توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 353257
گل‌محمدی: خدا می‌داند برابر استقلال زحمت‌مان را کشیدیم/ از کامنت‌ها علیه خودم ناراحت نیستم
بخش ورزشی الف، 25اردیبهشت 95
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: برابر استقلال خوزستان تمام تلاش‌مان را کردیم اما شعارهای هواداران، پرتاب اشیا و توهین‌های زیاد، فشار را روی تیم زیاد و کار ما را بسیار سخت کرده بود.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۸
به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از پایان لیگ برتر فوتبال درباره دیدار آخر تیمش در فصل پانزدهم که منجر به قهرمانی استقلال خوزستان شد، گفت: در نیمه اول دو موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم. در یکی از موقعیت‌ها بازیکن ما همه حریفان را جا گذاشت و ضربه آخرش به گل تبدیل نشد. استقلال خوزستان هم در نیمه اول فقط روی ضربات ایستگاهی موقعیت داشت.

او ادامه داد: در میان دو نیمه به بازیکنان گفتم که باید بازی را ببریم اما متاسفانه موفق نشدیم. ۱۵ دقیقه اول نیمه دوم فوق‌العاده بودیم و توپ و میدان در اختیار ما بود اما گل بدی دریافت کردیم و نتوانستیم شرایط خوب خودمان را پیدا کنیم. تیم تحت فشار بود. هواداران شعارهای زیادی می‌دادند و اشیایی را به زمین پرتاب می‌کردند. به من توهین‌های زیادی شد. کاش بازی از شبکه سراسری پخش می‌شد تا همه می‌دیدند تا قضاوت کامل‌تری داشتند.

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: ۴ بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم. مثل این بود که پرسپولیس، عالیشاه، انصاری، کامیابی‌نیا و طارمی را نداشته باشد. ما در این بازی تمام تلاش خود را کردیم اما کار سختی داشتیم. ما می‌دانیم و خدای خودمان که زحمت‌مان را کشیدیم.

گل‌محمدی همچنین درباره غیبت مهدی رجب‌زاده در دیدار با استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان تیم دونده و جوانی بود و برخی از بازیکنان ما تحلیل رفته بودند. به خاطر خستگی بازی‌ها احساس کردم که باید از نفراتی استفاده کنم که بتوانند دوندگی بیشتری داشته باشند. به هر حال فوتبال است.

او با اشاره به دلداری دادن به بازیکنان پرسپولیس پس از دیدار با راه آهن و حمله به صفحات مجازی ذوب آهنی‌ها گفت: اینکه پرسپولیسی‌ها را تشویق می‌کنند کار خوبی است چون پرسپولیسی‌ها می‌دانند که بازیکن و مربی‌شان زحمت کشیده و فقط به خاطر تفاضل گل کمتر قهرمان نشده است. اشکالی ندارد که به خاطر این اتفاق از دست ما ناراحت هستند. اگر این کار هم از ناراحتی‌شان کم می‌کند اشکالی ندارد. من از اتفاقاتی که در صفحه اجتماعی‌ام رخ داده و کامنت‌های منتشر شده علیه خودم ناراحت نمی‌شوم. هواداران پرسپولیس را دوست دارم و می‌دانم که از سر ناراحتی این کار را می‌کنند.

او درباره اینکه آیا هنوز دنبال شکایت از پرسپولیس برای دریافت مطالباتش نیست، گفت: طرح این سوالات اکنون درست نیست. اگر شکایت نکرده‌ام به خاطر احترام به پرسپولیس و هوادارانش است و حالا هم نمی‌خواهم درباره‌اش صحبت کنم. طرح این مسائل در این مقطع جالب نیست ولی من هم به عنوان یک پرسپولیسی دوست داشتم که پرسپولیس قهرمان شود.
 
کلمات کلیدی : یحیی گل‌محمدی+تیم فوتبال ذوب آهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.