نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 385450
پایان پرونده قتل با تایید حکم در دیوان‌عالی /زن، در خانه دوست شوهرش بود که او سر رسید و...
تاریخ انتشار : شنبه ۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۴
سحرگاه سوم شهریور سال ۹۳ جسد سوخته قربانی در بیابان‌های حاشیه اسلامشهر پیدا شد. جسد قابل شناسایی نبود، اما برادر مقتول با دیدن تکه‌ای از پیراهن سوخته او را شناسایی کرد و گفت این جسد برادر ۳۲ ساله من علی است که از چند روز پیش ناپدید شده بود.

به گزارش ایران، کارشناسان پزشکی قانونی نیز در بررسی‌ها تشخیص دادند این مرد پس از اصابت ضرباتی به سرش خفه شده و بعد هم جسدش را سوزانده‌اند.در ادامه تحقیقات اکرم - همسر ۲۹ ساله مقتول - برای بازجویی به اداره آگاهی احضار شد.او گفت شوهرم قبلاً با دوستانش اختلاف داشت، بنابراین گمان می‌کنم آنها شوهرم را کشته باشند.

بدین‌ترتیب چند تن از دوستان قربانی جنایت تحت بازجویی قرار گرفتند و از میان آنان اکبر که بیشتر از همه با مقتول در ارتباط بود به عنوان یکی از مظنونان اصلی تحت بازجویی قرار گرفت.

از سوی دیگر همسر اکبر هم به کارآگاهان گفت: وقتی متوجه شدم شوهرم رابطه پنهانی با همسر دوستش دارد، از او جدا شدم. بدین ترتیب این زن سرنخ افشای معمای جنایت را به پلیس داد.

به دنبال این اظهارات، اکبر بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت و پس از او اکرم نیز به اداره آگاهی احضار شد و در ۳ مرحله بازجویی بالاخره چاره‌ای به غیر از افشای راز جنایت ندیدند.

همسر مقتول به کارآگاهان گفت: بیست و یکم مرداد زمانی که شوهرم به شهرستانی رفته بود، به منزل اکبر رفتم، اما ناگهان متوجه شدم شوهرم دنبال من به آنجا آمده است. در حالی که شوکه شده بودم، داخل کمد دیواری پنهان شدم تا متوجه رابطه من با دوستش اکبر نشود اما او مرا پیدا کرد و وقتی با هم درگیر شدیم، اکبر با روسری‌ام شوهرم را خفه کرد.بعد هم جسدش را داخل گونی انداخته و آن را به صندوق عقب خودرواش منتقل کرده و در بیابان‌های اطراف اسلامشهر با بنزین آن را سوزاندیم و برگشتیم.

به دنبال این اعتراف‌ها، اکبر نیز به شرکت در این جنایت اعتراف کرد تا اینکه ۲۵ فروردین امسال این زن و مرد در دادگاه کیفری محاکمه شدند که اکبر به اعدام و اکرم به ۱۲ سال زندان و شلاق محکوم شدند. سرانجام نیز دیوان‌عالی کشور حکم مجازات آنها را تأیید کرد.
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۰۷:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۰۸:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۷:۴۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۳:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۰۷:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۴ ۰۷:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۱۴:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۸ ۰۷:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۰۸:۵۸
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۲ ۰۹:۱۶
 
 
کلمات کلیدی : قتل+رابطه نامشروع
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۶ ۰۹:۲۴:۴۴
زنشو اعدام کنید (3905528) (alef-11)
 
javad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۶ ۱۰:۰۵:۴۹
چرا 12 سال حبس؟ مگه مجازات زنای زن شوهردار سنگسار نیست؟ (3905651) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۰:۰۱:۰۳
با قوانین اسلام اثبات زنا خیلی سخته.صرف حضور تو خونه ی اون آدم زنا اثبات نمیشه. (4511455) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۶ ۱۰:۵۲:۴۹
بابا مقصر اصلی زنه است اونو هم اعدام کنید این زن کثیف و خائن که با پای خودش به خانه قاتل رفته باعث و بانی قتل ا ین دو مرد است (3905789) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۶ ۱۲:۲۹:۰۲
چرا این زن خیانت کار را هم اعدام نمی کنند (3906084) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۶ ۱۳:۳۴:۳۷
مجازات رابطه زن شوهر دار 12 سال است؟؟ عجب حکمی (3906280) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۶ ۲۲:۳۳:۳۲
رابطه بدون شاهد ثابت نمی شود. مگر با اقرار (3907374) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۶ ۱۶:۲۱:۰۰
شوهر بدبخت (3906728) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.