نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482317
پرداخت ۱۰۰میلیون دلاری مایکروسافت به رژیم صهیونیستی
بخش دانش و فناوری الف،23 خرداد96
شرکت مایکروسافت تأیید کرد ۱۰۰ میلیون دلار برای خرید شرکت امنیتی صهیونیستی Hexadite پرداخت کرده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
به گزارش خبرگزاری فارس، اولین بار دو هفته قبل اخباری در این زمینه در رسانه ها منتشر شد. اما مایکروسافت آن را دیروز تایید کرد.

شرکت Hexadite محصولی به نام AIRS (Automated Incident Response Solution) ابداع کرده که قابل اتصال به دیگر سیستم های کشف و شناسایی امنیتی است و از هوش مصنوعی برای بررسی تهدیدها و کاهش آنها استفاده می کند.

مشتریان عمده این شرکت صهیونیستی موسساتی هستند که در زمینه ارائه خدمات اینترنت اشیا فعالیت می کنند. برخی از شرکت های یادشده عبارتند از Telit  و  Nuance.

ادعا شده که نرم افزار تولیدی این شرکت مدت زمان لازم برای واکنش مناسب به یک تهدید امنیتی را تا 95 درصد کاهش می دهد. اگر چه مقر اصلی این شرکت در بوستون واقع است، اما بازوی تحقیقایت آن در سرزمین های اشغالی قرار دارد و تا به حال 10.5 میلیون دلار سرمایه گذاری جمع آوری کرده است.

این شرکت قصد دارد با دریافت بودجه های تحقیقاتی بیشتر دامنه فعالیت های خود را توسعه دهد و تحقیقات بیشتری را در انگلیس، سرزمین های اشغالی و ... انجام دهد.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+مایکروسافت+ گوگل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۳:۵۹:۴۳
همه چیزی که من متوجه شدم این است که شرکتی دانش بنیان توانسته در زمینه امنیت اطلاعاتی سامانه ها، موفقیتی در برخی موارد تا 95 درصد داشته باشد، در نتیجه یکی از قول های نرم افزار جهان تصمیم گرفته نتیجه این تلاش را 100 میلیون دلار بخرد. خوب تا اینجا که کار علمی بوده و تجاری!
ولی برگردیم سر کار خبرنگاری! خبرنگار محتر طوری تیتر زده که من فکر کردم ماکروسافت در حمایت از جنگ علیه فلسطین، 100 میلیون دلار کمک بلاعوض به اسرائیل کرده!!!! بنابراین شما کار خبرنگاری خود را درست انجام نداده اید! حتی هدف مورد نظر خود را نیز از خود دور کرده اید! (4424687) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.