نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415717
تلاش برای راه‌اندازی کمپ رهبران جوان تا پایان دولت یازدهم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۰
مدیرکل مشارکتهای اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تلاش برای راه‌اندازی کمپ رهبران جوان تا پایان دولت یازدهم گفت: با راه‌اندازی این کمپ جوانان درسطح ملی می توانند اردوهای سراسری را ترتیب دهند چراکه قرار است دارای تجهیزات زیرساختی و زیربنایی مانند سالن اجتماعات،جلسات،کلاسهای آموزشی،محل های اقامت، امکانات ورزشی و سالن سینما باشد.

به گزارش ایسنا، رضا حجتی در گفت‌وگویی، افزود: وزارت آموزش و پرورش کمپ‌های بزرگی دارد اما تاکنون چنین فضاهایی را برای جوانان نداشته ایم.

وی درباره نحوه تامین بودجه ساخت کمپ رهبران جوان اظهارکرد: این کار باید با سرمایه گذاری دولتی محقق شود چون بخش خصوصی تمایلی نشان نمی دهد.

مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان ضمن اشاره نارضایتی برخی سمن های جوانان از نحوه تخصیص بودجه به برنامه های آنان گفت: بودجه کم است البته بر اساس مکانیزمی تخصیص بودجه به سمن ها در اختیار استان ها قرار گرفته است. در حال حاضر شوراهای داوری در استان ها متشکل از مدیرکل ورزش و جوانان استان ،معاون فرهنگی و امور جوانان، دو استاد دانشگاه و یک نماینده معتمد سمن های جوانان استان طرحها و پروپوزال های جوانان را  دریافت و پس از بررسی اعتباری را برای اجرای آن ها مصوب می کنند.

حجتی در پایان اظهار کرد: تاکنون به 405 طرح بیش از یک میلیارد و 100 میلیون تومان تخصیص یافته است و تلاش می کنیم این رقم را افزایش دهیم.
 
کلمات کلیدی : کمپ رهبران جوان + دولت یازدهم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۰:۱۳:۳۳
جوانان مشکل ازدواج و اشتغال دارند کمپ به چه دردی می خورد... (4023232) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.