟...پوتین همان موجودی است که بعضی ها میخواهند بعضی دیگر را با آن بترسانند. پس همان بهتر که از من شهر نشین پدر درآمده بشنوید و به دهقان بودن بسنده کرده و هوای آلوده به تعفن گل و گیاه را بادستگاه ذیقیمت تصفیه هوا عوض نکنید که پشیمانی سودی نداردو ندامت مورد قبول قرار نخواهد گرفت (946800) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۲۰ ۰۲:۴۵:۲۵
اقا جان دست فرمان مجلسی ها راهم دیده ایم.
تو اوج مسایل کشورومذاکرات 5+1 علی آقای لاریجانی آمد واز حق وحقوق کارگران دفاع کرد.
بابا احمدی نژاد هرچقدر بد هم باشه یه جا خوب عمل کرد اون هم حذف پیمانکاران نیروی انسانی بود.
همه ما فهمیدیم خیلی از مجلسیها خودخواه وبی خدا هستند. (947619) (moderator22)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته