نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491759
چهار خودروساز بزرگ جهان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱
هند موفق شده است بیش از مجموع برزیل و کره‌جنوبی خودرو بفروشد و حتی از آلمان و بریتانیا سبقت بگیرد و به چهارمین بازار بزرگ خودروی جهان تبدیل شود.

به گزارش دنیای اقتصاد، هند موفق شده است در دوره ژانویه تا مه سال جاری 64/ 1 میلیون دستگاه خودرو به‌فروش برساند و با پشت‌سر گذاشتن آلمان با فروش 60/ 1 میلیون دستگاه، به چهارمین بازار بزرگ خودروی جهان تبدیل شود. چین، آمریکا و ژاپن همچنان سه بازار بزرگ خودروی جهان محسوب می‌شوند. در دوره ژانویه تا مه 18/ 11 میلیون دستگاه خودرو در چین، 43/ 5 میلیون دستگاه خودرو در آمریکا و 30/ 2 میلیون دستگاه خودرو در ژاپن فروخته شده است. آمار منتشر شده از سوی سندیکای خودروسازان هند نشان می‌دهد طی دوره ژانویه تا مه فروش خودروهای سواری هند بیشترین رشد را درمیان 9 بازار بزرگ جهان داشته است. در این دوره فروش خودروهای سواری در هند 3/ 11 درصد جهش کرده است.
 
کلمات کلیدی : خودرو، خودروهای داخلی، قیمت خودرو
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۹:۳۶:۲۸
قابل توجه مسئولین ... هند جایگاهش دیدنیه (4471807) (alef-11)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۱:۱۴:۴۲
با این وجود در سال 2015 پراید پرفروش ترین خودروی جهان بود. رمز موفقیتش هم ارائه وام توسط دولت روحانی بوده. خودروسازهای بزرگ باید شیوه های نوین جذب مشتری رو از ایران خودرو و سایپا یاد بگیرن. (4471939) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.