توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438352
کمیته روابط خارجی تیلرسون را تأیید کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۱
سناتورهای کمیته روابط خارجی سنا، با حداقل آراء، «رکس تیلرسون» را به عنوان گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور آمریکا برای تصدی وزارت خارجه این کشور تأیید کردند.

به گزارش فارس، کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا بامداد سه‌شنبه، «رکس تیلرسون» گزینه پیشنهادی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا برای تصدی سمت وزارت خارجه آمریکا را با حداقل آراء مورد نیاز تأیید کرد.

بنا بر گزارش شبکه «سی ان ان»، رأی‌گیری نهایی برای تأیید تیلرسون در این مقام هفته آینده در صحن اصلی مجلس سنا برگزار خواهد شد.

سناتورهای کمیته روابط خارجی سنا با آراء 11 رأی موافق در مقابل 10 رأی مخالف از تیلرسون به عنوان گزینه پیشنهادی ترامپ برای تصدی وزارت خارجه آمریکا حمایت کردند.

در این جلسه، تمامی سناتورهای جمهوریخواه از «رکس تیلرسون» حمایت کرده و سناتورهای دموکرات نیز علیه وی اظهاراتی را مطرح کردند.

خبرگزاری رویترز نوشت، انتظار می‌رود که آقای تیلرسون بتواند در جلسه هفته آینده مجلس سنا با اکثریت 52 کرسی جمهوریخواه، اکثریت آراء را به نفع خود بدست آورد.
 
کلمات کلیدی : تیلرسون، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.