توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422250
تیم لیگ برتری بازیچه رای شورای شهر!
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
حامد نجفی اعضای هیات مدیره ماشین سازی را متهم به سیاسی کاری کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، ماشین سازی یکی از موارد نادر و عجیب در لیگ ایران است. تیمی که از ابتدای فصل نتایج درخوری نداشته و به انتهای جدول لیگ چسبیده است. نتایجی که اصلا چشمگیر نیستند و با همان سرعتی که این تیم در ابتدای فصل راهی لیگ برتر شد انگار دارد به لیگ یک برمی گردد. تیمی که کم هزینه نکرده و بازیکنان خوبی هم دارد، هنوز تجربه برد در لیگ برتر نداشته است. رسول خطیبی، سرمربی جوانش که تیم را لیگ برتری کرد، حالا برکنار شده و حسین شان هم در نبود برادر، نتوانست نتیجه ای بهتر از رسول بگیرد .

ماشین سازی، تیم ریشه دار فوتبال تبریز از سال قبل زیر نظر شهرداری تبریز اداره می شود. این تیم به جای تیم فوتبال شهرداری فعالیت می کند. اینکه آیا اساسا شهرداری ها اجازه تیم‌داری در لیگ های حرفه ای را دارند، سال هاست که به چالشی در شورای عالی استان ها بدل شده. خیلی از اعضای شورای شهر تهران که ورزشی هم هستند، چنین فعالیتی را خلاف می دانند اما در شهرستان ها چنین اتفاقاتی می افتد.

با این وجود آنچه حالا جنجالی شده، حرف های حامد نجفی، پسر شهردار تبریز و قائم مقام باشگاه ماشین سازی است که اخیرا استعفا داده. او گفته عده ای می خواهند با نام تونی برای خود رای جمع کنند تا در شورا بمانند. در شورای شهر تبریز این دوره دو چهره فوتبالی حاضر هستند، یکی جعفری مدیر پیشین تراکتورسازی که با واژه «حرکت سمبولیک» در برنامه 90 ، مشهور شد و دیگری دکتر دبیری که خودش قبل از شهرداری تبریز، مالکیت ماشین سازی را چندسالی داشته است و در لیگ فوتسال هم تیم‌داری می کند.

اینکه این تیم تبریزی با هزینه شهرداری که از عوارض مردم شهر تامین می شود و حالا به گفته پسر شهردار تبریز که خودش هم چند سالی است بعد از مسئولیت پدرش، در تیم فوتسال شهرداری تبریز مدیریت کرده و مدیریت تیم مس ورزقان را گرفته و حالا هم دوباره در تیم وابسته به شهرداری یعنی ماشین سازی، قائم مقام بوده، دارد دیگر اعضای هیات مدیره را متهم به دخالت در کار تیم برای رای آوردن برای شورای شهر می کند. انتخاباتی که به زودی و در ابتدای بهار 96 برگزار می شود. 

شاید این گفته ها مدخل خوبی باشد برای ورود نهادهای ذی ربط به بررسی نحوه اداره این تیم ریشه دار تبریزی .
 
کلمات کلیدی : ماشین سازی تبریز + لیگ برتر فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.