توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 369151
پسر 18 ساله پدر و مادرش را با چاقو کشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در اتفاقی عجیب، پسر ۱۸ ساله ای در شهر برازجان این استان با ضربات چاقو پدر و مادر خود را کشت.

به گزارش ایرنا، معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر روز دوشنبه به نقل از سردار حیدر عباس زاده افزود: این حادثه روز گذشته رخ داد و قاتل پس از آن به کلانتری مراجعه و به جنایت خود اعتراف کرده است.

وی اضافه کرد: با حضور پلیس در محل حادثه مشخص شد پدر ۶۵ ساله و مادر ۶۹ ساله این متهم، از ناحیه شکم و پهلو مورد اصابت ضربه های چاقو قرار گرفته و فوت شده اند.

فرمانده انتظامی بوشهر ادامه داد: پس از بررسی های اطلاعاتی و پلیسی و جمع آوری مستندات لازم فرزند ۱۸ساله خانواده به عنوان مظنون دستگیر شد.

عباس زاده افزود: متهم دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی به قتل پدر و مادر خود به علت اختلاف خانوادگی و مشاجره اعتراف کرد.

این دومین حادثه قتل در برازجان در سالجاری است.

اردیبهشت ماه نیز مردی در تاریکی شب به درب منزل فراخوانده شد و با شلیک پنج گلوله از سوی پسرعمویش به قتل رسید سه ساعت بعد که پلیس قاتل را دستگیر کرد، وی انگیزه اش از این اقدام را اختلافهای خانوادگی و خصومت شخصی بیان کرد.

شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۶۵ کیلومتری شرق بوشهر واقع است.
 
کلمات کلیدی : قتل، بوشهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.