توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412918
کوتاهی در روند پرونده قاتل "شهید مرادخانی" وجود ندارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳
رئیس‌کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه حکم قطعی و نهایی در مورد پرونده قاتل شهید مرادخانی صادر شده است، گفت: قطعا اگر مراحل استیذان و دیگر شرایط طی شود حکم اجرا شده و شخصا در این مورد تاخیری نمی‌بینم.

به گزارش تسنیم، احمد فاضلیان در گفت‌وگویی، در مورد اجرای حکم قصاص برای قاتل شهید مرادخانی اظهار داشت: تاخیری در اجرای حکم قاتل شهید مرادخانی وجود ندارد.

وی افزود: وقتی که حکم صادر می‌شود باید مراحل اجرای آن انجام شده و مرحله استیذان را بگذراند.

رئیس‌کل دادگستری البرز با بیان اینکه حکم قطعی و نهایی در مورد این پرونده صادر شده است، عنوان کرد: قطعا اگر مراحل استیذان و دیگر شرایط طی شود حکم اجرا شده و شخصا در این مورد تاخیری نمی‌بینم.

وی در پاسخ به این سوال که خانواده مقتول اذعان دارند که در اجرای حکم تاخیر وجود دارد، گفت: اصلا چنین چیزی نیست و من فکر می‌کنم که روند کاملا عادی و طبیعی در این پرونده طی شده و به لحاظ حساسیت موضوع توسط همکاران ما با دقت و سرعت بیشتری به این پرونده رسیدگی شده و هیچ کوتاهی در روند رسیدگی به این پرونده نمی‌بینم بلکه فکر می‌کنم که روال و روند طبیعی و قانونی خود را گذرانده شده است.
 
کلمات کلیدی : قتل+ قاتل + دادگستری البرز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.