توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475054
نامگذاری خیابانی به نام فرج الله سلحشور
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۴
میدانی در منطقه پنج تهران به نام فرج الله سلحشور نامگذاری شد.

به گزارش فارس، در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران نامگذاری میدانی فاقد نام در منطقه پنج به نام فرج الله سلحشور در دستور کار قرار گرفت.

مجتبی شاکری رئیس کمیسیون نامگذاری  در این باره گفت:  فرج الله سلحشور کارگردان بی رقیبی بود که قابل مقایسه با هیچ کس نیست. وی ادامه داد: مقام معظم رهبری تنها در مورد شهادت آوینی پیام تسلیتی داده بودند و بعد از آن برای فوت سلحشور پیام دادند که این مسئله بی نظیر است.

محمد مهدی تندگویان عضو دیگر شورای شهر گفت: کارگردان‌های ارزشمند دیگری نیز همچون کیارستمی داشته‌ایم که لازم است در صورت نامگذاری میدانی به نام سلحشور نام این کارگردانان دیگر نیز بر خیابان‌های شهر گذاشته شود. در ادامه احمد دنیامالی عضو دیگر شورای شهرگفت: بهتر است نام خیابان‌ها و میادین قدیمی را تغییر نداده و تغییر نام برای خیابان‌های جدید باشد .

دنیا مالی گفت: مردم با نام قدیم کوچه‌ها و خیابان‌ها آشنا شدند و نباید این رویه تغییر کند.

در این جلسه نامگذاری تونل آرش اسفندیار به نام یکی از شهدای مدافع حرم مسکوت ماند و نامگذاری میدانی به نام سلحشور با کسب اکثریت آراء به تصویب رسید.
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۰۹:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۱۵:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۱ ۱۱:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۰۷:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۲:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۲۳:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۴:۳۲
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۵:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۵ ۱۰:۳۹
 
 
کلمات کلیدی : فرج الله سلحشور، نامگذاری خیابان ها، شورای شهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.