نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 371158
آغاز حراج سکه از امروز
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
عرضه انواع مسکوکات یادبود طلا از امروز تا اطلاع ثانوی در روزهای ذکر شده از ساعت ۱۶ و از طریق برگزاری جلسات مزایده عمومی در محل سالن بانک کارگشایی برگزار می گردد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  پس از افزایش قیمت سکه در بازار، بانک ملی اقدام به حراج مجموعه ای از سکه کرده است.

روابط عمومی بانک ملی در این خصوص اعلام کرده است که عرضه انواع مسکوکات یادبود طلا از امروز( تاریخ ۹۵/۰۴/۲۱) تا اطلاع ثانوی روزهای دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۶ و از طریق برگزاری جلسات مزایده عمومی ( حراج ) در محل سالن حراج بانک کارگشایی مرکز واقع در خیابان مولوی ایستگاه قنات آباد برگزار می شود.

در این طرح برای اولین بار سکه های پنج بهار با طرح حضرت علی (ع) که عیار ۹۰۰،‌ وزن ۴۰.۷ گرم و قطر ۴۰ میلیمتر داردعرضه می شود، همچنین در قالب سه مجموعه که مجموعه اول شامل سکه پنج بهار آزادی، ۲.۵ بهار آزادی، یک بهار آزادی و نیم بهار آزادی و مجموعه دوم شامل سه نوع سکه در دو بخش، بخش اول شامل سکه ۵ بهار آزادی با ضرب های مختلف و بخش دوم شامل سکه های پنج بهار، ۲.۵ بهار و یک بهار آزادی است.

این گزارش می افزاید: قیمت سکه پنج بهار آزادی حدود پنج میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، سکه ۲.۵ بهار حدود دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، یک بهار حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و نیم بهار هم حدود ۵۰۰ هزار تومان است .

گفتنی است که یک مجموعه پنج تایی سکه شامل ۵، ۲.۵، ۱ و نیم بهار آزادی حدود ۱۰ میلیون تومان ،سکه های پنج و ۲.۵ بهار آزادی به همراه سکه های گرمی ، سکه های ۵ بهار در بسته های ۱۰ تایی، سکه های ۲.۵ بهار در بسته های ۲۰ تایی و سکه های گرمی هم در بسته های ۲۰ تایی به فروش می رسد .

لازم به ذکر است که شرکت در جلسات حراج و خرید برای عموم آزاد است.
 
کلمات کلیدی : قیمت دلار+سکه و طلا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۱ ۱۳:۱۷:۰۹
دلالی بانکها؟؟؟!!!
---
بانکها با این رویه از طلا فروشی دلال مسلکی خود را در سوء استفاده از موقعیتهای بحرانی که هیچ تاثیر مثبتی در کاهش تورم ندارد و مطلقا برای قشر اکثریت رنج کشیده ی مردم هیچ اثر مفیدی به جای نمی گذارد، به اثبات می رسانند.
مگر ارگانهای مؤثر در اقتصاد کشور موظف نیستند همگام با منافع همه جانبه ی ملی حرکت خود را سازماندهی کنند؟؟؟!!!
باید مردم بدانند رواج این گونه دلالیها در اقتصاد کشور توسط ارگانهای با نفوذ با کدام تز و اندیشه ی اقتصادی و برای کدام جنبه از منافع ملی بگونه ای مشروع و خالی از آثار منفی بر جامعه سود آور است؟؟؟!!! (3816936) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.