توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448351
سخنگوی «دونالد ترامپ» از حضور در برابر دوربینها منع شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۷
«کلیان کانوی» پرکارترین سخنگوی ترامپ در کاخ سفید به دلیل بیان اظهاراتی متناقض با موضع رسمی دولت آمریکا از حضور در برنامه های تلویزیونی منع شد.

 به گزارش مهر به نقل از سی اِن اِن، یک منبع آگاه در کاخ سفید روز چهارشنبه به این خبرگزاری گفت «کلیان کانوی» که زمانی پرکارترین سخنگوی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید بشمار می رفت، به دلیل بیان اظهاراتی متناقض با موضع رسمی دولت این کشور از حضور در برنامه ها و مصاحبه های تلویزیونی منع شد.

کانوی از اوایل هفته گذشته اجازه حضور در هیچ مصاحبه تلویزیونی را نیافته است. وی دوشنبه هفته گذشته مدعی شد که «مایکل فلین» مشاور امنیت ملی پیشین ترامپ از «اعتماد کامل» رئیس جمهور برخوردار است. چند ساعت پس از اظهارات کانوی، فلین از سمت خود کناره گیری کرد.

یک روز پس از استعفای فلین، کانوی مدعی شد که فلین خود مسئله استعفاء را پیشنهاد کرده است؛ اما «شون اسپایسر» سخنگوی کاخ سفید گفت دونالد ترامپ از فلین خواسته است که از سمت خود کناره گیری نماید.

این اظهارات ضد و نقیض کانوی در حالی مطرح شد که تحقیق و موشکافی عمومی در خصوص اعتبار وی، ترامپ و مشاوران ارشد او را به این نتیجه رساند که حضور یافتن کلیان کانوی در برنامه های تلویزیونی بیش از آنکه به نفع و صلاح مقامات کاخ سفید باشد، به ضرر آنان خواهد بود.

عدم حضور یافتن کانوی در برنامه های زنده تلویزیونی تاکنون جنجال کمتری برای کاخ سفید به همراه داشته است و نشان می دهد که دفتر مطبوعاتی رئیس جمهور لازم است استراتژی بهتری را برای انتقال پیام های خود اتخاذ نماید.

لازم به ذکر است که پیش از این نیز کانوی به دلیل تشویق مردم آمریکا به خرید پوشاک تولیدی «ایوانکا ترامپ» دختر رئیس جمهور آمریکا به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : کلیان کانوی+ ترامپ + کاخ سفید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.