توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486511
انتقاد منافقین و عناصر ملی- مذهبی‌ از حمله موشکی سپاه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
به دنبال حمله موشکی سپاه به مواضع گروه تروریستی داعش در استان دیرالزور سوریه برخی از گروه‌های ضد انقلاب لب به انتقاد گشودند.

به گزارش تسنیم، در حالی که حمله موشکی سپاه به مواضع گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه موجی از شادی و رضایت را در میان ایرانیان داخل و خارج کشور و از همه طیف‌ها ایجاد کرد، برخی گروه‌های ضد انقلاب به انتقاد از این اقدام پرداختند.

بر پایه این خبر رسانه‌های گروهک منافقین مدعی شدند که این حمله واقعیت نداشته و فقط یک نمایش غیرواقعی بوده و حتی منافقین مسئله ناموفق بودن این حمله را نیز مطرح کرده‌اند. این در حالی است که خود داعش با قبول این اقدام از سوی ایران، با صدور بیانیه‌ای این اقدام ایران را پاسخ به حمله تروریستی به مجلس ایران توصیف کرده است.

در کنار منافقین برخی عناصر ملی مذهبی‌، باز هم خلاف نظر ملت ایران اظهار نظر کرده و حمله موشکی سپاه را مورد انتقاد قرار دادند.

تقی رحمانی، رضا علیجانی و مرتضی کاظمیان از عناصر باسابقه ملی و مذهبی‌ها این اقدام سپاه را علیه دولت آقای روحانی و همچنین بهانه‌ای برای وضع تحریم‌های بیشتر علیه ایران توصیف کرده‌اند.

این افراد در حالی چنین اظهار نظری را بیان کردند که بخش‌های مختلف دولت از این اقدام تشکر کرده و آن را عامل نمایش قدرت ایران و اراده جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم می‌دانند.

عوامل ملی و مذهبی که اخیراً به انتقاد از حمله موشکی سپاه به داعش پرداخته‌اند، کسانی هستند که چندی پیش بیانیه‌ای در ظاهر علیه اظهارات تیلرسون مقام آمریکایی که از ضرورت براندازی نظام در ایران صحبت کرده بود، صادر کردند و این موضع‌گیری اخیر آنها نشان داد که آن بیانیه نیز در راستای اهداف سیاسی این گروه بوده و مبتنی بر عقاید سیاسی آنها نیست.

مواضع اخیر عناصر این گروه نشان داد که آنها نه گرایشات ملی دارند و نه گرایشات مذهبی و همواره علیه ملت ایران موضع‌گیری می‌کنند.
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۹:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۹:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۶ ۰۸:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۰۵:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۸:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۱۲
 
 
کلمات کلیدی : دیرالزور+حمله موشکی سپاه به داعش+حمله موشکی سپاه+انتقام سپاه، حمله داعش،حملات تهران+حمله به مجلس+حمله به حرم امام خمینی+تیر اندازی در مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.