نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502611
نامه‌ وزیر بهداشت به‌ مجلس درباره حقوق سه‌میلیونی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۰
وزیر پیشنهادی بهداشت با ارسال نامه‌ای به مجلس تصریح کرد: مطلبی که درباره حقوق ۳ میلیونی خود در نطق دفاعیه خود در صحن عنوان کرده صرفاً مربوطه به وزارتخانه است و این علاوه بر حقوقی است که از هیأت‌علمی دانشگاه می‌گیرد.

به گزارش فارس، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر پیشنهاد‌ی بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی درباره میزان حقوق خود که در نطق دفاعیه در جلسه علنی مجلس مطرح کرده بود، جزئیات بیشتری بیان کرد.

در این نامه که از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی قرائت شد، تصریح شده است که منظور از حقوق 3 میلیون و خرده‌ای که فقط حقوق وزارت است و این علاوه‌بر حقوقی است که از هیأت علمی دانشگاه می‌گیرم.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهاد‌ی بهداشت از آنجا که مبنایش صداقت در اعلام حقوقش بود، این نامه را برای مجلس نوشته است.

به گزارش فارس، در جلسه علنی بعدازظهر امروز مجلس نامه دیگری نیز از محمدجواد آذری جهرمی وزیر پیشنهاد‌ی ارتباطات از سوی رئیس مجلس قرائت شد که در آن آمده بود مطلبی که نماینده ارومیه در مخالفت خود با این وزیر پیشنهاد‌ی مطرح کرده است پیش از دستور رهبری بوده و اساساً مربوط به وزارت ارشاد است نه وزارت ارتباطات.
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+حقوق سه میلیونی
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۲۱:۴۰:۴۲
اقای هاشمی درست که شما انسان درستکاری هستید و اینکه میخواهید این مافیای پزشکان را تعدیل کنید و این پولی که دارید حق شما هست اما اگر بخواهید منصفانه قضاوت کنید نباید حقوق را دریافت کنید به بیماران بی بضاعت ببخشید شما پولدار هستید و حق شما است تحصیلکردره هستید و به درستی پول در اوردید دزدی نکردید قاچاق نکردید اما بی نیاز هستید و این سه میلیون برای شما هیچ است اما بخدا گاهی میبنیم که کسانی هستند که از خرید دارو عاجز هستند این پول را به بی بضاعتها ببخشید و صواب ببرید این سه میلیون همه میدانند برای شما در امد یک روز هم نیست (4522454) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.