توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497014
دایی: مدیران پرسپولیس خودشان را پشت هوادار قایم می کنند/ اگر وقت کنم به مراسم بهترین ها می‌روم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۰
سرمربی سایپا گفت: ابراهیم صادقی نیاز به تعریف و تمجدی ندارد و لایق بهترین ها است.

به گزارش ایلنا، علی دایی درباره مراسم امروز باشگاه سایپا اظهار داشت: امروز مراسم رونمایی از پیراهن باشگاه سایپا و همچنین مراسم خداحافظی ابراهیم صادقی بود. برای او در عرصه جدید آرزوی موفقیت می کنم. او نیاز به تعریف و تمجید من ندارد و موفق می شود. لیاقت او بیشتر از اینها است.

وی درباره حضور در مراسم بهترین های لیگ شانزدهم تصریح کرد: من فعلا درگیر مراسم خودمان هستم اما اگر بشود حتما شرکت می کنم.

سرمربی سایپا درباره خصوصی سازی در فوتبال ایران بیان داشت: ابتدا باید ببینیم با چه نیتی وارد فوتبال می شوند. اگر دنبال لابی و کارهای دیگر باشند شکست می خورند اما اگر برای ذات فوتبال بیایند باید به آنها کمک کنیم. فوتبال ما آماتور آماتور است. به غیر از چند باشگاه بقیه فقط تیمداری می کنند و این ضربه زدن به فوتبال ما خواهد شد. در همه جای دنیا بیشترین حمایت از طریق پخش تلویزیونی و اسپانسر و تبلیغات دور زمین است. ما تا موقعی که باشگاه های ما تبلیغات دست خودشان نباشد و تلویزیون حق پخش ندهد مطمئن باشید در همین حد می ماند و باید قانع باشیم.

وی در ادامه افزود: ما نباید تیمها را یهویی به بخش خصوصی بدهیم. دیدید سال پیش ما چه مکافاتی کشیدیم. به نظر من مسئولیت وزارت ورزش و فدراسیون بسیار سنگین است. باید درست ضمانت نامه بگیرند و اینکه چه دارند و چه ندارند و می توانند  تیمداری کنند یا خیر. باید بودجه مشخصی مشخص کنند و ضمانتنامه بدهند و بیشتر از آن قرارداد نبندند. در این صورت می توانیم در رده باشگاهی موفقیت هایی داشته باشیم. فقط تیم ملی خوب در این چند سال نتیجه گرفته اما باشگاه ها همه اوت شده اند. از 4 نماینده فقط پرسپولیس به دور بعد صعود کرده است. از همین جا برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم.

سرمربی سایپا درباره شکایت از پرسپولیس و رای صادر شده تصریح کرد: قضیه پرسپولیس از بقیه تیمها جدا است. پرسپولیس بالای 50 میلیون در ایران طرفدار دارد. ما نمی توانیم شادی اجتماعی را از مردم بگیریم. باید در انتخاب مدیران دقت کنیم تا چنین مسائلی پیش نیاد. مربیان و بازیکنان خارجی از فیفا رای می گیرند و دیر یا زود پولشان را می گیرند اما ما چه. فقط طلب روی طلب می آید. خواهشی که داریم این است که بگذارند از مراجع ذی صلاح بین المللی پیگیری کنیم. سخت ترین کار را داریم. به خانواده نمی رسیم و باید پاسخگو باشیم. یک روز استراحت داشته باشم باید صبح تا شب دنبال کارهایم باشم

دایی در پایان گفت: من با دست خط خودم نامه نوشتم که نه شکایت می کنم و نه چیزی اما مربوط به دوسال پیش است. دوست داشتید ارائه می دهم که چاپ کنید. این دوستان خودشان را با سوء مدیریت به طریق دیگر دنبال می کنند و پشت هوادار خود را قایم می کنند. در یک روز حسابم بسته شد و ماشین هایم توفیق شد. دو سال جواب من را ندادند. بالای 13 نامه من و ادارات مختلف نامه زدندو جوابگو نیستند. الان هم قانون این کار را کرده نه علی دایی. ماده 216 رای مالیاتی ام را گرفتم که پرسپولیس باید حق و حقوقم را بدهند.
 
کلمات کلیدی : علی دایی+باشگاه سایپا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.