توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 378953
قاتل روانی: مادرم را با پیک نیک کشتم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۸
قاتل روانی که مادرش را به قتل رسانده بود، در جلسه بازپرسی مدعی شد با ضربات پیک نیک مادرش را کشته است.
به گزارش میزان، ساعت سه و چهل دقیقه سه شنبه گذشته ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد در تماس با بازپرس محسن مدیرروستا خبر از قتل زنی ۶۲ ساله در خانه اش دادند. با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل بلافاصله او به همراه کاراگاهان جنایی در محل جنایت حاضر شدند.

بررسی های اولیه نشان می داد زن ۶۲ ساله به نام مهناز به علت اصابت ضربات سخت به سرش، جانش را از دست داده است.

همسر او در مورد نحوه اطلاع از قتل مهناز به بازپرس جنایی گفت: چند روز قبل پسرم رامین در یک تصادف مجروح و در بیمارستان بستری شد. ساعتی قبل به همراه برادرش برای ترخیص او از خانه خارج شدیم اما پسر دیگرم رضا ۳۶ ساله که از مشکلات اعصاب و روان رنج می برد به همراه مادرش در خانه ماند.

ساعتی قبل پس از ترخیص پسرم به خانه امدیم که در پذیرایی با جسد غرق خون همسرم روبرو شدیم.هرچه خانه را به دنبال رضا گشتیم او را پیدا نکردیم. فکر می کنم همسرم را او به قتل رسانده است.

در ادامه تحقیقات برای دستگیری پسر روانی به عنوان تنها مظنون جنایت آغاز شد. سرانجام روز پنج شنبه کارآگاهان پلیس آگاهی موفق شدند مخفبگاه رضا را در شهرستان گلپایگان پیدا کنند. ماموران اداره قتل با دریافت نیابت قضایی به مخفیگاه او در گلپایگان رفته و او را دستگیر کردند.

صبح امروز با انتقال پسر ۳۶ ساله به دادسرای امور جنایی، او در تحقیقات با اعتراف به قتل مادرش گفت: مهناز مادرم همیشه در کار ما دخالت می کرد. آن روز بار دیگر به من گیر داد تا اینکه عصبانی شدم و به آشپزخانه رفتم تا قرص بخورم. مادرم کنارم آمد و همچنان غر می زد. اعصابم بهم ریخت به همین دلیل پیک نیک گاز را برداشته و محکم چند ضربه به سرش زدم تا غرق خون روی زمین افتاد.

پسر مادرکش اضافه کرد: وقتی مادرم روی زمین افتاد، همراه پیک نیک از خانه خارج شدم. پس از چرخیدن در خیابان ها پیک نیک را داخل سطل زباله انداختم و به خانه یکی از دوستانم در شهرستان گلپایگان رفتم. دو روز آنجا بودم تا ماموران سر رسیده و دستگیر شدم.

با اعترافات قاتل ۳۶ ساله او با دستور محسن مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی بازداشت و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : قاتل، روانی، پیک نیک، قتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.