توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438055
سامسونگ سرانجام علت آتش گرفتن نوت 7 را اعلام کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶
سامسونگ روند پرشتاب ساخت گوشی‌های گلکسی نوت 7 و باتری های معیوب را عامل آتش گرفتن این گوشی‌ها که به تحقیر گسترده این شرکت منجر شد اعلام کرد.

به گزارش فارس به نقل از ایگل، پیش از این هم باتری های نوت 7 به علت داغ شدن بیش از حد به عنوان عامل اصلی آتش گرفتن آن در مظان اتهام بودند، اما حالا سامسونگ خود به طور رسمی این موضوع را اعلام کرده است.

در بیانیه این شرکت تصریح شده محققان و پژوهشگرانی در داخل و خارج از سامسونگ این موضوع را مورد بررسی قرار داده اند و همگی بر ضعف باتری های نوت 7 تاکید کرده اند.

حدود 700 محقق و مهندس در این زمینه با سامسونگ همکاری کرده اند و بیش از 200 هزار گوشی نوت 7 را مورد بررسی قرار داده اند. آنها همچنین بیش از 30 هزار باتری را به طور دقیق مورد کنکاش قرار دادند تا عوامل این رخداد را شناسایی کنند.

نکته جالب اینکه جمع آوری و تعویض باتری های معیوب نوت 7 باز هم این مشکل را حل نکرد و سامسونگ در نهایت مجبور شد در ماه اکتبر کل گوشی های یادشده را از بازار جمع آوری کرده و از کاربران و خریداران عذرخواهی کند.
 
کلمات کلیدی : گوشی‌های گلکسی + سامسونگ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.