توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 302019
خودکشی پس از قتل دختر مورد علاقه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۵
یک دانشجوی بین المللی در " امریکا " توسط یک پسر جوان کشته شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از دیلی میل، دانشجوی دختر اهل " آسیا " که در دانشگاه " ایندیانا - امریکا " مشغول به تحصیل بود در خوابگاه دانشگاه غرق در خون پیدا شد و این در حالی است که پسری نیز خود را از سقف همان جا حلق آویز کرده بود .

براساس گزارش پلیس ، پس از دریافت تماس ماموران خود را به محل حادثه که یکی از آپارتمان های خوابگاه بود رساند و با جسد مردی ۲۰ ساله که از سقف خانه آویزان و همین طور جسد زنی ۲۱ ساله که مورد ضرب و شتم توسط چاقو قرار گرفته بود رو به رو شدند.

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که پسری که پس از به قتل رساندن دوستش خود را حلق آویز کرده است ، یک دانشجو نبوده و باور پلیس بر این است که او به تازگی با قربانی آشنا شده و با او ارتباط عاشقانه برقرار کرده بود اما انگیزه ی این جنایت و خودکشی هنوز مشخص نیست و هویت قربانیان نیز اعلام نشد.

مسئول ساختمان در گزارش خود گفت : معمولا در این آپارتمان ها دانشجویان بین المللی از " چین و کره " سکونت دارند و این مورد جنایت اولین مورد نیست، به طوری که در اوایل همین هفته دانشجویی به نام " جوزف اسمدلی " گم شده است و همچنین دانشجوی دیگری نیز توسط یک ناشناس مورد تجاوز قرار گرفته است.

پلیس در حال حاضر در حال بررسی بیشتر موضوع است و به خانواده قربانی دختر که در " امریکا " زندگی نمی کنند مرگ او اطلاع داده شد.

گفتنی است که والدین قربانی پسر نیز در خارج از " ایالات متحده زندگی می کنند .
 
کلمات کلیدی : خودکشی، قتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.