توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502251
شرط نمایندگان مجلس برای رای دادن به وزیر ارشاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸
گفته می‌شود تغییر حیدریان و داروغه زاده، کفِ مطالبات برخی نمایندگان مجلس از عباس صالحی است. باید دید فردا در جلسه رای اعتماد به وزیر ارشاد چه اتفاقاتی رقم می‌خورد.

به گزارش مشرق، در حالیکه جلسات مجلس برای دادن رای اعتماد به وزاری پیشنهادی رئیس جمهور از امروز آغاز شده شنیده می‌شود، عباس صالحی وزیر پیشنهادی وزارت ارشاد برای گرفتن رای اعتماد با یک چالش بزرگ مواجه است.
طبق شنیده‌ها و شایعات، امروز تعدادی از نمایندگان مجلس در جلساتی خصوصی به عباس صالحی اعلام کردند شرط دادن رای اعتماد به او تغییر مدیران سینمایی وزارت ارشاد است.
ظاهرا گفتگوی چند روز قبل داروغه زاده در روزنامه ایران در خصوص دخالت مجلس در مسائل سینما، برخی نمایندگان مجلس را بر آن داشته تا چنین تقاضایی از وزیر پیشنهادی حسن روحانی داشته باشند. گفته می‌شود تغییر حیدریان و داروغه زاده، کفِ مطالبات برخی نمایندگان مجلس از عباس صالحی است. باید دید فردا در جلسه رای اعتماد به وزیر ارشاد چه اتفاقاتی خواهد افتاد.
 
کلمات کلیدی : رای اعتماد+مجلس+صلاحیت وزرای پیشنهادی، مجلس شورای اسلامی، روحانی،کابینه دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.