توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503359
500 میلیون دستگاه اندرویدی از قابلیت Instant Apps استفاده می‌کنند
بخش دانش و فناوری الف،28 مرداد96
Instant Apps قابلیتی است که دسترسی آسان به محتوای سایت‌ها را فراهم می‌کند و گوگل مدعی است که 500 میلیون دستگاه از این قابلیت بهره‌مند هستند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰
 باشگاه خبرنگاران جوان؛ گوگل قابلیت Instant Apps یا همان برنامه‌های فوری برای نخستین بار در سال گذشته میلادی ارائه شد و بر اساس آن شما با تپ کردن روی یک وب سایت می توانستید به راحتی تمامی محتوای آن وب سایت را برای نمایش در قالب اپلیکیشن، بدون نصب نرم افزار در اختیار داشته باشید.

قابلیت برنامه‌های فوری در دی‌ماه به صورت محدود ارائه شد و در خرداد در دسترس تمامی کاربران قرار گرفت، شرکت گوگل در چند ماه اخیر این قابلیت را گسترش داده و اکنون اعلام کرده است 500 میلیون دستگاه اندرویدی از قابلیت Instant Apps استفاده می‌کنند.

در حال حاضر قابلیت یادشده برای اندروید 6.0 و بالاتر طراحی شده و گوگل قصد دارد برای اندروید 5.0 نیز این قابلیت را فعال کند، هرچند هنوز هم تمامی دستگاه‌های اندرویدی 6.0 نمی‌توانند از قابلیت Instant Apps استفاده کنند.

 گوگل همچنین اعلام کرده است اپلیکیشن‌هایی که خود را با قابلیت برنامه‌های فوری هماهنگ ساخته‌اند، نتایج مثبتی را در تعامل با کاربرانشان دریافت کرده‌اند و برخی سایت‌ها میزان بازدیدشان تا 130 درصد نیز افزایش داشته است.

 گوگل تلاش دارد با انتشار آمار استفاده کنندگان از Instant Apps برنامه نویسان بیشتری را برای پیوستن به این قابلیت تشویق کند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+دستگاه اندرویدی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.