نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 247651
صدور دستور عقب نشینی داعش از موصل
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۵
سرکرده گروهک داعش به شکستهای این گروهک در برخی مناطق از جمله شمال بابل، زمار و تکریت از نیروهای مردمی و امنیتی عراق اذعان کرد.

به گزارش فارس، پایگاه النشره نوشت: ابوبکرالبغدادی سرکرده داعش به رخنه نیروهای اطلاعاتی و دستگاه مبارزه با تروریسم عراق در بدنه داعش اعتراف و علت شکست های این گروهک در جرف الصخر در شمال بابل، تکریت در استان صلاح الدین و زمار در استان نینوا را همین موضوع دانست.

وی در نامه ای از سرکرده های این گروهک خواست که عراقی ها در داعش جذب نکنند زیرا اعتمادی به آنها نیست و فقط از تروریستهای خارجی استفاده کنند.

شایان ذکر است که گروهک داعش اخیرا در جرف الصخر و برخی مناطق دیگر متحمل شکستهای سنگینی از نیروهای امنیتی و مردمی عراق شد.

وی در پیامی که «ابوحفصه المهاجری» آن را منتشر کرد، به سرکرده‌های داعش توصیه کرد که هیچ نیروی عراقی جدیدی که قصد پیوستن به داعش را دارند، به کار نگیرند.

البغدادی گفته است: جنگجویانی که خارج از دولت عراق به ما می پیوندند برای ما کافی خواهد بود.

به گزارش پایگاه عراقی «نون»، سرکرده تروریست‌های داعش فرمان کشتار نیروهای اقلیم کردستان و سوزاندن اجساد آنها و همچنین فرمان عقب‌نشینی عناصر این گروه از موصل و استفاده از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی را صادر کرده است.

استانداری بابل اخیرا به دلیل پیروزی‌های ارتش در جرف الصخر -حدفاصل بغداد و کربلاء-، نام این منطقه را به «جرف النصر» (النصر= پیروزی) تغییر داد.
 
۱۳۹۳-۰۸-۱۱ ۱۳:۵۵:۴۷
رزمندگان عراقی نباید اجازه دهند که هیچ داعشی از عراق زنده خارج شود . (2465988) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۸-۱۱ ۱۸:۳۳:۲۱
باید اول مرزهای خروجی را مسدود کنند بعد با کمک نیروهای مردمی حتی یک داعشی را اجازه ندهند زنده بماند در صورت امکان رزمندگان ایرانی در کنار آنها خواهند بود (2466580) (alef-10)
 
محسن121
۱۳۹۳-۰۸-۱۱ ۱۸:۰۰:۴۹
امروز به این فکر می کردم که شاید این داعش وسیله ای باشد که ما انتقام خون امام حسین ع را بگیریم و این مصیبت هایی که بر آل ا... امد را تلافی کنیم .کل یوم العاشورا و کل عرض کربلا . (2466509) (alef-13)
 
ابوالفضل
۱۳۹۳-۰۸-۱۱ ۱۸:۰۱:۲۷
رزمندگان عراقی باید تک به تک این خوکهارو بکشند و اجازه ندهند زنده از خاک این کشور خارج شوند چون در آینده برایشان مشکل ساز خواهد شد (2466512) (alef-13)