توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447154
قاضی‌پور: اسامی نمایندگان تقدیر کننده از آخوندی را منتشر کنید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۵
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه سوالم از وزیر صنعت در مورد هفت طرح فولادی در دستورکار قرار گیرد،گفت: 5 الی 6 ماه از طرح سوال بنده از وزیر صنعت درباره هفت طرح فولادی می گذرد.

به گزارش میزان، نادر قاضی پور نماینده ارومیه درمجلس در تذکری خواستار  سوالش از وزیرصنعت در مورد هفت طرح فولادی در مجلس  شد  و از هیأت رئیسه خواست که در اولین جلسه این سوال را در دستورکار صحن  علنی مجلس شورای  اسلامی قرار دهد.

وی همچنین  با استناد به ماده 209 آیین‌نامه گفت: 5 الی 6 ماه  از طرح سوال بنده از وزیر صنعت درباره هفت طرح فولادی  در  نوبت به  سرمی برد و این درحالی است که در زمان طرح سوال این قراردادها به ارزش 280 میلیون یورو بود که با سوال بنده آن را به 210 میلیون یورو تبدیل کرده که به نظر می‌رسد که اگر در صحن مطرح شود به 170 میلیون یورو می‌رسد.

قاضی پور همچنین با استناد به ماده 24 آیین نامه  درخصوص  صحبت‌های وزیر راه و شهرسازی درجریان استیضاح مبنی براینکه 13 نماینده استان آذربایجان شرقی در نامه‌ای علاقمندی‌ خود را برای دفاع از وی اعلام کرده‌اند، یادآور شد:‌ آقای آخوندی اسامی این افراد را پشت تریبون اعلام نکرد.

وی ادامه داد: بنده از نمایندگان استان آذربایجان شرقی موضوع را  پرسیدم که گفتند نامه‌ای امضا نکرده‌اند و از هیأت رئیسه می‌خواهم اسامی را از پشت تریبون اعلام کند.
گفتنی است رئیس مجلس  شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاضی‌پور در مورد سوال از وزیر صنعت گفت: موضوع را پیگیری می‌کنیم تا سوالات به نوبت در دستورکار قرار گیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۲۰:۳۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۶:۴۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۶:۳۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۶:۱۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۵:۴۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۵:۴۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۵:۱۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۵:۱۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۵:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۵:۰۳
 
 
کلمات کلیدی : عباس آخوندی + وزیر راه + استیضاح + مجلس+اظهارات استیضاح
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.