توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468656
پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به کسبه ساختمان پلاسکو
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۳
نایب رییس اتاق ایران با اشاره به اختصاص 5 میلیارد تومان تسهیلات به کسبه پلاسکو تصریح کرد: این مبلغ را به مؤسسه موردنظر پرداخت کرده‌ایم و به کسبه‌ای که اعلام نیاز و تقاضا کنند پرداخت می‌شود.

به گزارش ایسنا، پدرام سلطانی در حاشیه پنجمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای بهتر شدن وضعیت بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی که با تمام ظرفیت کار نمی‌کنند و به نوعی تعطیل هستند، باید بهبود فضای کسب و کار در دستورکار دولت قرار گیرد.

وی اضافه کرد: بهبود فضای کسب منجر می‌شود که مجوزها و هزینه‌ها به حداقل رسیده و وضعیت واحدهای تولیدی مناسب‌تر شود. سلطانی خاطرنشان کرد: باید تکلیف خود را در نقشه جهانی کسب و کار مشخص کنیم و در کنار آن شرایط را برای گسترش کارآفرینی در کشور فراهم کنیم.

نایب رئیس اتاق ایران تأکید کرد: استارت‌آپ‌ها در کشور شکل بگیرند و حمایت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در این خصوص به وجود آید. وی افزود: متأسفانه در حال حاضر از استارت‌آپ‌ها و بنگاه‌های نوپا حمایت نمی‌شود و این قضیه ضعف و چالش‌ است.

سلطانی گفت: باید در نظام تأمین مالی و بانکی کشور تغییر ایجاد شود و شکاف زیادی بین مأموریت این نظام‌ها نسبت به عمل آنها وجود دارد.

نایب رئیس اتاق ایران اظهار کرد: موسسات مالی غیرمجاز نظام تأمین مالی را مخدوش کرده‌اند و لازم است منابع سرمایه به میزان مناسب‌تر و روش هوشمندانه‌تری راه‌اندازی شوند.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + آتش‌سوزی + ساختمان پلاسكوی تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.